Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NMike - Profil | Út 30.7.2013 9:37:48

Boža >> ono taky záleží, na co ten naviják chceš. Třeba s tím RSi 3500 jsem chtěl chytat "těžší" feeder a nebylo to úplně ono.

    NBoža - Profil | Po 29.7.2013 22:25:11

    kubah - PAráda tak teď se rozhodnout bude těžký asik ..

      Nkubah - Profil | Po 29.7.2013 22:15:54

      Boža >> neporadím Ti, ale přidám další možnost :-))

      http://www.rybarske-potreby-kral.cz/search.php?sear​ch_query=laguna

        NBoža - Profil | Po 29.7.2013 22:14:37

        Zdravím příznivce zn. Daiwa
        chci vás všechny poprosit o radu který z těch navijáků vybrat.
        Rozhoduji se mezi těmito dvěma modely.
        http://www.nasoutokushop.cz/daiwa-crossfire-x-3000-​d6342
        http://www.chytapust.cz/daiwa-navijak-rsi-3500/d-73​350/
        Díky za rady ...

          NGreysmen - Profil | Pá 26.7.2013 8:15:34

          motornik >> je mi líto tak to bohužel nemam

            NMaTTeSeK18 - Profil | St 24.7.2013 23:11:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vlastní 3 kusy těchto kolovrátků a jsem maximálně spokojen ještě jsem zvědav jak dlouho vydrží :-) Daiwa Emcast 5500

              Nmotornik - Profil | St 24.7.2013 22:26:25

              Greysmen >> vnitřní průměr 3mm, vnější 6mm, šířka 3,6mm

                Nkkkarlos - Profil | St 24.7.2013 14:44:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  NGreysmen - Profil | St 24.7.2013 12:43:30

                  motornik >> jaký jsou rozměry toho ložiska?

                    Nmotornik - Profil | Út 23.7.2013 18:25:18

                    Nevíte někdo, kde se dá sehnat ložisko do rolničky caldie 4000x, od počátku se rolnička netočí při navíjení, jen při větší zátěži a ani to někdy ne, už jsem jí čistil, promazal ale pořád se točí jen sporadicky

                      NDakar - Profil | Ne 21.7.2013 9:37:34

                      committed to total quality

                        NMike - Profil | Ne 14.7.2013 19:53:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Rodinka Whiskerů je kompletní....

                          NGreysmen - Profil | Po 17.6.2013 20:54:22

                          Todd >> to vypadá na špatnou možná prasklou pružinu překlapěče

                            NTodd - Profil | Po 17.6.2013 20:42:09

                            Zdar chlapy, nemáte někdo tenhle naviják? Mám problém s překlapěčem...přijde mi moc volný (snadno se odklopí a hlavně zpátky zaklopí). Takže se občas stane že mi místo náhozu (razatnějšího) řápne krmelec pod nohy,čož mě u feederu extrémě s.....

                              NDakar - Profil | Ne 2.6.2013 17:17:47

                              Potvrzuji obě věci vauuuu.

                                NMike - Profil | So 1.6.2013 13:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Doplnění výbavy o boloňku. 230g živý váhy v 6m.

                                  NRybkin - Profil | So 1.6.2013 11:57:12

                                  Bambus... T.maniak >> Pěknou,Labská candátobijka:-)

                                    NBambus... T.maniak - Profil | So 1.6.2013 11:23:50

                                    Rybkin >> no pozor pan si udělal pěknou radost :-)

                                      NRybkin - Profil | Pá 31.5.2013 18:22:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Novej přírustek v prutoparku.Na test musi počkat do šestnáctého