Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NMike - Profil | Út 15.1.2013 20:34:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Další přírůstek do Daiwa Collection - Tournament SS700.

    NGreysmen - Profil | Út 1.1.2013 14:11:30

    Do nového roku přeji všem hodně nej nej nej rybářských zážitků, hodně štěstí a hlavně stálé zdraví.

      Nczechmade74 - Profil | Út 1.1.2013 13:16:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Taky neco pridam...

        NRybkin - Profil | Út 1.1.2013 13:12:40

        Dakar >> Tož pjekný to máš,kdy to pujdem vyzkoušet?

          NDakar - Profil | Út 1.1.2013 12:58:45

          K TDX ještě match UK, aby to ladilo...

            NDakar - Profil | Út 1.1.2013 12:54:40

            Ježíšek z UK.

              NDakar - Profil | Po 26.11.2012 16:22:45

              perch2 >> Nightmare

                Nperch2 - Profil | Po 26.11.2012 14:45:21

                Dakar >> prosím tě co to je za typ morethanu. Jsem liný otevřít katalog :P

                  NBambus... T.maniak - Profil | So 24.11.2012 19:40:32

                  Dakar >> krásný :-))

                    NMike - Profil | Pá 23.11.2012 20:50:14

                    Dakar >> hezký to máme, to zas jako jo:-).

                      NDakar - Profil | Pá 23.11.2012 20:33:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      V plný palbě...

                        Nvundu - Profil | St 7.11.2012 19:30:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ....

                          Ndosec - Profil | Ne 4.11.2012 14:49:57

                          doktorx55 >> tady je mají ještě levněji http://www.aaaklpartner.cz/aaaklpartner/eshop/8-1-N​avijaky-okamzite-dodani/0/5/457-Daiwa-Windcast-S-55​00
                          Jinak ty eska mám ve třech kouskách od minulých vánoc a zatím šlapou v pohodě.Ticu jsem neměl takže srovnávat nemůžu,ale s navijáky co jsem měl předtím Okuma power liner je to nesrovnatelné :-)

                            Nškudy - Profil | Ne 4.11.2012 12:30:17

                            doktorx55 >> ty daiwy jsou moc pěkný a značka má jméno,ale hodně bych přemýšlel o těch ticách. Jediné,co je na windcastech super je QD brzda a tu "eska" nemají. Já měl "xka" a jsem rád,že už je nemám,protože nejsem upřímně přesvědčen o jejich "životnosti"...

                              Ndoktorx55 - Profil | Ne 4.11.2012 11:28:23

                              Ahojte,,, mam moznost kupit si 2ks navijakov Daiwa Windcast S 5500 za cenu 150 eur,,, rozhodujem sa medzi touto ponukou a novymi navijakmi tica scepter ge 8000,,,
                              http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/428​6/predna-brzda-

                              Mohli by ste mi dat nejake blizsie info ako slapu tieto navijaky bo nemam s nimi vobec skusenosti a preto sa neviem rozhodnut, ktory navijak kupit ci ist do Daiwy alebo zobrat Sceptera, kludne aj link na mrk ak o nich je uz nieco vo fore bo som nasiel len podobne temy ale nikde konkretne windcast S
                              Dik moc kolegovia :}

                              http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?action​=dlattach;topic=406.0;attach=42413;image

                                NBambus... T.maniak - Profil | Čt 1.11.2012 12:19:22

                                perch2 >> já nějak na daiwy přešel taky ale spíš u navijáků..
                                jediný co mi zustalo je stelly a tp fc 2000

                                  Nperch2 - Profil | Čt 1.11.2012 12:12:47

                                  Bambus... T.maniak >> bez ohledu na to, že jsem daiwista tak mě z nabídky norstramu nic kromě arealu neoslovilo. Provokátory má Martin Svoboda takže jsem s nima i chytal a prostě mi nesedí.
                                  JInak mám na mysli ULX a black star.

                                    NBambus... T.maniak - Profil | Čt 1.11.2012 10:33:31

                                    perch2 >> co je to zač?

                                    to vygooglim

                                    inak ja zatim mńa okyše provokatora a stage a nic jinýho jsem na ně nenašel..
                                    ryby nepadaj , záseky seděj a přenos záběrů na 1

                                      Nperch2 - Profil | Čt 1.11.2012 10:04:47

                                      Bambus... T.maniak >> na okyše ti sem hodím něco jiného až budou nějaké fotky ;)

                                        NBambus... T.maniak - Profil | Čt 1.11.2012 9:13:38

                                        perch2 >> taky jsem GB mnel.

                                        fajn proutek ale tak na pstruhy a plandy..

                                        na okouny mi nesedl.