- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problémy u vody
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat jen čistě ze zvědavosti, jestli někdo měl problém s někým u vody (třeba vás chtěl okrást), nebo problémy s jinými rybáři, nebo policií u vody. Nepočítám rybářskou stráž. Na co si popřípadě u vody dát pozor
Autor diskuse: Fidisak - Profil , 20.1.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Ndriver - Profil | Po 6.2.2012 16:59:53
problém sem měl když sme byli s kamarádem na slapech,navečer sem si zavezl tak 80m a šel spát, o chvíli později nehoráznej rachot,hlásiče začali pípat a když sem přiběhl k tripodu tak sem se podival na pruty a na jednom prutu který sem měl zavezen 80m, tak na navijáku byla natočená už odpalová šnůra,a když sem prut zvedl tak sem domotal cca.3m vlasce ..tak sem docela čuměl..asi nějakej zlodějíček.. nastěstí ho prozradily hlásiče :)
NHrdobec - Profil | Po 6.2.2012 16:46:55
Psi za nic nemužou,to jejich bezohlední majitelé leckdy vubec netuší kde se jejich mazlík fláká a to je celej problém.Nicméně házet psa do vody nebo mu jakkoli jinak ublížit kvůli tomu že je jen otravnej nebo mi sežral boilís považuju za nesmysl. Mnohem lepší je napomenout páníčka at si zvíře odvolá a když bude hustej tak případně do vody hodit jeho:-) Já mám ale tu výhodu že pejsky miluju a pokud nejsou agresivní tak mě jejich přítomnost nikterak neobtěžuje,tudíž nemusim ani nikoho nikam házet:-)
Ndejff - Profil | Po 6.2.2012 16:40:39
větší problém zatim žádnej naštěstí.....ovšem když přijde rybář o 30 metrů odemě nahotí tím stylem že přehodí mě i kolegy takže 4 pruty a kdž jsem mu řekl jestli by to nemohl vytáhnout tak mě tvrdil že háže před sebe a nakonec to skončilo tak že si pán vytáhl noviny a začal si v klidečku číst no a když jsme se po 3 vytáhly a měli v sobě 4 pruty a pokaždý jsme to museli upálet tak se sebral a s remcáním odjel.....
NErva - Profil | Po 6.2.2012 16:21:05
Knedlhans - Ahoj nebylo by lepší kdyby si majitelé, ty své čtyřnohé miláčky lépe hlídali :-))
Ntazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 16:20:33
Ahoj.Sedím si to na řece asi tak 100m pod splavem,chytám si Ostry na červíky.A v tom přebrodí z druhé strany chlap a řve po mě co to tam jako dělám,že na druhé straně je cedule zákaz rybolovu.Tak jsem mu slušně odpověděla že ať pomě neřve aže u sebe jako dalekohled nenosím a že tady žádná cedule a ani v řádu nic není psaný,kromě tedy rybochodu(a ten má 50m).Tak jsem to tedy stejně sbalila jelikož dohadovat se s blbcem nemá smysl a jela jsem celá znechucená domů.
NKnedlhans - Profil | Po 6.2.2012 16:20:02
Paul Delpiaz >> Hele ja nevim bohuzel jak se to presne jmenuje,ted jsem to hledal na netu,ale bez nazvu nelze hledat.Az pujdu zitra do mesta,tak skocim do zwerimexu a poptam se jak se to jmenuje.
NPaul Delpiaz - Profil | Po 6.2.2012 16:08:19
Knedlhans >> nebyl by na ně odkaz nebo tip kde koupit...nechal bych si jeden přivázanej kolem krku jako talisman a posvětil bych tim vždycky i svoje aktuální loviště :D už mam taky pár pokousání od chlupačů, takže radši skočim do vody než se ho dotknout.
NPája35 - Profil | Po 6.2.2012 15:56:20
Nothingus >> A když se potopil a vylez na břeh neměl plnou hubu boilího? :-)
NKnedlhans - Profil | Po 6.2.2012 15:55:25
ondra-voj >> Ted si vzpominam,oni existuji takove sacky nebo tycinky,ktere psum a jinym zviratum strasne smrdi,ale clovek z toho necejti nic.Dat si to na kazdou stranu lovneho mista a bylo by po problemech.Jen pozor,nesplest s vecmi,co uci stenata curat na jedno misto :-))))
Autorovi se omlouvam za OT,jen me napadlo ze by to mohlo nekomu pomoci.
Autorovi se omlouvam za OT,jen me napadlo ze by to mohlo nekomu pomoci.
Nondra-voj - Profil | Po 6.2.2012 15:46:43
jednou takhle sedím u vody a čekám, až zaschne na boiliesu dip. prášek. je okolo rybář se svým pejskem..... a ten samo hned po boiliesu, samo že se napíchnul, a to jsem schytal během chvíle jmen..... :-))))) to nejmilejší z toho výběru bylo asi woe :-D
samozřejmě jsem za vše mohl jen já :-)))) vůbec jsem nereagoval.... radši.... měl asi o 50 kg víc než já, nevím, jak se stalo, ale pes se najednou vyháčkoval, přestal kňučet a mazal pryč.... to jsem si oddechl......
do dnes na to vzpomínám a odháním psi již předem... :-)
samozřejmě jsem za vše mohl jen já :-)))) vůbec jsem nereagoval.... radši.... měl asi o 50 kg víc než já, nevím, jak se stalo, ale pes se najednou vyháčkoval, přestal kňučet a mazal pryč.... to jsem si oddechl......
do dnes na to vzpomínám a odháním psi již předem... :-)
NDave> - Profil | Po 6.2.2012 15:39:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Problémů je vždycky dost, a hlavně se starostlivými a vlezlými rybáři.Už několikrát se mě a kamarádům stalo, že když jsme vstali ráno z bivaku, tak už ve 3:30 čekali nasomrovaní rybáři kolem nás z obou stran až bude 4:00 a budou moc chytat.A to není to nejhorší, protože většinou když začnem vyvážet a zakrmovat a nedejbože tahat nějaky kapry, tak přijdou z jejich strany kolikrát keci, že stahujem ryby do jednoho místa, že jim to plašíme člunem, že jim blokujem místo, že jezdíme autem až k vodě, a takovy podobny keci.Ovšem, že tohle není jedinej problém, máme problémy i se psy, ať už se psy rybářů, tak i se psy majtelů kteří chodí na procházky.Jednou když jsem byl menší, tak jsem naznačil majiteli že by se mohlo jeho psovy něco stát, a on po mě chtěl hodit asi metrovej klacek(prej co si to dovoluju).Taky sem zažil rybáře co se choval jako debil, když přišel se svým psem, tak jsem ho pozdravil a on mě ne, a když nechal svého ořecha(psa) volně běhat kolem nás a mi mu říkali že si ho má uvázat, tak on nás ignoroval, ale vrchol byl, když ten čokl pochcal kámošovi okraj bivaku, ten se nasral a toho psa hodil do vody a temu strejdovy řekl ať si zbalí fidlátka, nebo mu dá po držce.Rybář se zbali i se svým čoklem a odjel ve staré škodovce pryč.Dodnes si myslím že to byl pytlák bez povolenky, protože jinak by na kamoša zavolal asi policajty.
NKnedlhans - Profil | Po 6.2.2012 15:04:06
prdec >> Ani by me nehlo abych se zvedal,ci mu vubec odpovidal.Takove lidi nesnasim.A kdyby na me nebo na cajk sahl,letel by supem do vody(v lete),a vubec by mi nevadilo ze bych teoreticky moh dostat pres hubu.
Nprdec - Profil | Po 6.2.2012 14:56:19
Zdravím,
já jsem měl takovou příhodu na Včelínu v břeclavi.Seděl jsem na místě,které jsem si vybral.Nahodil jsem před sebe a už na mě nějaký rybář pokřikoval ať to vytahnu nebo mě to utrhne a o pár minut pozdějš došel nějaký rybář a chtěl mě vyhnat.Tak jsem šel chytat na Dyju.
já jsem měl takovou příhodu na Včelínu v břeclavi.Seděl jsem na místě,které jsem si vybral.Nahodil jsem před sebe a už na mě nějaký rybář pokřikoval ať to vytahnu nebo mě to utrhne a o pár minut pozdějš došel nějaký rybář a chtěl mě vyhnat.Tak jsem šel chytat na Dyju.
NNeznaboh:-D - Profil | St 25.1.2012 16:28:00
Spud >> Tak to jsem rád,jak už jsem psal,zpětně se tomu člověk zasměje,ale tu danou chvíli docela adrenalin:-)
Nmates202 - Profil | St 25.1.2012 14:25:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Fidisak - >> Přidám ještě jeden, na psa, porybného nebo otravujícího rybáře narazím skoro pokaždé, ale loni se ke mě přidal Labutí pár, nedal se odehnat a Labuťák dával najevo kdo je tam pánem, asi po hodině vše vysbíraly a jely o kus dál.
No to sem se mohl divit, když jsem předtím naházel několik kil krmení a oni se rozhodly, že ve vodě patří jim.
A o pár dní připlula rodinka znovu, ale to už jich bylo více a to byl Labuťák teprve pyšný,
Z toho plyne, že s Labuťákem není radno si nic začínat.
No to sem se mohl divit, když jsem předtím naházel několik kil krmení a oni se rozhodly, že ve vodě patří jim.
A o pár dní připlula rodinka znovu, ale to už jich bylo více a to byl Labuťák teprve pyšný,
Z toho plyne, že s Labuťákem není radno si nic začínat.
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51140
NFóry59868
NPardubické jádro ...149218
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NKoutek pro milovníky kávy3010
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NRetro ...50707
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NDácia logan MCV rybářské a rodinné auto6164
NDokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














