Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nperch2 - Profil | Pá 1.3.2013 8:08:06

Sethy >> V Praze jsme jich pár měli. ;) Kvůli škole dorazím do Brna až v pátek. Pokud pude wifi, tak se budu snažit sem dávat průběžný info a fotky,kdo se tam náhodou nedostane a chtěl by vidět nějaký věci. ;)

    NSethy - Profil | Pá 1.3.2013 8:04:37

    perch2 >> A chtěl bych se podívat na jeden multík, snad ho tam budete mít :)
    Oprava: teda dva: zillion a Z2020 :)

      Nperch2 - Profil | Pá 1.3.2013 8:04:14

      Když se blíží ta výstava tak něco z loňské pražské. Anglická série Tournamentů (pavačka, feeder a Barbel (parma/lehká kaprařina) Nádherný pruty. Kdyby někdo chtěl tak fotky těch Barbelů sem můžu taky hodit.

        NSethy - Profil | Pá 1.3.2013 8:04:00

        perch2 >> To se neboj :)

          Nperch2 - Profil | Pá 1.3.2013 7:57:34

          Zas nějaká ta fotečka, pro oživení.

            Nperch2 - Profil | Pá 1.3.2013 7:53:58

            Sethy >> dobře, tak panáka snad neodmítneš ?! a to nepiju

              NSethy - Profil | Pá 1.3.2013 7:51:56

              perch2 >> Já fakt kšiltku nechci, ale dík. Leda kdybys našel jen šilt :)

                NBambus... T.maniak - Profil | Čt 28.2.2013 21:49:12

                perch2 >> uz mám jiny ale budiž :-)

                  Nperch2 - Profil | Čt 28.2.2013 21:25:57

                  Sethy >> uvidím co se dá dělat. ;) Nic neslibuju. Bambusovi věnuju vlastní snad radši i vlastní na ten Norstream se nedá dívat.

                    NSethy - Profil | Čt 28.2.2013 17:30:57

                    Bambus... T.maniak >> Já bych kšiltku stejně nechtěl, ale musel jsem si rýpnout :)

                      NBambus... T.maniak - Profil | Čt 28.2.2013 17:29:04

                      Sethy >> :-)

                      Třeba bude hodny i na tebe :-)

                      A neprskej nebo můžeš dostat taky hovno :-))

                        NSethy - Profil | Čt 28.2.2013 17:19:26

                        Bambus... T.maniak >> Ty vole a já dostanu jen katalog :-D

                          NBambus... T.maniak - Profil | Čt 28.2.2013 17:09:38

                          perch2 >> dobře dobře :-)

                            Nperch2 - Profil | Čt 28.2.2013 15:41:20

                            Bambus... T.maniak >> Už z tý tvojí hnusný čepice píšu i hrubky. V Brně ti asi věnuju nějaku pořádnou ;)

                              NBambus... T.maniak - Profil | Čt 28.2.2013 14:45:25

                              perch2 >> to byl :-D povyprávím :-)

                                Nperch2 - Profil | Čt 28.2.2013 14:38:28

                                Bambus... T.maniak >> Tu jedinou bych možná ještě skousnul. Na pruty se ani neptám. Nějaký fotky jsem viděl. Poviprávíš mi o tom v Brně. Prý co byl docela masakr

                                  Nbowman - Profil | Čt 28.2.2013 14:34:41

                                  Bambus... T.maniak >> Šikulka.Gratulace :o))

                                    NBambus... T.maniak - Profil | Čt 28.2.2013 14:32:34

                                    perch2 >> no na naviják jo :-)

                                    to už je srdeční záležitost :-)
                                    jiný navi mi do domu nesmí , leda stella :-)

                                      Nperch2 - Profil | Čt 28.2.2013 14:31:07

                                      Bambus... T.maniak >> Tak jsem otevřel dneska rybolov. Závody v lovu marmyškou...a co tan nenajdu. Marek Dundr 1.místo. A na hlavě tu nejhnusnější čepici na světě :D . Gratulace. doufám, že si na daiwu aspoň chytal, když kšiltovku máš o konkurence :D

                                        NBambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:47:27

                                        perch2 >> jsem na tom stejne :)) tak vím :-)