Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NPoušťák - Profil | So 11.1.2025 21:47:51

    1Mara >> to by v BC nebylo skoro živé zvíře,tam hoří ímer a vére

      N1Mara - Profil | So 11.1.2025 21:43:19

      osprey >> jj svět se v prdel obrátil :-(

        N1Mara - Profil | So 11.1.2025 21:42:57

        Poušťák >> No uteče, ono to není prdel, oni nevědí kde je sever a jih a kde to ještě nehoří, koala je jasná stejně jako lenochod, ale i vysoká či šelmy vběhnou nechtěně někam, kde je oheň obklíčí a jsou v prdeli :-(

          NPoušťák - Profil | So 11.1.2025 21:39:51

          1Mara >> medvěd a vysoká uteče,koala těžko Máro,tam je obrovský rozdíl

            NKáceč - Profil | So 11.1.2025 21:26:24

            osprey >> svět šel klimaticky do řiti už tolikrát, že by to nikdo nespočítal a pořád tu je. Jestli lidstvo zanikne, tak na plasty a jeho mikročástice, určitě né na změnu klimatu. A co se AI týče, tak měsíc celosvětově bez elektřiny to asi vyřeší. Sice rapidně přibude sebevražd, ale co už....

              Nosprey - Profil | So 11.1.2025 21:02:03

              1Mara >> Svět jde klimaticky do řiti a tohle je začátek. Každý požár je katastrofa, ale to, co nás výhledově čeká bude na pohled míň dramatický, ale o to víc zničující.

              Jinak s fotkama jsem už druhej - je na nich dole v rohu napsáno, že jsou vytvořeny pomocí umělé inteligence. A to je další průšvih. Brzy se budeš jenom dohadovat, odkud se vzaly texty, které čteš nebo fotky a videa, na které se díváš a kolik z toho je pravda.

                Ndrvoštěp - Profil | So 11.1.2025 18:28:09

                1Mara >> V každém případě průser🙉

                  N1Mara - Profil | So 11.1.2025 18:12:04

                  drvoštěp >> to vypadá jako živý , ale ta zvěř tam musí být v prdeli .-(( Viděl jsem videa třeba z Austrálie, jak hoří koaly a podobně, ta zvěř nemá šanci před tím ohněm utéct .-((

                    Ndrvoštěp - Profil | So 11.1.2025 16:19:14

                    1Mara >> Je to průser. A mimochodem, ty fotky jsou fejk. Umělá inteligence - fotos de inteligencia artificial

                      N1Mara - Profil | So 11.1.2025 12:16:42

                      Tohle je průser pro veškerou zvěř a hmyz .-((

                        Npepson - Profil | Po 6.1.2025 14:12:56

                        Pvl >> Skúšal som ho odfotiť, ale ten šmejd neposedí 😉

                          NPvl - Profil | Po 6.1.2025 14:05:49

                          pepson >> Jjj je mrňavej ale i čilej 🙂🙂

                            Npepson - Profil | Po 6.1.2025 13:55:04

                            Pvl >> Tvl, na čo ty hneď nemyslíš Pavle 😂
                            Ako ten Oriešok/Střízlik je fakt krpec 😉

                              NPvl - Profil | Po 6.1.2025 13:50:22

                              pepson >> Střízlík je od slova "maličký" ne od slova střízlivý Jen pro pořádek 😁😁😁😁

                                NPiskořík - Profil | Po 6.1.2025 13:38:48

                                TEZAR >> Paráda….díky….:o)

                                  NTEZAR - Profil | Po 6.1.2025 13:33:29

                                  Piskořík >> Jo,je to klasika vyložená 1mm kaučukovou folií.Hloubka na jedné části něco kolem 1,5m a z jedné čtvrtiny mělká část asi 50cm.Můj cíl byl napodobit tůńky,které jsem v mládí viděl podél Dyje.-)

                                    NPiskořík - Profil | Po 6.1.2025 13:25:34

                                    TEZAR >> Úplně jiný, než rybičkovský jezírka….krásně zarostlý, viděl jsem tam i plovatku, prostě jak nějakej biotop staré tůně….:o)

                                    Jak to máš hluboký?….a to máš klasickou díru a lepenou fólii?

                                      NTEZAR - Profil | Po 6.1.2025 13:11:47

                                      Ciffik >> Aha,ti na stromech moc často nehnízdí.Poslední roky mám pocit,že těch č.černých je už víc,než těch č.bílých...U nás se někdy zastaví na jarním tahu na polích u Zbraslavi a Lipenců.