- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problémy u vody
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 21:01:32
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 20:59:38
Narnošt - Profil | Ne 22.1.2012 20:58:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vyprávěl mi kamarád,kterého tu hezkých pár lidí zná a kdekomu dodává vercajk,že si byl jednou v létě zachytat na Toušni(soukromý revír).Krásná pískovna,ale v létě problém s koupáčema.Ono to zamrzí,platit litr na den a pak vám někdo plave přes vlasce tam a zpátky.Tak dotyčného okřikl,vykázal do řiti a přidal pár výrazů pro pánské i dámské přirození.Podotýkám,že na místech pro rybáře je přísný zákaz koupání.Po tom,co mu zdůraznil i tuhle okolnost,si to chlap namířil přímo k němu.Když se hrnul z vody a po zjištění skutečnosti,že to není žádné ořezávátko,je o hlavu větší a evidentně je zvyklý řešit sporné situace jen a pouze s použitím brutálního násilí,kamarád zhodnotil svoje šance.Rychle pochopil,že poukazovat na tabule zakazující koupání dál od pláže a řeči o tom,že to tak nemyslel a že jsou vlastně oba běloši nebudou mít valnou naději na úspěch.Proto radši popadl kobru a ještě ve vodě ho ťal přes klíční kost po způsobu japonských samurajů.Dlužno dodat,že po téhle ráně už k žádné inzultaci ze strany hromotluka nedošlo...Z toho plyne poučení,že když je konflikt neodvratný,není na škodu dát první ránu,po které už další nejsou potřeba...
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 20:57:57
NGTdpcfix - Profil | Ne 22.1.2012 20:56:59
Nlada78 - Profil | Ne 22.1.2012 20:54:24
NDragomír - Profil | Ne 22.1.2012 20:51:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 20:49:30
NFidisak - Profil | Ne 22.1.2012 20:43:55
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 20:41:54
A jako perličku, pak jsem se dozvěděl, že je to strýc od spolužáka ( jehož otec je rybář ), který mně ještě poučil, jak by mi to bylo příjemné, zda by mi někdo zasedával zakrmené místo..
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 20:36:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a) Nedaleko zahrádky leží můj oblíbený revír- hektarový rybník. Mám ten revír rád, až na jednoho dotěrného a vulgárního plavce. Je to místní ,,otužilec" a plave tu celoročně. Když je velká kosa, tak plave jen podél dřevěného mola, ale jakmile se oteplí, tak dělá kolečka kolem břehů. Je to bývalý hliník, takže hned u břehu se dá plavat. Plave v podvečer, zrovna, když je u vody nejvíc rybářů, a jejich přítomnost ho nějak zvlášť netrápí. Prostě vlasec, nevlasec jede svojí pobřežní plavbu a jakmile se zamotá do vlasce, tak dospělého rybáře počastuje nějakým vulgarismem, a mladšímu rybáři ( třeba jako mně ) to jednoduše urve. Když jsem vláčel, tak mi do toho vplaval, 0,14mm vlasec urval a ještě mi vyhrožoval koupelí. Na slušné a klidným hlasem vyslovené připomínky jako: ,,Trocha tolerance a slušnosti by neuškodila" reaguje řevem na celý rybník... A takhle si pro sebe vzal molo, aby se mohl předvádět před lidmi v zimě. Ale obec mu to toleruje, páč lidi pak jdou do blízké hospody....kde utratí.
b) Kolegu, když se vracel v noci z ryb, u auta přepadli tři ožralí floutci, z nichž jeden ( jak jinak než hnědočech ) mu zařídil cca tříhodinový pobyt na ambulanci = měl střepy z brýlí v oku. Jak to dělají, že mají tak dobrý čuch na slušné lidi :-(
c) při jedné feederovačce seděli poblíž kapraři. 3 stojany hlídal jeden člověk, zbylí 2 chrápali. Záběr, šup, a tahal jsem kapříka, nádherného lysce kolem 60cm. Bohužel, ryba podjela kaprařův vlasec, ten se chopil prutu a šponoval to, jak by tu rybu zdolával on. výsledek ? kapra mi úspěšně vyháčkoval. Nevím co ho k tomu vedlo...
NFidisak - Profil | Ne 22.1.2012 20:17:51
Ntony.bobo - Profil | Ne 22.1.2012 20:14:03
Ntony.bobo - Profil | Ne 22.1.2012 20:10:29
NMillhouse23 - Profil | Ne 22.1.2012 20:04:17
NTWIN 69 - Profil | Ne 22.1.2012 19:43:10
NMillhouse23 - Profil | Ne 22.1.2012 19:42:03
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51140
NFóry59868
NPardubické jádro ...149218
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NKoutek pro milovníky kávy3010
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NRetro ...50707
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NDácia logan MCV rybářské a rodinné auto6164
NDokumenty z přírody kolem vody624
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













