- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problémy u vody
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat jen čistě ze zvědavosti, jestli někdo měl problém s někým u vody (třeba vás chtěl okrást), nebo problémy s jinými rybáři, nebo policií u vody. Nepočítám rybářskou stráž. Na co si popřípadě u vody dát pozor
Autor diskuse: Fidisak - Profil , 20.1.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NCZ - Profil | Ne 22.1.2012 22:11:27
Vena 1 >> To co plave v Labi je hrůza a nemám na mysli ryby, obzvláště při dlouho trvajícím dešti stačí průtrž( to se to proplachuje a VAK je spokojen) , petky najdeš uprostřed lesa nejbližší obydlí 5 km.
NLutra - Profil | Ne 22.1.2012 21:57:49
K tomuto tématu bych si ještě dovolil odcitovat kováře s naší vesnice a ten tuhle povídal, že s Italem se musí italsky, s Francouzem francouzsky na a s hajzlem hajzlovsky. Asi na tom něco bude.
admin snad vulgarismy promine, jinak by to ztratilo pointu.
admin snad vulgarismy promine, jinak by to ztratilo pointu.
NLutra - Profil | Ne 22.1.2012 21:39:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na Jizeře předloni v létě, jsem si navečer v jedné zátoce trošku upravil místečko, pravda moc místa tam nebylo, uložil pejsky na celtu. Rozbalil a nahodil pruty a čekal na záběr. V tom se přihnala na kolech dvojice manželů s labradorem a že se jdou koupat. A hasili si to i stou obludou přes moje pruty. Na moje připomínky měli jedinou odpověď, že je to jejich místo a já tam nemám co dělat. Když už pán zakopl o můj prut a vykopl ho z vydliček, tak jsem nevydržel a trošku změnil rétoriku. Na to se do mě ta fúrie pustila s takovou vervou, že jediné co bych musel udělat abych zachoval trošku tvář, by bylo ji zadávit a hodit rakům. Ten její podpantofel by možná byl rád, ale dobře mu tak. Ať si blboun poradí sám. Ráchali se tam s tou obludou asi půl hodiny a mně pak nezbylo než balit a jít domů. Tůň byla rozkalcovaná na celej večer. Jó i to se stává.
Narnošt - Profil | Ne 22.1.2012 21:29:37
Vena 1 >> Je to hnus,ale v drtivé většině je nikdo nechytí.A o to jde. :-( Jinak by zasloužili jak v tom vtipu o bačovi "sto kokotou do riti a hrdzavú kotvu do chrbta!"
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 21:27:05
lada78 >> Taky znám. Pročpak, co prováděl za alotria ? :-) Ještě občas kontroluje pan Zeman, a to je v pohodě člověk, s tím velmi rád pokecám, jak o rybách, tak i o nožích.
NVena 1 - Profil | Ne 22.1.2012 21:22:46
A za týden už to zas vypadalo takhle. Některý lidi jsou svině a zasloužily by aby s nimm bylo naloženo stejně jako s těmi odpadky.
Nlada78 - Profil | Ne 22.1.2012 21:21:58
Enšpígl >> Občas tam zašel na kontrolu i pan W... z Hodonínské Mo,na něho už moc rád nevzpomínám :-) Byl to pravý opak. Někdy si tam zase zajedu,i na Moravu,nebo Salajku. Zatím se měj.
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 21:17:00
lada78 >> Ano to je on, bydlí tam na těch bytovkách. To co jsi o něm napsal, stále platí. I mě hodně pomohl při začátcích.
Nlada78 - Profil | Ne 22.1.2012 21:14:38
Enšpígl >> To by mohl být on,myslel jsem,že už není. Pamatuji si ho jako fajn chlapa,každému ochotně poradil,pomohl... Bydlel na těch žlutých činžákách,kousek od školy. Chytávali jsme tam s kamošem hned po zahájení-lidé se naproti koupali a my tahaly jednoho hada za druhým-v pravé poledne.
NVena 1 - Profil | Ne 22.1.2012 21:11:02
Dragomír >> Jestlipak jsi to podle ryb. řádu uklidil a pak až začal s rybolovem ??
NEnšpígl - Profil | Ne 22.1.2012 21:07:31
lada78 >> Jak se jmenoval ?? Já znám jistého dědu, jmenuje se Gottlieb, křestním Milan, ale nejsem si jist. Je mu kolem 75 let, je po mrtvici, ale stále chytá.
NGTdpcfix - Profil | Ne 22.1.2012 21:07:30
Enšpígl >> ale jo ja te chapu delam si jen srandu ...rika se ze moudrejsi ustoupi...ano take by jsem to tak resil pokud vby se jednalo o jednorayovz problem ale kdyz se to opakuje?z vlasni zkusenosti vim ze ne dycky je dobre ustupovat....jeste kdyz se jedna o nejakeho omezence.on je pak na koni a jeho provokace budou jen narustat
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51140
NFóry59868
NPardubické jádro ...149218
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NKoutek pro milovníky kávy3010
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NRetro ...50707
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NDácia logan MCV rybářské a rodinné auto6164
NDokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














