Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | So 16.2.2013 20:18:25

Bambus... T.maniak >> Já ho mam na podzimní okounovačky takže gumy na hlavach do pěti gramu.Vic jsem mu nikdy nenaložil

    Nperch2 - Profil | So 16.2.2013 20:17:35

    Rybkin >> nová technologie od daiwy. Ovládáš ho pohledem. Ale zatím je v testovací verzi. Nikde to neříkej ať to šímo neokopčí! ;)

      NBambus... T.maniak - Profil | So 16.2.2013 20:16:46

      Rybkin >> naviji sam co :-)
      Ty ho mas taky ne :-))?

      Jaky nástrahy mu nakládas a jak moc ?

        Nbowman - Profil | So 16.2.2013 20:16:26

        Rybkin >> Já vím.Foukneš a už se točí .o)

          NRybkin - Profil | So 16.2.2013 20:15:29

          bowman >> U takoveho navijáku klička netřeba:-)

            Nbowman - Profil | So 16.2.2013 20:14:41

            Bambus... T.maniak >> :o)))))))))))))) Ty mi skazíš každou radost :-((

              NBambus... T.maniak - Profil | So 16.2.2013 20:14:06

              perch2 >> luvias je nádherný :-)

                NBambus... T.maniak - Profil | So 16.2.2013 20:13:53

                bowman >> ta je v pouzdru :-)

                  Nbowman - Profil | So 16.2.2013 20:11:31

                  Bambus... T.maniak >> Pěkná mašinka,pěkná.Ještě že ti u ní chybí klička jinak bych ti ho snad i záviděl :o)

                    Nperch2 - Profil | So 16.2.2013 20:11:00

                    Greysmen >> nerad to píšu,ale na daiwu to je takový laciný design. Nový excist,luvias a i nižší řady se povedli podle mě o hodně víc.

                      NBambus... T.maniak - Profil | So 16.2.2013 20:08:50

                      perch2 >> :-))

                        Nperch2 - Profil | So 16.2.2013 20:06:54

                        Bambus... T.maniak >> máš zákaz sem cokoliv dávat! Vždycky si musím měnit poslintaný tričko! :P :D

                          NBambus... T.maniak - Profil | So 16.2.2013 18:49:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Greysmen - >> sem se zapomněl pochlubit novým kouskem :) exist steez custom 2506

                            NGreysmen - Profil | So 16.2.2013 18:35:48

                            perch2 >> jj desing je takovej neslanej nemastnej tělo připomíná ticu GX a je tam přidanej bait to už se mi teda víc libil LC medium

                              Nperch2 - Profil | So 16.2.2013 18:21:11

                              Greysmen >> myšlenka byla možná dobrá-dostupnější verze téměř legendární infiny,ovšem inženýří podle mě podcenili design. Typický big-pit s volnoběžkou v zadní brzdě by měl větší úspěch.

                                NGreysmen - Profil | So 16.2.2013 18:10:03

                                perch2 >> no popravdě, moc se mi nelíbí myslím , že se jich moc neprodá

                                  Nperch2 - Profil | So 16.2.2013 17:39:44

                                  Co říkáte na nový windcast alias kopie infinity?

                                    Nno.matter.who - Profil | Út 5.2.2013 14:55:19

                                    Pánové,máte někdo zkušenost s pruty emblem emc 12ft 2,75 lbs?

                                      NBambus... T.maniak - Profil | St 30.1.2013 20:41:26

                                      snook >> Koukal jsem ,je nádherný :-)

                                        Nsnook - Profil | St 30.1.2013 10:39:31

                                        Tady je nove D, certate pro rok 2013:-)