- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problémy u vody
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NSpud - Profil | St 25.1.2012 14:07:40
NHunter 1 - Profil | St 25.1.2012 14:06:34
rezolutně jsem ho poslal na patřičná místa,se slovy proč bych to asi dělal,jaký bych mněl motiv a at se vzpamatuje.asi tak úplně tupý nebyl a uvědomil si že je to blbost.smutně odcházel se slovy:a ještě ke všemu se mi tam ty k...y vysraly.
pobavil mně na celý den.když jsem se potom po okolí informoval co je to za člověka,tak jsem se dozvěděl že má spoustu nepřátel mezi rybáři,jelikož se v minulosti choval jako prase.to nevymyslíte.
Nšumava - Profil | St 25.1.2012 13:41:18
NKappa - Profil | St 25.1.2012 13:08:29
NNeznaboh:-D - Profil | Út 24.1.2012 12:32:11
NNothingus - Profil | Út 24.1.2012 11:42:09
NButchi - Profil | Út 24.1.2012 10:40:13
Sedím jednou řití na více židlích se střídavými úspěchy :-)))
Ovšem v prvé řadě se považuju za muškaře.
NKok - Profil | Út 24.1.2012 10:16:50
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 24.1.2012 9:49:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Není tomu ani rok (je tomu půl roku), co jsme byli s klucima (s kámošem) na sumcích na soutoku jedné velké řeky a malého slepého ramene.Seděli jsme přímo u soutoku na špici. Z druhé strany slepého ramene směrem k soutuku byla neprůstupná buš čítající propletené keře, různý trní, stromky, no prostě strašnej marast, kterej sahal až nad hladinu vody. Spokojeně sportujeme na lehátkách, když tu z protějšího břehu ozval se nelidský řev a hekání. Kdosi se dral křovisky. Naprosto nepochopitelně, jelikož pás křovisek měl asi dvacet metrů na délku a po obou stranách byl ukončen pěšinkou a takovou menší plážičkou. Slyšíme praskání větví, hekání a úpění. Pobaveně sledujeme dění v křovisku a já pociťuji lítost nad skutečností, že nevlastním kameru, v předtuše zajímavých okamžiků příštích. Hekání a úpění za doprovodu praskání větví pokračuje ještě notnou dobu, když tu cosi zapraská opravdu silně, vzduch protne hlasitý výkřik a nahatý malý muž třímajíc utrženou větev padá do vody. Na břehu na naší straně zavládlo velké veselí a k této příležitosti otvíráme Veltlínské zelené. Malý nahatý muž se ve vodě chvíli plácá. Je očividně zmatený, jelikož stále nezjistil, že je zde vody po stehna. Všeobecné veselí a radost u nás na břehu upadá v době, kdy se malý nahatý muž jal si to štrádovat naším směrem. Bylo naprosto jasné, že je pod vlivem drog, což podnítilo vášnivou debatu, o kterou drogu se může jednat. Nahatý malý muž doplaval k nám na břeh a ještě ve vodě hulákal cosi směrem k nebi. Taktéž směrem k nebi hrozil pěstí, načež propadl v hurónský smích. Chvíli se plácal u břehu, sem tam se zasmál, sem tam něco povídal. Byl roztomilý. To jsme si mysleli až do té doby, než ho plácání u břehu přestalo bavit a zamířil si to k naší upevněné bojce. Bojka byla od něj asi pět metrů, nicméně on svým neuvěřitleným stylem plavání, kdy opravdu hlasitě hekal a při každém záběru to vypadalo, že dostal mrtvičku, nebyl schopen se k bojce dostat. Nakonec se k ní dopachtil a i přes náš hlasitý prostest tuto bojku uzmul a připlul nám jí na břeh ukázat. Vylezl nahatý z vody, přišel za námi a ptal se nás, jaký měl čas. Patrně se domníval, že jsme mu stopovali, za jak dlouho k bojce doplaval. Nahatý muž již pro nás přestal být zábavný a začal být vlezle nechtěný. Nešlo se ho moc zbavit. Nakonec se mi podařilo prolomit ty ledy mezi námi a navázal jsem rozhovor (to bylo zhruba až tři hodiny po jeho plaveckém závodu za bojkou, kterou nám mimochodem utrhl a tato uplavala po proudu kamsi pryč). Říkal, že je bývalý žoldák. Źe byl někde v Africe, že zabil už hodně lidí a že se mu narodilo nedávno dítě, ale matka dítěte nechce, aby se s ním stýkal. Při pohledu na nahatého žoldáka jsem usoudil, že nikdo nemůže chtít, aby se tento muž stýkal s kýmkoliv. Navíc prý už týden nespal a ptal se, zda může spát u nás. U nás spát samozřejmě nemohl a ani ten enthusiasmus v tom, že by u nás spal, tam z naší strany moc nebyl, tedy jsme ho poslali vyspat se pryč. Opravdu odešel, aby se za dvě hodiny vrátil, aby nám oznámil, že se vyspal a začal tam mezi náma chodit (stále nahatý) a sahat na různý věci. Nakonec jsme usoudili, že ač prý zabil spoustu lidí, je přeci malý a nahatý, tudíž jsme se osmělili, slovně Pepu (tak se jmenoval) napadli a chrastěním alobalem a hlasitým syčením jsme jej z tábořiště vyhnali.
NButchi - Profil | Út 24.1.2012 9:06:29
To ti skoro až závidím :-))
Holt, muškaři nejsou na Jesenicku moc populární :-D
NNeznaboh:-D - Profil | Út 24.1.2012 8:57:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
S koupáčema je to dobrý:-D nejraději mám,ale lyžaře. Asi před třema rokama jsme jezdívali na Těrlice, jednou jsem se ulakomil a koupil si povolení na vyvážku na sumce. Tím,že tam v té době byl povolený non stop to bylo fajn. V noci to probíhalozajímavě,ale přes den to už bylo úplně šílené. Chytali jsme kousek od vodních lyží,je to super,proto,že se tam ryba v letních měsících tlačí za kyslíkem. Bohužel ten kyslík vytváří lyžaři a né všichni jsou zdatní:-D
Nikdy by mě nenapadlo,že někteří lidi jsou tak tupí... Neřeknu v noci,ale ve dne,kdy jsou vidět natažené šňůry... Frajer jede,práááásk hubou do vody,vidím jenom vestu,za chvíli je s lyžaře plavec, před sebou házející lyžu. Vidím,že je asi s té rány nějaký tupý,míří si to přímo k bojce kde je karas 45cm a v něm 3x trojhák. Říkám si,že to bude zajímavé... Tak sic nerad na něho začnu řvát ať plave někam do řiti,jinak špatně skončí. Frajer nic... Už byl skoro u bojky když řvu ať táhne doprdele. Asi mě slyšel a začal odtamtud plavat dál. Naštěstí teď plave mezi šňůrama a už mu nic nehrozí. Když je asi 15m od břehu začne na mě ryčet,že jsem ko,ko,t a že mě dojebe jak cikánské hračky. Jelikož jsem člověk,který se jen tak nepřiposere,sedím v židli a čekám co se bude dít... Už je do půl pasu s vody hodí na břeh lyžu a začíná po mě řvát... Začínám i já. Že prý jestli si myslím,že tam mám prut ,že jsem na omylu,že mi ho rozšlape a hodí mě i s ním do vody. Což mě poměrně pobavilo. Bohužel jsem byl ve fázi kdy začínám být sarkastický a nasraný. Tak ho pobízím k akci, s tím,že pokud se dotkne jen malíčkem toho prutu,že mu lyžu nacpu do řiti. Po asi dvou minutové přestřelce,jsme se dopátrali toho proč jsem na něho řval. Že kdyby se mu milý karas k noze připnul,tak by pravděpodobně ke břehu nedoplaval a já nemám zájem smýkat ho odtamtud prutem... Takže v konečné fázi,řekl,že tak to jo,že si dá už pozor... Aby odlehčil celou situaci,tak jestli prý aspoň něco bere? Korunu tomu všemu nasadilo když se z vedlejšího fleku ozývalo jestli je vše v pořádku a jestli už má tu lyžu v prdeli?:-D vedle na fleku seděli mí rodinní příslušníci,ze kterých ani jeden neváží pod 110kg jedinný já ze svými 80kg jsem jak cizí:-D Jednou se něco podobného opakovalo i na vedlejším fleku s tím,že tam jsme byli všichni plus ještě jeden známý,který měl sebou psíka vážícího 70kg,tam se ani neřvalo,dotyčný po jasných posuncích pochopil,že má plavat na stranu,pro jistotu se po čtvrt hodině zjevil někde s lesa s rozedřenýma nohama:-D
NKok - Profil | Út 24.1.2012 8:25:21
Nmarten7 - Profil | Út 24.1.2012 7:55:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
TEN DEBIL SI MNA VUBEC DOLE NEVŠIL A NORMÁLNĚ MĚ TO ZAČAL TAM PRAT TAK 2 METRY ODE MNA!!!!!KDYBY MNA TEN BLBEC TREFIL TAK OPRAVDU NEVIM..
Chlapy ja jsem byl tak v šoku, že jsem ani nevěl jak sa jmenuju...to byla fakt síla..pak už mě všechno bylo jasné...
Posléze mna popadla celkem velká zlost a říkal jsem si že se pomstím na gumách dodávky dotyčné "firmy", ale vykašlal jsem sa nato...
Tady máte celkem krásný recept nato, jak si totálně znechutit tolik milované lovení pstruhů...bohužel..no naštěstí sa mě nic nestalo a budu snad pstruhy prohánět dalej..
PS: Při další vycházce se splav jen červenal kouskama střešní kritiny....takový jsou u náš (čr) čurááci!!!!!!!!!
NButchi - Profil | Út 24.1.2012 7:31:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinde jsem šel kolem vody přes louku, na jejímž protějším konci byla nějaká místní famílie s traktorem. Pochopitelně řev, co tam lezu. Po přednesení argumentu, že soukromý pozemek není odpovídajícím způsobem označen, jsem byl opět verbálně napaden.
Na další vodě jsem brodil mezi zahradami. Náhle se zjevil domorodec, který se mi začal posmívat, že v té vodě nic není. Na 6 hodů 6 ryb. Prý mám táhnout do piči. Ale užil jsem si to.
Další řeka: stál jsem pod břehem a chytal. Otočil jsem se a zíral z nějakých 20cm přímo do tlamy nepříliš přátelského vlčáka. Majitel na žádost o odvolání psa reagoval slovy: On vám nic neudělá. No, neudělal, protože jsem se radši rychle zdekoval.
V Břeclavi se mě rozhodl kulturně obohatit cigoš jménem Milan. Na chvíli jsem musel zahodit vlastní hrdost, protože jsem si byl moc dobře vědom, kolik tam může mít do 10ti minut kámošů. Mačety sice tehdá ještě nebyly v módě, ale polámané pruty a ruce jsem opravdu riskovat nechtěl.
Na pískovně u Olomouce jsem potkal nějakého ekofašistu, který sázel lekníny nebo co. Tomu zase samozřejmě vadilo, že chytám ryby. Toho už jsem ale poslal do řitě.
Ale to jsem býval mladý, blbý a měl poněkud jiné rozměry. Pravděpodobně jsem měl i nějaký provokativní výraz v obličeji. Včil už se problémům zásadně vyhýbám, daří se mi to a jsem opravdu velice spokojen. Řeči místních beru s nadhledem a pokud po mě nehází šutry a nepouští na mě psy, snáším to s filosofickým klidem.
Narnošt - Profil | Po 23.1.2012 22:40:52
NHrdobec - Profil | Po 23.1.2012 22:25:33
Narnošt - Profil | Po 23.1.2012 22:20:25
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51140
NFóry59868
NPardubické jádro ...149218
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NKoutek pro milovníky kávy3010
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NRetro ...50707
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NDácia logan MCV rybářské a rodinné auto6164
NDokumenty z přírody kolem vody624
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











