Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nčernásmrt - Profil | St 22.5.2013 9:54:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jsou skvělé...

    NSethy - Profil | Po 13.5.2013 22:15:57

    perch2 >> Půlka moje, půlka j.sladkaye :) Zas takový magor nejsu :-D

      Nperch2 - Profil | Po 13.5.2013 22:02:36

      Sethy >> slušná sbírka :D

        Nkarloson® - Profil | Po 13.5.2013 21:20:30

        Greysmen >> Fakt ta brzda super. Ještě přemýšlím o něčem na feeder :)

          NSethy - Profil | Po 13.5.2013 21:17:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ale jo, multíky dělá Daiwa slušný :)

            NGreysmen - Profil | Po 13.5.2013 21:10:37

            karloson >> karloson® - 12.5.2013 18:17:14 >> vypadaj pěkně a z 90% kdo čichne ke QD brzdě už jinou chtít nebude ;-))

              Nkarloson® - Profil | Ne 12.5.2013 18:17:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Greysmen - >> Já si letos pořídil na odhoz navijáky daiwa crosscast 5500, dlouho jsem váhal, ale nakonec mě přesvedčil dá se říci i mrkař maxisob, když navi dorazily moooc se mě líbily, ale měl jsem obavy z té rychlé QD brzdy. S odstupem pár měsíců, když jsem zdolal s těmito navi pár kousků 10+ se mé obavy rozplynuly, je to perfektní přesná brzda, všem kdo váhají bych opravdu doporučil, ale těžko říct co bude naviják říkat za dva roky, já věřím že bude pořád perfektně chodit. Přidávám pár fotek

                NMike - Profil | So 27.4.2013 9:12:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Theoretický komplet.

                  NMaxi Sob - Profil | Po 1.4.2013 21:47:54

                  Petrcz >> Určitě s nima vedle nešáhneš já mám sice jen crosskasty ale makaj dobře fajn brzda parádní odhoz .

                    NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 21:25:20

                    perch2 >> To co mam v kartě už neni pravda pár let:-)

                      Nperch2 - Profil | Po 1.4.2013 21:24:11

                      Rybkin >> myslel jsem si to,ale v kartě jsem ho nenašel,tak jsem se zeptal ;)

                        NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 21:18:21

                        perch2 >> Hardy

                          Nperch2 - Profil | Po 1.4.2013 21:16:38

                          Rybkin >> tak šťastnou ruku při výběru. K tý fotce: To sedlo je Greys?

                            NPetrcz - Profil | Po 1.4.2013 21:16:03

                            zdar nemáte někdo zkušenosti z Windcasz Z LD, budou použity na Labe, a pískovnu takže i na odhoz popřípadě doporučte co jiného. max cena je do 6 000,- za kus diky

                              NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.4.2013 20:49:38

                              perch2 >> to by bylo fajn :-) dame epo zahájení boat :) ?

                                Nperch2 - Profil | Po 1.4.2013 20:41:23

                                Bambus... T.maniak >> Někdy dojeď na víkend. Vezmem ještě martina uděláme nějakou akci a prut si otestuješ sám.

                                  NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 20:39:25

                                  perch2 >> Uvidíme,každopádně jeden z nich bych do zahajeni měl rad doma:-)

                                    Nperch2 - Profil | Po 1.4.2013 20:37:57

                                    Rybkin >> Mě osobně ty tournamenty nesedí. Resp. dost mi vadí tlustý sedlo :(. Dost lidí na to nadává, bohužel.

                                      NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 20:35:08

                                      perch2 >> Zamlouval se mi ten 27MLS ale ve stejne náloži i ten novej Tournament jiggerspin

                                        NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.4.2013 20:35:03

                                        perch2 >> jasne :-) uvidíš