Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Notoš - Profil | Pá 27.12.2024 19:49:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ...k mým letošním top ,,úlovkům" patří taky perleťovec ostružinový...

      Notoš - Profil | Pá 27.12.2024 19:39:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...letos jsem měl štěstí, povedlo se mi ,,zvěčnit" krasce dubového...

        NDeProfundis - Profil | Pá 27.12.2024 19:06:46

        Díky kluci. Snad se do jara nějací nájemníci najdou.

          NPiskořík - Profil | Pá 27.12.2024 10:32:18

          DeProfundis >> Owl Man....seš borec, Romane....;o)

            NErva - Profil | Pá 27.12.2024 10:08:27

            DeProfundis - Paráda

              NDeProfundis - Profil | Pá 27.12.2024 9:54:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Až se jaro zeptá, cos dělal v zimě? :-)

                NVash - Profil | Po 23.12.2024 21:33:21

                1Mara >> Šikula 👍😉🤩

                  N1Mara - Profil | Po 23.12.2024 21:30:22

                  Vash >> taky mám pár hmyzáků :-)

                    NVash - Profil | Po 23.12.2024 20:29:37

                    osprey >> Dyk vím 😉🤘 Ale fotky máš krásný 🤩 A sám víš, že technika nehraje úplně hlavní roli 😤

                      Nosprey - Profil | Po 23.12.2024 20:02:18

                      Vash - 18.12.2024 22:03:35 Vybavení mám sice staré, ale ve své době to byla špička. A fotku to pořád udělat umí. Mohl bych mít novější, lepší a dražší, ale když s tím lítám na kole, brodím vodou a prodírám se roštím, tak jsem rád, že nic extra drahého nemám.

                      A ryby jsou hodně rády, že mám i jiné koníčky než trhat jim huby. :-))

                        Nosprey - Profil | Po 23.12.2024 19:57:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dlouhé zimní večery jsou ideální na upravování fotek...
                        Tyhle jsou ze srpna a ukazují partu housenek vztyčnořitky lipové, jejichž maminka ale usoudila, že bříza bude jejímu potomstvu šmakovat víc - březový šampón by mohl být dobrý pro růst krásných a zdravých chlupů.

                        Housenky vztyčnořitky rády vedou společenský život, tady jich bylo celkem asi 20 a vydržely spolu skoro až do zakuklení - tj. ještě asi 2 dny po pořízení fotek.

                          NPiskořík - Profil | Po 23.12.2024 13:48:00

                          1Mara >> Nechal jsem to vyzvednout ženu, tak snad je všechno v pořádku....:o)

                            N1Mara - Profil | Po 23.12.2024 13:29:41

                            Piskořík >> už ti dorazila zásilka ? Jinak asi jo, protože mizí lískáče a kukuřice .-)

                              NPiskořík - Profil | Po 23.12.2024 13:22:58

                              1Mara >> A chodí tam veverka nebo jenom zvědaví fotrové?.....:o)

                                N1Mara - Profil | Po 23.12.2024 13:18:08

                                Nakrmeno .-)

                                  Nwildlife - Profil | Čt 19.12.2024 13:54:40

                                  NOVAS >> Severni forma -- bila hlava , stredoevropska forma --cernobila hlava .

                                    NKruan - Profil | Čt 19.12.2024 11:00:31

                                    NOVAS >> joo..to je ono..dikes

                                      NNOVAS - Profil | Čt 19.12.2024 10:38:52

                                      Kruan >> někdy asi pásku nemají :-)