radikální křídlo pejskařů

po diskusi k jedné otázce zde a na popud několika pejskařů bych rád založil tuto rubriku rad doporučení a třeba jen klidného povídání o psach hodných i těch nevychovaných :-) stejně tak by se to mělo týkat i jejich páníčků
Autor diskuse: Tichej - Profil , 30.12.2011 všeobecné - ostatní

kam může Váš pes .-)

A) nesmí přez práh domu 15%

B) smí jen do kuchyně a předsíně?5%

C) smí i do obejváku, ložnice i do dětského pokoje11%

D) a velké finále :-) smí všude dokonce i do postele :-)))))69%

Od 11.6.2012 hlasovalo 192 čtenářů.

Obrtlik - Profil | Čt 14.2.2013 21:06:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

,,

    Obrtlik - Profil | Čt 14.2.2013 21:04:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ..

      jiricek - Profil | Čt 14.2.2013 9:07:44

      Shafi >> Čau,používám sáčkovej+manželku a celkem to jde.

        Casio - Profil | Čt 14.2.2013 7:47:01

        Shafi >> ahoj, my používáme sáčkovej, a že bývá nacpanej :-)

          Shafi - Profil | Čt 14.2.2013 1:28:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zdravím kolegové pejskaři. Mám na vás dotaz. Mám doma křížence labradora a docela pouští chlupy. V bytě mám jen staré parkety a chci si pořídit nějaký vhodný vysavač.Jen nevím jestli sáčkový, nebo bezsáčkový. Jak to řešíte vy s chlupama?

            Obrtlik - Profil | St 13.2.2013 22:35:25

            ,,

              Casio - Profil | St 13.2.2013 22:33:02

              když jsem fotil postel kterou jsem vyráběl(do katalogu),okamžitě si na ní vyskočil a takhle se předváděl :-))

                Sihanuk - Profil | St 13.2.2013 22:31:26

                dneska jsme si trochu hráli na sněhu

                  parak - Profil | St 13.2.2013 22:21:52

                  mipa >> jinak jsem mluvil s tím zdendou a vypadá to celkem slibně, sice budu trochu dojíždět, ale nedá se nic dělat :))

                    Tichej - Profil | St 13.2.2013 22:01:41

                    Reserved >> no tu mou černou potvoru zajímaj jen ježci :-)

                      Reserved - Profil | St 13.2.2013 21:50:58

                      Casio >> ona právě taky packou,jak neleze,tak ho popožene,to samí ropuchi a jinou havět

                        parak - Profil | St 13.2.2013 21:50:25

                        mipa >> je mi jasný, že příjemný by to asi nebylo :D

                          Casio - Profil | St 13.2.2013 21:46:36

                          Reserved >> Náš Dennda na takový "hračky" našlapuje ,jen aby se začali hejbat:-)

                            mipa - Profil | St 13.2.2013 21:46:32

                            parak >> ... nebyla by to dobrá volba :-)))

                              Reserved - Profil | St 13.2.2013 21:44:40

                              Casio >> přežil,jen pozorovala co to je,ale kdybych ho neodnesl,měl by to asi sečtený.

                                parak - Profil | St 13.2.2013 21:43:08

                                mipa >> já jsem si říkal, jak si psal, že se holky asi hledaly až se našly.. nechtěl bych jí rozzuřit v přítomnosti tvojí holky :D ( dcery)

                                  Casio - Profil | St 13.2.2013 21:40:31

                                  Reserved >> jak dopadl ten slepýš? :-))

                                    mipa - Profil | St 13.2.2013 21:38:30

                                    parak >> pěkně z očí do očí ... a je to tam :-)))

                                      Reserved - Profil | St 13.2.2013 21:38:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      moje kamarádka na rybách.zrovna skoumá Slepíše:-)

                                        parak - Profil | St 13.2.2013 21:35:47

                                        mipa >> to věřím :)))