Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NSethy - Profil | St 27.2.2013 21:08:59

bowman >> Tam jede vlastně půlka MRK a jelikož nikdo neví jak kdo vypadá, kromě bambusa, toho zná každý, tak se ani nepoznáme :-D

    Nbowman - Profil | St 27.2.2013 21:06:31

    perch2 >> Možná pojedu.

      NSethy - Profil | St 27.2.2013 21:05:19

      Bobin83 >> Gazza - 27.2.2013 20:53:01 >> Postřehy z loňska. Nejmíň lidí ve čtvrtek. Ostatní dny tak na stejno. V průběhu dne (kteréhokoliv) bylo nejvíc lidi cca od 10 do 14 hod. Třeba poslední hoďku až dvě před koncem každého dne už byla pohodka. No a v nedělu večer už tam skoro nikdo nebyl :-D

        NBambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 20:56:47

        feďa >> co to mas za proutek ? Nejaky handmade?

          NBambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 20:56:26

          Bobin83 >> Gazza - 27.2.2013 20:53:01 >> hele ja byl v Praze v pátek rano a do oběda oukej . :-)

          Myslím si ze největší nápor bude v pátek odpoledne a víkend

            NGazza - Profil | St 27.2.2013 20:53:01

            panove kdy je tam lepsi zajet???hnet ve ctvrtek nebo radsi pozdejc???vase zkusenosti???uvazuju o tom ctvrtku,ale myslim ,ze tam bude narvane!!!!

              NBambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 17:21:24

              perch2 >> no Jaaa :-)

                Nperch2 - Profil | St 27.2.2013 14:55:03

                Kdo se chystá do Brna na veletrh? Stejně jako loni tam bude mít daiwa svůj stánek. Osobně se na pár novinek opravdu těším ;)

                  Nfeďa - Profil | Čt 21.2.2013 22:30:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Taky přidám jednu Daiwu.

                    Nbowman - Profil | St 20.2.2013 8:50:02

                    snook >> Jj porovnej s modelem 2011.Je pěkná.

                      NBambus... T.maniak - Profil | St 20.2.2013 8:36:29

                      snook >> nejake nove rozdíly?? oproti starší??

                      výhody?

                        Nsnook - Profil | Út 19.2.2013 22:36:11

                        Dakar >> cau a dik,,

                          NDakar - Profil | Út 19.2.2013 22:29:59

                          snook :Ať se točí.

                            Nsnook - Profil | Út 19.2.2013 21:17:21

                            Tak uz me konecne prislo nove certate 2500, paradni masinka:-)

                              N16 Juraj 16 - Profil | Ne 17.2.2013 16:13:40

                              Dakar >> Ještě aby jsi našel nějaký mouchy :-) hezká fotka.

                                NDakar - Profil | Ne 17.2.2013 15:47:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Včera konečně proběhl test Team Daiwa plavačky a nenašel jsem nic špatně.

                                  NBambus... T.maniak - Profil | So 16.2.2013 20:33:52

                                  Rybkin >> dík :-)

                                    NRybkin - Profil | So 16.2.2013 20:21:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bambus... T.maniak >> Tož teda vítej v klubu:-)

                                      NBambus... T.maniak - Profil | So 16.2.2013 20:18:58

                                      Rybkin >> jasne :-)

                                        NRybkin - Profil | So 16.2.2013 20:18:50

                                        bowman >> Jen řekneš a točí:-)