Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NBambus... T.maniak - Profil | Čt 1.11.2012 9:11:26

specialized >> kRASAVEC :-)

    Nspecialized - Profil | St 31.10.2012 20:18:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Team Daiwa 2,7 m 7-25g

      Nperch2 - Profil | Út 16.10.2012 18:26:18

      Zagor >> zatím se mi to nestalo ani u levnějších modelů z mých začátků (ikdyž už na ně nějaký ten pátek nechytám), z těch levnějších co občas vezmu k vodě tak zatím ani exage s tímhle problém nemá (což se ovšem nedá říct o překlapěči!

        NZagor - Profil | Po 15.10.2012 21:15:28

        perch2 >> to sustenie pride, neboj :)

          Nperch2 - Profil | Po 15.10.2012 21:12:30

          Zagor >> Chytám s ním jak šňůru tak i vlasec a nikdy se mi nekroutil víc než u jiných navijáků. Myslím, že daiwa má tohle zmáklý i bez ložiska(už jen vzhledem k ceně). S tím šustěním zkušensoti nemám, s větším kroucením vlasce už ano.

            NZagor - Profil | Po 15.10.2012 21:04:06

            perch2 >> a ze nema to infinity custom pod rolnickou lozisko??? Co podla mna vobec nie je na skodu, lebo mne v kazdom navijaku po roku to lozisko pod rolnickou zacina sustit :(

              Nperch2 - Profil | Po 15.10.2012 20:33:52

              Zagor >> ta infinitka je Japonec ;). Ta cena je parádní a docela mě mrzí, že se nevozí k nám. S brádii žádné zkušenosti nemám,ale c Caldii i Certatem jo a byl jsem i spokojenej. Caldia takový univerzál a Certate na střední až těžkou přívlač vynikající. Na UL jsem už nedokázal naplno využít jeho potenciál.

                NZagor - Profil | Po 15.10.2012 20:28:12

                perch2 >> jj, ako hovoris. Ale to iste urobili aj v japonsku, ze z certate trochu ochudobnili a dali nanho rotor z caldie a vznikla bradia. Ale nic to nemeni na fakte, ze bude to super navi :)

                  NZagor - Profil | Po 15.10.2012 20:26:12

                  podla mna to bude ako neaka europska verzia bradie (sudim to podla rotoru)

                    Nperch2 - Profil | Po 15.10.2012 20:24:21

                    Zagor >> to bych zas netvrdil Infinity má celou svojí řadu i jinou historii řady navíc je snad od 3 řady víš než caldie,ale nejsem si tím přesně jistý.

                      NZagor - Profil | Po 15.10.2012 20:19:27

                      som si nikdy nevsimol, ze ten infinity custom ma iny rotor (asi z caldie) :O)

                        Nperch2 - Profil | Po 15.10.2012 20:19:04

                        Zagor >> je to dovoz anglie. U nás se prodává infinity Q-zaion http://www.daiwa-fishing.cz/navijaky-s-predni-brzdo​u/60-infinity-q-zaion.html

                          NZagor - Profil | Po 15.10.2012 20:17:15

                          dik chlapi, uz to mam :)

                            NZagor - Profil | Po 15.10.2012 20:13:46

                            perch2 >> infinity?? a to ma takyto rotor?? Mas neaky link na neaky obchod?? Diiiik

                              Nperch2 - Profil | Po 15.10.2012 20:12:00

                              Zagor >> Infinity Q-custom

                                NZagor - Profil | Po 15.10.2012 20:10:21

                                perch2 >> co je ten predny za navijak?? Alebo je to bradia s cievkou existu?? diiik

                                  Nperch2 - Profil | Po 15.10.2012 18:29:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Něco málo z black generation by Daiwa ;)

                                    NBambus... T.maniak - Profil | St 3.10.2012 21:01:32

                                    Dakar >> nebral jsem ho od nej.. a je super.. ale neni to prut na candaty..