- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problémy u vody
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat jen čistě ze zvědavosti, jestli někdo měl problém s někým u vody (třeba vás chtěl okrást), nebo problémy s jinými rybáři, nebo policií u vody. Nepočítám rybářskou stráž. Na co si popřípadě u vody dát pozor
Autor diskuse: Fidisak - Profil , 20.1.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Hradec k70 - Profil | Po 6.2.2012 18:16:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj jako zásadní problémy u vody bych bral aspoň pro mě NEPOŘÁDEK PO RYBÁŘÍCH.. Není to ostuda odejít z místa a kolikrát si nevzít minimálně to co jsme si přivezli? Neříkám a nemluvím o lidech co jsi prostě přivezou pitel a aspon po sobě uklidí a je pořádek. Ve vodě nic od nás neplave, v kroví se nic neválí. No nebylo by to hezký kdyby aspon po rybářích bylo čisto? Vim že spoustu bordelu bud připlave a nebo ho tam nechaj parchanti co si jen přijedou bez prutů a udělaj si přírodní diskotéku.. Nebo eště jeden nechutnej příklad, co se mi nelíbí a to je nasráno na místech a vypadá to jak na minovém poli!!! Vždyt když potřebuju tak si vemu vojenskou lopatičku nebo zahrádkářskou, udělám dirku a hodim boba s bobkek kam patří, zahrabu za sebou a je to ne? To si myslím že mužeme řešit co vy na to? Nechtěl sem někoho urazit kdo si po sobě uklízí to je jasný, ale vy jste mnozí dospělí tak řekněte sousedovi, když odchází at si odnese, co si přinesl.
driver - Profil | Po 6.2.2012 18:15:30
rumi7 >> tak třeba ten prut přizvednul aby to nehvízdalo,, já sem vyběhl a prostě bylo namotáno tolik metrů,..byla to pro mě záhada..ale jak jinak si jí vyložit než že to byl zloděj..
piskothonza - Profil | Po 6.2.2012 18:14:50
Vendys 65 >> čau,no von se taky skoro padesáti kilovej pit blbě do vody hází,co...)))
Vendys 65 - Profil | Po 6.2.2012 18:12:14
ondra-voj >>
Hezky jsi to popsal,mě můj vlastní pes taky sežral boilí i s háčkem,dovedeš si představit klečet na pitbulovi roztahovat mu pusu a vytahovat háček co měl zapíchlej ze spoda jazyka?
Hezky jsi to popsal,mě můj vlastní pes taky sežral boilí i s háčkem,dovedeš si představit klečet na pitbulovi roztahovat mu pusu a vytahovat háček co měl zapíchlej ze spoda jazyka?
Jarda Š. - Profil | Po 6.2.2012 18:11:28
rumi7 >> Na Slapech se v létě smí chytat i v noci, ale RS je tam háklivá na to, že při nočním lovu musíš mít osvětlené lovné místo a sedět u prutů.
rumi7 - Profil | Po 6.2.2012 18:09:34
packa >> tak to si měl štěstí.bohužel se to nedá říct o kámošovi,tomu na slapech u loděnice ukradli motor,ale i s lodí.škoda asi 60 litrů......nejhorší na tom bylo to,že u tý lodi spal.........
Jirka Rybka - Profil | Po 6.2.2012 18:08:45
rumi7 >> take jste to hrotily oba dva do extremů, víš jak se říká moudřejší ustoupí,
Vendys 65 - Profil | Po 6.2.2012 18:06:38
Čauves,chci se zastat trochu pejskařů.Sám mám amer.pitbula něco přes 44kg,je to mazel a náš miláček.Jednou my taky na rybách utekl ( no spíš se rozeběhl k jednomu pánovi ) psa jsem okřikl,pánovi jsem se slušně omluvil on to přijal popovídali si a vše vyřešili jako slušní lidé,tak si myslím,že není třeba házet psi do vody....... Vše se dá rozumě a slušně vysvětlit ( to ale obě strany musí mít chuť se domluvit )
rumi7 - Profil | Po 6.2.2012 18:05:29
driver >> ono taky,kdo by chodil krást navečer?určitě to bylo asi v noci a v tom případě by si zase přišel o noty,bo se chytat non-stop nesmí..........
packa - Profil | Po 6.2.2012 18:01:58
driver >> nejen na Slapech-jinak ja si davam prost. cidla z Lidlu a je to dobre -uz mam spocitane vsechny zajice v okoli-ale vazne-uz mi to zachranilo lodni motor
rumi7 - Profil | Po 6.2.2012 17:58:36
driver >> nejdřív jsem pochopil,že vytočil vlasec.ale když natočil,tak to tedy zřejmě byl nějakej zloděj.ale určitě ne rybář.jen d.bil by namotával vlasce přes pípáky.a jak to,že si ylít z bivaku ,co už si měl namotáno 77m vlasce?....já ,kdybych chtěl něco ukrást,tak ti přepálim,nebo přestřihnu vlasec a nepíplo by ti ani prd.sebral bych klacky i navijáky a vypad......jo a nekoledoval si si tam o ztrátu cajku ale i o noty..........ale to určitě víš
arnošt - Profil | Po 6.2.2012 17:53:35
driver >> Takže zloděj a ještě k tomu nešikovnej... To chce dvě pasti na bobra okolo prutů a nezapomenout na ně při záběru... o)) Pak bys slyšel něco jinýho než zvuk hlásiče...
Jarda Š. - Profil | Po 6.2.2012 17:46:17
driver >> Na Slapech, když tě RS přistihne, že spíš v bivaku a máš při tom nastražené pruty, tak ti sebere povolenku za nepřítomnost u prutů.
Jarda Š. - Profil | Po 6.2.2012 17:26:42
driver >> Kdyby to byla RS, tak bys přišel o noty (a nebyl bys tam kvůli tomu zdaleka první).
rumi7 - Profil | Po 6.2.2012 17:05:12
Fidisak - >> u nás za mlejnem je vybudovanej umělej kanál z labe pro kanoisty asi 30 m širokej,starej kamenej most,náhon,vyvýšený betonový břehy....když jsem si chtěl z toho jednoho břehu podél něj pod nohama nahodit,tak najednou na mě začal řvát nějakej rybář z druhýho břehu,ať vypadnu,že mu to tam plaším,že tam má navnadíno a nahozíno.tak jsem se mu snažil vysvětlit,že si chytám u svýho břehu,ať si to vytáhne on.zase začal řvát,že tam byl první a že si může chytat kde chce atd.a já na to,že nikam jinam nepůjdu a na svých prutech jsem měl pletenku,takže by se mu mohlo taky stát,že až ho přehodím,tak bude svoje klacky tahat z vody.tak zase začal,že si to můžu dovolit,tak mě to už dožralo,tak jsem mu řek že v tý vodě může skončit i on.ještě tam něco prskal,zbalil si fidlátka a pak odešel.já jsem si zkazit náladu nenechal a krásně jsem si zachytal.
Čtenáři této diskuse také sledují
Udírny a uzení51140
Fóry59868
Pardubické jádro ...149218
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Koutek pro milovníky kávy3010
Čína - objednali ste uz nieco?15719
Retro ...50707
Ryby, které mizí z našich vod.7259
Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto6164
Dokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












