Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nperch2 - Profil | Po 1.4.2013 20:34:12

Bambus... T.maniak >> neboj, jakmile se po zahájený trochu ubyde rybářů na břehu jdu na ně.(první týden to odchytám z boatu, nehodlám se mačkat) Docela jsem zvědavej na tu Catalinu v našich podmínkách.

    NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 20:33:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bambus... T.maniak >> Je to teda trochu nižší třída ale zatim jsem spokojen

      NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.4.2013 20:31:28

      Rybkin >> luxusni :)-

        NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.4.2013 20:31:15

        perch2 >> tu 40-100g mi otestuju poradne :) na sumiky bych něco potreboval

          NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 20:30:24

          Bambus... T.maniak >> Tak to se nedivim,jsou to výborný stroje
          Ja ted kupoval jen nove strojky na fedry

            Nperch2 - Profil | Po 1.4.2013 20:29:11

            Rybkin >> původně jsem chtěl r´nessu,ale nebyla tak jsem bral shoguny,kámoš říkal, že je lidi chválej tak uvidíme. Bohužel v tvojí gramáži jsem žádný neviděl. Já mám 15-50g a 40-100g.

              NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.4.2013 20:27:06

              Rybkin >> začínám rozhazovat sítě o ještě jednom exist steez custom :)

              Stal se z něho můj oblíbeny naviják

                NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 20:22:31

                Bambus... T.maniak >> Toho neni nikdy dost:-)

                  NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.4.2013 20:21:00

                  Rybkin >> ty toho uz nemáš dost ?

                  :0)

                    NRybkin - Profil | Po 1.4.2013 20:19:35

                    perch2 >> Ty Shoguny se mi na výstavě moooc zamlovaly.Dost o něm uvažuju v te 8-35gr

                      Nperch2 - Profil | Po 1.4.2013 19:28:23

                      Nějak nám to tady upadá. Poprosím ty,kdo se nudili a projeli blog, aby mi poslali případné připomínky, náměty atd. Díky
                      Jinak Theory 4000 + shogun

                        Nperch2 - Profil | St 13.3.2013 21:46:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak už pomalu začínám fungovat. Na mé kartě najdete blog, kde se mimo jiné vyskytují i recenze na produkty daiwy. Zatím tam toho moc není,ale průběžně se to budu snažit doplňovat obsah včetně letošních novinek. Teď co tam jsou věci tak jsem ještě upravoval a doplňoval, takže to jde pomalu.

                          Nbowman - Profil | St 13.3.2013 19:05:18

                          perch2 >> Fajn.Budu se těšit:-)

                            Nperch2 - Profil | St 13.3.2013 17:53:29

                            bowman >> Já všechny svoje recenze posílám do Brna na centrálu. Občas, něco vyjde v DC zpravodaji. Tahle možná vyjde v tom dalším. Můžu ti jí poslat do SZ a pokud najdu čas tak do týdne by se měli večkeré moje texty objevit v mým blogu včetně fotek.

                              Nbowman - Profil | St 13.3.2013 15:36:06

                              perch2 >> Kde se dá ta recenze přečíst :-) A soukromý názor?? Klidně SZ :o))

                                Nperch2 - Profil | St 13.3.2013 15:03:06

                                Pedro1 >> Mě seděl víc na plavačku. Na labi jsem na něj trefil desítku a prošel jsem se nějakých 300m :P :). Je to příjemnej proutek,ale do větších ryb jsem se bál víc opřít. (nej. kapr. něco málo přes 13kg.) A do sedla big pity moc nejdou. Iso jsem tam nacpal hodně natěsno. S baitem od konkurence nebyl problém.

                                  Nperch2 - Profil | St 13.3.2013 15:00:42

                                  bowman >> Na rok můj. Za týden ho vracím, recenze napsaná, potky udělaný...vracím ho s těžkým srdcem :(

                                    NPedro1 - Profil | St 13.3.2013 13:58:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    perch2 >> Toho Barbela si koupil Butchi.Ve 2,25 lb.Velká paráda na větší ryby,moc pěknej prut.

                                    Tady je křivka při cejnovi kolem 40 cm.

                                      Nbowman - Profil | St 13.3.2013 13:55:13

                                      perch2 >> Tvůj Morethan??

                                        NSethy - Profil | Pá 1.3.2013 8:09:50

                                        perch2 >> Taky tam budu od pátku :) Fotek je plný net, na to kašlu :)