- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kapři na Ohři
CHtěl bych se dozvědět neco o lovu velkych kapru na Ohři od Kadaně do Loun děkuji
Autor diskuse: beda6a - Profil , 6.2.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
15x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Shu-lin - Profil | Út 7.2.2012 10:43:05
Jettys >> Jsem rád že jsem už s tebou přestal chytat.Škoda že jsem tě neprokouknul dřív.A jestli si myslíš že jsi frajer, když propaluješ místa co jsem ti ukázal tak nejsi.
Aby ti mráz prdel roztrh hajzle!!!
Aby ti mráz prdel roztrh hajzle!!!
Jettys - Profil | Út 7.2.2012 10:42:35
bába >> pozor mám na něj autorský práva a jeden soudní spor jsem už vyhrál
Maxwell - Profil | Út 7.2.2012 10:30:35
Jettys >> další propalovač..těď na to všici půjdou od leza !
Maxwell - Profil | Út 7.2.2012 10:20:02
Vy klucí chytrříííí...Já Vám ze srdce přeju, ať si v klidu na těch svejch místečkách zachytáte... .-)
lajdák - Profil | Út 7.2.2012 10:11:34
alda2211 >> já bych mezi ně šel jen s bouchačkou a policajtem...nedivím se že se bojej.dnes tě bodnou kvůli 20kc.stojí to za prd...jinak já měl zatím kliku na porybny,vždy byli lidský....
alda2211 - Profil | Út 7.2.2012 9:53:41
no skoda ze to dopadlo s nechrankama jak dopadlo ale je fakt ze ty zverstva co se tam dela museli mit nejaky nasledek jenom mi nejde do hlavy proc non stop kdyz tam nesmis bivakovat a ten bordel tam delali i mistni jednou jsme zajeli z jara pod sempru k tem travam tam odhadem tak 9 lodek a tahali candata za candatem byli ve treni coz dedove dobre vedeli a jen je hazeli do lode a co ukrajinci proti polakum vecer prijeli nahazeli pruty votevreli vodky a do rana bordel a rev a RS tam radsi nechodila i kdyz to vedela rano odjeli a bordel jak na smetaku ale kdyz prisla RS k tobe tak se me i ptali kam chodim pokladat bobky kdyz nemam chemicke WC
lajdák - Profil | Út 7.2.2012 8:01:07
Barbusek >> myslíš cigany?neboj tady tě nikdo nenarktne že si rasista ;-),jinak co vím tak jsou vsude
lajdák - Profil | Út 7.2.2012 7:59:01
Jovánek >> je,už jsem to tu psal,revirove ano,ale snad nechces srovnávat řeku s přehradou,tak to bylo myšleno....
beda6a - Profil | Po 6.2.2012 23:02:39
Barbusek >> Neviš náhodou jaká je v Postoloprtech hloubka a jestli tam je jez jsem zPodbořan tak bych to neměl tak daleko
Barbusek - Profil | Po 6.2.2012 22:25:50
nechytal jste někdo náhodou pod Postoloprty? Mám tam vyhlédnuté mísxto, ale prý je tam, řeknu to na rovinu, dost hnědočechů, tak bych nerad měl o zážitek víc...
lajdák - Profil | Po 6.2.2012 20:45:19
martcv >> no to jsem se ani neptal,já tu chatu koupil letos v lednu a byl jsem tam nikdy v řijnu kdy jsem vyřizoval hypo,tak jsem se seznamoval a trochu vyptával,ale jinde nešli...co vím teda...jinak máš pravdu mam tam jak mělčinu tak hloubku,což je super..uvidíme.každopádně k vodě 10m po schodech k vodě,ideal pro rybáře :-)
martcv - Profil | Po 6.2.2012 20:39:42
lajdák >> tak to jo....jaký byli?........jsem loni nebyl ani jednou na lodi........ale letos jim slibuju....:-)
lajdák - Profil | Po 6.2.2012 20:33:49
Vendys 65 >> ono záleží kde jsemš..jinak si myslím že tím že tam je zákaz bivakování tak to nejhorčí opadlo...
Červené karty: Maxwell, Shu-lin, Jettys
Čtenáři této diskuse také sledují
Ohře, úlovky, nástraha1054
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Krátkodobá kaprařina x9947
Lithiové baterie - srovnání1546
výroba "betonových" záteží106
Jak na odlévání olova?856
Zkušenosti se čluny Kolibri728
Kyjský rybník, Džbán50905
Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 21.7 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - kaprařina
15:52Krátkodobá kaprařina x 9952
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












