- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
radikální křídlo pejskařů
po diskusi k jedné otázce zde a na popud několika pejskařů bych rád založil tuto rubriku rad doporučení a třeba jen klidného povídání o psach hodných i těch nevychovaných :-) stejně tak by se to mělo týkat i jejich páníčkůAutor diskuse: Tichej - Profil , 30.12.2011 všeobecné - ostatní
kam může Váš pes .-)
A) nesmí přez práh domu 15%
B) smí jen do kuchyně a předsíně?5%
C) smí i do obejváku, ložnice i do dětského pokoje11%
D) a velké finále :-) smí všude dokonce i do postele :-)))))69%
Od 11.6.2012 hlasovalo 192 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
60x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Bandog - Profil | Po 5.3.2012 0:35:06
Paulus >> jseš buzna v dobrým myslím a nejak jsem to čekal s čim vyrukeješ..za tu kratkou chvíli jsem tě odhad víc než dobře...když ji chceš vidět tak můžeš přijít kdykoliv...ja fasady dělam jak na běžicim pasu,s tím nemam problém,zachvíli začne zas sezona na ně...:))) tu fotku si skopiruji,tu nemam.dik.
ps:omluva zadatelovi otazky,ale on vypada jak knirač středníí.po dvou lahvačich,hovno vydržííí...:))))
ps:omluva zadatelovi otazky,ale on vypada jak knirač středníí.po dvou lahvačich,hovno vydržííí...:))))
Paulus - Profil | Po 5.3.2012 0:27:43
Bandog >> Strach ? Z koho ty koště vometený ? Cha ..........
Koukám že malej roste a dachmá jí řádně, v pořádku. Hezká fotka.
A ty to máš ke mně stejně daleko a jestli po mně toužíš, stačí písknout a můžeš si pro mně přijet.
Ale to ti povídám hele, žádný přiteplenosti - znáš se .... o))
Jenže to by ses nesměl bát o fasádu ..........
Koukám že malej roste a dachmá jí řádně, v pořádku. Hezká fotka.
A ty to máš ke mně stejně daleko a jestli po mně toužíš, stačí písknout a můžeš si pro mně přijet.
Ale to ti povídám hele, žádný přiteplenosti - znáš se .... o))
Jenže to by ses nesměl bát o fasádu ..........
karel.datel - Profil | Po 5.3.2012 0:23:00
Delwin - Profil | Po 5.3.2012 0:18:42
Bandog >> ne tak to máš jinou,vypadala na předchozí fotce stejně
Bandog - Profil | Po 5.3.2012 0:16:11
Paulus >> přijed se podivat jestli nemaš strach...:)) nemaš to tak daleko....a rano tě odvezu do Plzně.
Delwin - Profil | Po 5.3.2012 0:13:38
Bandog >> no to mě pose r ,nejen že máš podobnýho psa,ale máš stejnou sedačku jak já :-)))) akorát že já ji mám složenou dokupy ještě s tím trojúhelníkem
Paulus - Profil | Po 5.3.2012 0:10:28
Bandog >> Zmetku ! Neser !
Ale že hned věděla ke komu se přitulit, a já byl zase pro ......
Ukaž jak vypadá teď a neser ......
Ale že hned věděla ke komu se přitulit, a já byl zase pro ......
Ukaž jak vypadá teď a neser ......
Delwin - Profil | Po 5.3.2012 0:08:53
Bandog >> ach jooo,a já myslel že tahle doba je už za náma,ale čemu se divím cigáni jsou pořád na úrovni pravěku a proto tak vychovávaj i psy,pokud je ovšem vůbec vychovávaj,já nejsem práskač,troufám si říct že jsem snad nikdy nikoho nepráskl,ale tohle bych okamžitě hlásil,škoda že jim ti psi nejdou hned odebrat,ale ikdyby šly,v téhle fázi už jsou stejně skoro nepoužitelní
Delwin - Profil | Po 5.3.2012 0:04:25
karel.datel >> no to je mazec ty silony no,na to mám taky nervy jak může být někdo takový ho v a do a vymotá silon který hodí do trávy,rozbité láhve jsou ještě horší,prostě někteří lidi fakt nikdy uvažovat nebudou:-((
Paulus - Profil | Po 5.3.2012 0:02:01
karel.datel >> Bez psa ani ránu .........
Čím víc nás takhle zaleze Karle, tím hůř. Koukej to do psí pochvy přehodnotit.
Hovno je jejich a hovno jejich bude ....
Čím víc nás takhle zaleze Karle, tím hůř. Koukej to do psí pochvy přehodnotit.
Hovno je jejich a hovno jejich bude ....
Bandog - Profil | Po 5.3.2012 0:01:16
Delwin >>lip bych to nenapsal....přijdte se podivat za kino do Střibra jak se baví cikaní se svejma milačkama/rotvici,pitbuly,stafurda,mastify jsem tam viděl jak je proti sobě pouštej/ a pomahači-chraniči sedí v autě a prej moniturojou okolí když jsem se jich ptal...je jen otazka času kým se stane neštestí..a pak, nikoho nezajíma jak si psal,ale každý odsoudí to zvíře-BOJOVÝ PES :((
karel.datel - Profil | Ne 4.3.2012 23:58:41
Nedávno jsem po necelých 12 letech přišel o fenu NO a nové zvíře si pořizovat nehodlám, protože fašismus přituhuje a není kde venčit, neb podél Labe nám mezi tím vybudovali korupční cyklodálnici a cyklisti jsou přesvědčeni, že kvůli nim svítí sluníčko. Naše obec rybářská také není z těch, která by venčení podél řeky usnadnila, ač o mnoho toleranrnější než cyklisti, chytal mě amok, když jsem zvíře vymotával ze třicítky vlasce.
Delwin - Profil | Ne 4.3.2012 23:54:58
Bandog >> ale naštěstí je dost lidí jako my,co víme jací opravdu jsou,a myslím že díky těmto lidem,se snad časem tyto předsudky vytratí
Delwin - Profil | Ne 4.3.2012 23:48:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Rici >> no ano,jistě že majitelé,pes se chová vždy tak jak ho to učí majitel,až na pár vyjímek kdy se naskytne pes s kterým prostě nehneš,ale i to je chyba majitele když se něco stane protože on svého psa zná,a jenom on musí zhodnotit situaci,a zachovat se tak aby se nic nestalo.jenže ted je smutný trend to že hloupí lidé řeknou to je pes zabiják,nikdo neřekne pán toho psa je zabiják.tito psy napáchali dost škod na lidském zdraví,ale to i auta,a psy i auta řídí vždy jejich majitel,jenže rozdíl je ten že když někdo někoho srazí lidi řeknou on je vrah,ale když někdo vycvičí psa k neustálým útokům a k nenávisti vůči lidem a pes pak někoho napadne tak všichni nadávají na psa,ten pes si ale dobrovolně tento výcvik nevybral.navíc když tento pes zaútočí tak to dělá vždy v dobré víře,at už jde o obranu pána,nebo teritoria,nebo ze strachu.škoda že jsou hlopí lidé kteří si tyto psy kupují a pak neví co s nimi,a ještě hloupější ti co ty psy soudí a neznají je.protože dle mého názoru je tento pes k dětem jako stvořený,a neznám většího mazla než jsou právě tyto velice věrné plemena.vlčák brání pána vždy,ale vždy do jisté míry a pokud ucítí převahu protivníka dá se na ústup,tito psi za pána bez váhání položí život,a TOTO JE PANOVE LASKA!!!!!!! ale na ukor teto jeho povahy tento pes zase očekává aspon malé procento jeho lásky že mu vrátíte,pokud to tak je tak je to idealní vztah psa a pána,pokud je někdy bohužel za jeho lásku odměněn bitím a týráním,pak to dopadá většinou tak jak to vidíme v televizi,ale kdo by mu to měl za zlé,člověk by se zachoval stejně,i lidé se bouří proti otroctví a tyranii,a brání se všemi možnými prostředky,tak jako ti psy.
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Udírny a uzení51140
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
Zoologický koutek MRKu.33418
Rybářsko - Dřevorubecká klika83006
Fotbalové jádro MRKu142565
Rybář i myslivec8266
Správný muž má v kapse nůž8074
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha-Libeň (Rokytka) | 20 cm | |
| Praha - Vysočany (Rokytka) | 10 cm | 0.24 m³/s |
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
11:46Divoký potočák nebo granulák? 58
11:00Rybáři vs ochránci přirody 81
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17




















