Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

perch2 - Profil | St 27.2.2013 21:46:43

Bambus... T.maniak >> víš jakou to má výhodu u vody?! Nevrháš prakticky žádný stín..pravda s broděním v silnějším proudu mám občas problém :(

    Sethy - Profil | St 27.2.2013 21:44:20

    perch2 >> Jsem na tom podobně :)

      perch2 - Profil | St 27.2.2013 21:43:05

      Sethy >> Upřimně, jsem na jména docela sklerotickej,ale jakmile tě uvidím tak si vzpomenu ;)

        Bambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:37:35

        perch2 >> rad pokecam se somalcem :)

          bowman - Profil | St 27.2.2013 21:35:46

          perch2 >> Také si tě najdu:o) Katalog už ale mám:-))

            Sethy - Profil | St 27.2.2013 21:34:42

            perch2 >> V9m jak vypadáš, šak jsem se viděli na těch sranda závodech na roudnici :)
            Zastavím se OK.

              perch2 - Profil | St 27.2.2013 21:31:36

              Sethy >> pokud v pojedeš mezi pátkem a nedělí tak u stánku daiwy hledej takového somálce. Určitě se nespleteš. Že seš to ty tak ti věnuju i daiwáckej katalog :D

                perch2 - Profil | St 27.2.2013 21:29:52

                Bobin83 >> Gazza - 27.2.2013 20:53:01 >> Vloni jsem tam byl celou dobu. Nával byl ve čtvrtek hned po otevíračce a tak po obědě to postupně zvadalo. Hlavní nával byl klasicky pátek odpoledne a sobota. Neděle už šla. Často to bylo v takových vlnách. Najednou kvanta lidí pak zas třeba hodinu téměř klid.

                  Bambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:19:15

                  Sethy >> :-) oookaaaa

                    Sethy - Profil | St 27.2.2013 21:18:39

                    Bambus... T.maniak >> Pokud se po čtvrtku vzbudím, tak taky :-D

                      Bambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:16:50

                      Sethy >> jasne :-) ja se tám budu motat od rana od otvíracky :-)

                        Bambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:16:15

                        bowman >> tak zvlhni :-)

                          Sethy - Profil | St 27.2.2013 21:16:10

                          Bambus... T.maniak >> uvidíme :)

                            Sethy - Profil | St 27.2.2013 21:15:41

                            bowman >> Chudák David :-D

                              bowman - Profil | St 27.2.2013 21:15:09

                              Bambus... T.maniak >> Jsem nějakej suchej:-) Nic neplánuju.

                                Bambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:13:18

                                bowman >> hele aby se dostalo taky na normální zákazníky :-))

                                  bowman - Profil | St 27.2.2013 21:13:07

                                  Bambus... T.maniak >> Ještě nevím který den.

                                    Bambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:12:49

                                    Sethy >> tebe poznám :-)

                                      bowman - Profil | St 27.2.2013 21:12:39

                                      Sethy >> Sejdeme se u Davida:-)) Tam se poznáme:-)

                                        Bambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 21:12:36

                                        bowman >> s tebou se pocita :-))