- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problémy u vody
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat jen čistě ze zvědavosti, jestli někdo měl problém s někým u vody (třeba vás chtěl okrást), nebo problémy s jinými rybáři, nebo policií u vody. Nepočítám rybářskou stráž. Na co si popřípadě u vody dát pozor
Autor diskuse: Fidisak - Profil , 20.1.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NNeznaboh:-D - Profil | Ne 22.1.2012 19:41:22
Millhouse23 >> ahoj,nechtěl bych přímo psát profese ,které se v tomto duchu nesly,ale byly tři,nechci být však plošně nazývám hyenou:-D
NMillhouse23 - Profil | Ne 22.1.2012 19:38:43
lada78 >> To čumím jako blázen. Já čekal že bude o jednoho rybáře míň.
NTWIN 69 - Profil | Ne 22.1.2012 19:37:21
tony.bobo >> S tímhle se stejně s divočákem nedomluvíš,ale je to taková malá pomůcka k ruce.Nikdy nevíš co se může u vody přihodit.
Ntony.bobo - Profil | Ne 22.1.2012 19:33:10
TWIN 69 >> to by si ho ale musel chytit pěkně za nosní dirku a povytáhnout.
NTWIN 69 - Profil | Ne 22.1.2012 19:30:33
tony.bobo >> Zbraně nebrat,to je o pořádný průser.Dobrý je pořádný gaf.Musím si nechat udělat nějaký nový od synátora.
Ntony.bobo - Profil | Ne 22.1.2012 19:28:41
TWIN 69 >> Počkej za chvíli,to zas tady bude jak v muničáku a můžeš si vybrat.Sám ale chodím taky bezezbraně ale koukám kolem sebe po nějakým šikovným klacku kdyby něco jelikož prutů by mi bylo líto.
NDulf - Profil | Ne 22.1.2012 19:27:01
tony.bobo >> dobrá příhoda,sem se zasmál.Dnes druhé kolo.Vesnička má středisková.
NTWIN 69 - Profil | Ne 22.1.2012 19:21:54
mároš >> Někdo ho má,ale já bohužel ne.takže mám smůlu a musím být ve střehu.
Ntony.bobo - Profil | Ne 22.1.2012 19:21:30
lada78 >> To já teda jo.Mého strýce napadl při cestě do práce na kole,štěstí že jelo kolem auto jinak to asi dopadlo blbě a za mého dětství mému spolužákovi rodičům rozbil trabantíka ale nevím už jestli do něj bouchli nebo jen projížděli.
Nlada78 - Profil | Ne 22.1.2012 19:20:23
tony.bobo >> ovše stanou se i takovéto kuriozity-od té doby jsem tam nechytal-a to mám za barákem http://www.mskriby.cz/news/na-muze-utocila-agresivni-liska-denik-cz-/
NNeznaboh:-D - Profil | Ne 22.1.2012 19:19:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ono pravděpodobně hodně záleží na koho člověk u vody narazí. Někdy se to obejde úplně v pořádku,když někdo přijde slušně i když to RŘ neumožňuje a řekne mi,že si mé oblíbené místo už nějakou dobu krmí,nemám problém ho pustit,nebo když si chce přisednout,taky nevidím problém. Ale ,poslední dobou mi přijde jak by někteří lidi byli jak "mistři světa amoleta". Přiletí a místo,aby pozdravili začnout řvát až jim je do řiti vidět... To je můj flek,si tu krmím a pak mi tu nějaký ko...ko...t sedne... Kdybych neměl ověřeno,že jediný kdo místo krmí jsem já a po viditelných úspěších je místo atakováno,tak bych byl na vážkách,ale takto? S klidným duchem člověka odkážu do patřičných míst... pokud dotyčný je natolik neústupný a nedá si říct,nezbyde mi než upustit od slušnosti. Na facky dojde už málo kdy... i když i to se stane,ale vážně nechápu proč to tak je,jestli ty lidi natolik zaslepí lakota a nenažranost? nebo potřeba ušetřit? Nevím... Nechci vypadat nějak zaujatě,ale hlavní problém mívám většinou s "mladými kapraři",kteří dorazí v 11 dopoledne a když vidí,že místo je už obsazené, přihrnou si to i tak na flek,bez pozdravu začnou sestavovat a připravovat místo k lovu... prvně samozřejmě zkušební náhozy "na prázdno",pak vykobrují 3 kg boilisu ,první nához s většiny probíhá v duchu "Prásk to přes oba moje"... Když si dovolím upozornit,že tam mám nahozeno,bez reakce stáhnou,druhý nához se opakuje scénář prvního... I když sedím od 4 rána raděj než se nechat "vyprovokovat" vyklidím pole,protože jezdím k vodě kvůli pohodě,klidu a samotě... A to nejkrásnější na tom celém, tihle mistři bivakují na fleku 5dní... kdy jim ho s klidnou duší přenechávám. Po odjezdu když se rozhodnu ,že navštívím oblébené místo klidu, musím si udělat 30 minutovou individuální brigádu,spočívající v uklizení místa od petek,sáčků a jiného bordela,aspoň ,že kálet chodí jinde... Když se potom stane,že opět přijedou tito stejní lidé a mě člověka klidného napadne jim říct,aby si příště svůj bordel odvezli a odpověď mě odkáže tam kde slunce nesvítí, protože si myslí,že jsou 3 a já sám,tak je pravda,že není daleko k tomu,abych měl problémy za ublížení na zdraví... Vím,že je to možná malichernost,ale tohle mi prostě vadí a vadit bude,když semnou někdo jedná povýšeně,urážlivě,agresivně,v tu chvíli mi "pracovní deformace velí urvi mu palici"...:-D
Nlada78 - Profil | Ne 22.1.2012 19:16:12
tony.bobo >> zvířata jsou v pohodě,i ti divočáci. Pokud to není zrovna bachyně s mladýma,tak se není čeho bát. A i ta se snaží nepozorovaně odvést rodinku do bezpečí. Jsou to takové povídačky houbařů a myslivců,aby jim nikdo nelezl do lesa. Sám jsem nikdy neslyšel o napadení člověka divočákem,pokud nebyl zraněný,nebo neměl mladé. A to jsem v lese dost často.
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51140
NFóry59868
NPardubické jádro ...149218
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NKoutek pro milovníky kávy3010
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NRetro ...50707
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NDácia logan MCV rybářské a rodinné auto6164
NDokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











