Bruntálské jádro

Pro všechny, kdo jsou odkojení na hartu kobyli a bukový rybník,
Autor diskuse: kaprik11 - Profil , 11.1.2012 kaprařina - revíry, cestování
55 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nkaprik11 - Profil | Ne 19.2.2012 20:20:17

zajda.p >> ja jsem u neho kupoval povolenku a znamku dubnu zaleži jak se knemu chovas je to dobrej chlap

    Npajinek - Profil | Ne 19.2.2012 18:06:58

    zajda.p >> jj,u čl. znamek je termin do konce unora.......

      Nzajda.p - Profil | Ne 19.2.2012 18:01:18

      kaprik11 >> jj k němu vždy jezdím pro povolenky, akorát sem myslel že u čl.známek je nějaký termín.

        NMartas.bait - Profil | Ne 19.2.2012 16:10:59

        kaprik11 >> nechceš tady rovnou dát i místa, kde nikdo moc nechodí? jsem byl rád, že tohle nikdo zatím udržel v tajnosti, ale vždy se najde nějaký blbeček, který to vykecá na netu, možná neúmyslně

          Nkaprik11 - Profil | Ne 19.2.2012 15:57:37

          zajda.p >> ale karel lenfeld ju proda i pak

            Nzajda.p - Profil | Ne 19.2.2012 15:15:56

            hraji >> díky ;)

              Nhraji - Profil | Ne 19.2.2012 15:13:18

              zajda.p >> ano, do konce měsíce musíš zaplatit.

                Nzajda.p - Profil | Ne 19.2.2012 15:12:18

                Zdarec, do kdy se musí koupit čl.známka, je to do konce měsíce?

                  Nkaprik11 - Profil | So 18.2.2012 11:33:45

                  střediska nebudou na harte

                    Nnofish - Profil | Pá 17.2.2012 12:25:49

                    F16 >> to ano. Ale budeme doufat že a střediska nebudou peníze a že se toho nedožijem....... Osobně si myslím že nějaká rekreační střediska a podobně u nás už nemají moc potenciál, doufám že si to samé budou myslet potencionální investoři včetně EU.

                      NF16 - Profil | Pá 17.2.2012 12:21:10

                      nofish >> No ono na Hartě zatím klid je.Až tam postaví různé střediska,bude po klidu.

                        Nštikobijec - Profil | Pá 17.2.2012 12:20:36

                        F16 >> TO NEBUDE, hanáci budou plavat,když bude tát sníh, budou jezdit sem na HARTU.

                          Nnofish - Profil | Pá 17.2.2012 12:16:34

                          F16 >> že jo :-D a to nám třeba postaví ještě heřmínovy. Třeba bude na hartě jednou trošku klid :-)
                          Ale neboj se, zprávy o tom kde a jak to bere se šíří rychle, takže se toho klidu nedočkáme...

                            NF16 - Profil | Pá 17.2.2012 12:11:43

                            štikobijec >> Aspoň bude na Hartě na chvíli méně rybářů)))

                              Nnofish - Profil | Pá 17.2.2012 12:09:06

                              štikobijec >> teď jsem to psal. Vychytej si to, vychytej. Závist, aby někdo nechytil víc co? :-)

                                Nštikobijec - Profil | Pá 17.2.2012 12:07:39

                                musíme TYLOV vychytat my místní ,nic nenecháme RYBOŽRAVÍM rybářum - MASAŘI !!!

                                  Nnofish - Profil | Pá 17.2.2012 12:05:23

                                  F16 >> Ono smysl chovu a lovu ryb je v tom že lidé chtějí ty ryby lovit a jíst. Nevím co na tom někdo nechápe. Zbytek už je jenom o tom co jim majitel (subjekt hospodařící na revíru) dovolí.
                                  Spousta lidí má řeči o masařině a podobně. Masař je pak pro ně kdokoli kdo si bere něco co oni nemají. Typicky české- závist (budeme-li předpokládat že jsou nějaká pravidla a lidé je dodržují).

                                    NF16 - Profil | Pá 17.2.2012 12:00:11

                                    Martin... >> Čeho jsou schopni vím taky.Jen toho jsou schopni bohužel všude.Ne jen v kraji kde bydlíš.

                                      NMartin... - Profil | Pá 17.2.2012 11:56:27

                                      F16 >> sám ten kraj znám líp než ty a vím, čeho jsou místní rybáři schopni, ale i ti přespolní. proto ten můj zápis

                                        NF16 - Profil | Pá 17.2.2012 11:53:46

                                        nofish >> Ono jen tak teoreticky,kdyby si rybáři nebrali ryby,byly by vody plné ryby a rybnikářství by jako takové zaniklo.A to by bylo špatně.

                                          NF16 - Profil | Pá 17.2.2012 11:51:13

                                          Martin... >> Já netvrdím,že Tylov neznáš.Dokonce vím,že jsi tam dělal brigádu.Jen mi nedával smysl tvůj zapis.To je vše.Jo a panáka slivovice jsem si včara dal.

                                            NMartin... - Profil | Pá 17.2.2012 9:33:38

                                            F16 >> já nejsem opilý, jen ten kraj znám daleko víc a věř, že Tylov znám daleko víc než ty, proto vím o čem píšu. Možná seš opilý ty

                                              Nnofish - Profil | Pá 17.2.2012 0:38:35

                                              F16 >> já nic :-) Jen mě facinuje jak se v každé diskuzi skoro periodicky opakuje slovo "masař", argumenty o nutnosti K70, potřeba lovu 24, a potřeba pouštět vše a všude :-) Je to už taková úchylka mrku. Tyhle "argumenty" se objevují všude. Když zadáš diskuzi o čemkoli, je to jen otázka času.
                                              Makro :-P taky se budud muset podívat jestli tam nemají něco co využiju :-)

                                                NF16 - Profil | Pá 17.2.2012 0:23:02

                                                nofish >> náhodou maso je dobré.Dnes jsem v Makru utratil patnáct stovek.Za masíčkooo.Nevím co máš proti masařům.))))))

                                                  Nnofish - Profil | Pá 17.2.2012 0:11:43

                                                  ááááááá tady už taky lítají masaři :-D
                                                  ......Jak vidím tak oblíbemé nesmyslné téma se dá nacpat kamkoli v jakékoli situaci........

                                                    NF16 - Profil | Pá 17.2.2012 0:01:41

                                                    Martin... >> Co to píšeš?Jsi snad opilý?????

                                                      NMartin... - Profil | Čt 16.2.2012 22:33:39

                                                      kaprik11 - 16.2.2012 17:05:39 >> aspoň masaři budou drancovat okolní vod, udělal bych to tak na všech

                                                        Nkaprik11 - Profil | Čt 16.2.2012 17:05:39

                                                        o tom tylovu se rika ze tam bude jeden kapr za 7 dnu

                                                          NF16 - Profil | St 15.2.2012 21:09:44

                                                          pajinek >> Já tam nebyl.To mi říkal děda.Nějaká ryba tam asi bude,ale už to asi nebude to co to bývalo.Tak jako všude.

                                                            Npajinek - Profil | St 15.2.2012 20:17:01

                                                            F16 - 15.2.2012 20:10:34 >> Jezdil jsem tam hodne,uz jsem tam mel skoro trvale bydliste a zmiju sem tam vydel jen jednu a to tak 20 cm....Ale zato uzovku jsem tam vydel...do metru moc nechybelo a silna skoro jak pivni flaska...

                                                              NF16 - Profil | St 15.2.2012 20:10:34

                                                              pajinek >> Je tam tolik zmijí,že bude o hodně rybářů méně.

                                                                Npajinek - Profil | St 15.2.2012 20:07:37

                                                                F16 >> ja jaj,bingooo....-)))))

                                                                  NF16 - Profil | St 15.2.2012 20:02:33

                                                                  pajinek >> Já taky.Je to R.Péčkovo pracoviště.)))))

                                                                    Npajinek - Profil | St 15.2.2012 19:49:15

                                                                    F16 >> Pavla ví.....

                                                                      NF16 - Profil | St 15.2.2012 19:46:26

                                                                      pajinek >> A kde to je?A bude více místa na Hartě?)))))

                                                                        Ncupi - Profil | St 15.2.2012 19:43:00

                                                                        pajinek >> ja myslím ,že to bylo odtajněno už dost brzy loni a to nikde nebyla ani čárka.

                                                                          Npajinek - Profil | St 15.2.2012 19:32:04

                                                                          štikobijec >> Ahoj,pssssst...ti co to jeste nevi,tak to ani nemusi vedet...nebo to dopadne jak pises...:-(

                                                                            Nštikobijec - Profil | St 15.2.2012 19:20:09

                                                                            letos to bude v TYLOVĚ jak na závodech

                                                                              Nnofish - Profil | Ne 15.1.2012 11:02:34

                                                                              dale >> já se nezlobím :-) Nejsem tam domácí. Já sme ten, kdo tam spíš jedou za čas zabloudí. Jenže se taky může stát, že vám tam kvůli tomu že to rozkecáte, začnou jezdit takové ty víkendové partičky i na ten malý. Na tom spodním byli už tak. :-)

                                                                                Ndale - Profil | Ne 15.1.2012 1:16:03

                                                                                nofish >> tak se nezlob.já jsem sedící kuličkář.nevím,ale u nás kolikrát takto kecáme v hospodě a stejně si řekneme kde co a jak.máš ale pravdu tady to čtou a ani tam nemusí být. jsem tele.hodně štěstí jak u vody,tak v životě.čus

                                                                                  Nnofish - Profil | Ne 15.1.2012 0:59:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                  dale >> byl jsem se tam jednou podívat při cestě okolo. Pár hodin vláčení a nic. Ale okouni tam lovili. LIdi co tam seděli vytáhli pár menších ryb. To bylo někdy o prázdninách.
                                                                                  Mi se taky líbil spíš ten malý, ale vláčet tam se mi už nechtělo :-) Někdy tam zajedu.
                                                                                  Ale upřímně? hlapi takhle malé revíry radši neřešte ve veřejné diskuzi, představ si co by se taky mohlo dít, kdybys napsal, že na tom malém něco je, něco slušnějšího se tam chytlo......

                                                                                    Ndale - Profil | Ne 15.1.2012 0:11:27

                                                                                    nofish >> no právě .mě připadá lepší ten vrchní-2. dole jsem ještě nikdy nechytal,tak nevím. na 2 pěkně berou dravci,2x se mi tam vyřízl nádherný šupík 70+. chtěl jsem se zeptat na ten větší,nemáš nějakou zkušenost,nebo drb ?

                                                                                      Nnofish - Profil | So 14.1.2012 23:25:45

                                                                                      dale >> hele ty vlčáku :-D dvojka je to malé? Jednou jsem se tam byl podívat. Zajímavější než ten velký- teda pro mě, když jsem to viděl.

                                                                                        Ndale - Profil | So 14.1.2012 23:21:45

                                                                                        hele vy vlčáci z Bruntálu,jezdíte někdo do Oborné ? já jsem z Krnova,mydlím to tam na 2. má někdo zkušenosti z 1 ?

                                                                                          Ncupi - Profil | Čt 12.1.2012 22:46:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                          voda hladová a jezdí tam dost věcí, ale trvá to .....

                                                                                            NMartin... - Profil | St 11.1.2012 16:43:20

                                                                                            GRUPA >> hošane, by ses aj divil :o))

                                                                                              NGRUPA - Profil | St 11.1.2012 16:39:41

                                                                                              Martin... >> salmon baits určitě ne more.....:-)
                                                                                              Ať ti to hrrčííí.......

                                                                                                NMartin... - Profil | St 11.1.2012 16:37:16

                                                                                                kaprik11 >> a na jaký?

                                                                                                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 11.1.2012 14:53:00

                                                                                                  kaprik11 >> čus jezdíš na hartu na přítok u valšova?

                                                                                                    Nkaprik11 - Profil | St 11.1.2012 14:51:53

                                                                                                    mam chut lovyt tam na bolies