Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nneprduch - Profil | Pá 10.2.2012 16:32:42

Hermis_s >> Dík, už jsem to našel, bohužel ta cena je někde mimo mě:-)

    NPaja.luksiK - Profil | Pá 10.2.2012 16:27:45

    neprduch >> Přesně tak , jak píše Hermin_s , je to Solar World Wide Pod.

      NHermis_s - Profil | Pá 10.2.2012 15:55:16

      neprduch >> Solar

        Nneprduch - Profil | Pá 10.2.2012 15:50:13

        Paja.luksiK >> Můžu se zeptat, co je to za stojan?

          NPaja.luksiK - Profil | Pá 10.2.2012 15:21:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zdravím kolegové , asi 4 roky jsem byl spokojeným majitelen baitrunnerů od Shimana , jak modrých BIG L , tak LC . Nicméně dlouhou dobu jsem pokukoval po "nových" Tournamentech ( Entoh ) , loni v létě jsem neodolal a koupil si dva kousky. Po prvním zatočení jsem věděl že to není ono.Od navijáku za 8000 ,- jsem čekal rozhodně víc. Nakonec u mě tyto navijáky vydžely pouze jednu výpravu , pak šly z domu.Nyní jsem majitelem starých Emblemů , s označením X - 4500 A , a jsem naprosto spokojený. Stará dobrá klasika . Made in Japan ! :)

            Nchesper - Profil | Ne 5.2.2012 19:39:17

            Greysmen >> taky sem se na ně byl v Kladně kouknout a nepřišli mi na půl roku staré pak sem koupil funglovky za 4200 kus on chtěl 7500 za dva a bez záručáku

              NVemínko - Profil | Ne 5.2.2012 19:37:15

              Zdravím kolegové. Mám možnost koupit ještě nechytané pruty Daiwa- snad Dragonier nebo možná je to jiný typ. Původně byla cena někde nad 10000kč. Nevím ani libráž a délku. Mají ve spodní části rukojeti zapuštěnou UK vlajku. Možná by to bylo za půlku, ale nevím jak jsou staré. Poradí mi někdo jestli za to stojí? Díky za každé info. Omlouvám se že to není k tématu.

                Nattila333 - Profil | Ne 5.2.2012 19:09:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                daiwa dragonier 3,9 +emblem exceler 5000

                  Nkura11 - Profil | St 1.2.2012 16:12:14

                  ... ma niekto skusenost s daiwou caldiou ale tou bielou japan ci aka verzia to bola??? je to ako caldia X?? ci??

                    NPáťa - Profil | Ne 29.1.2012 20:54:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    zdravim chlapi vim ze to sem nepatri ale skusim to schanim jeden navi daiwa embtem pro 5500 nebo 5000 dik at se dari

                      Nkozell - Profil | Ne 29.1.2012 9:52:38

                      dosec >> měl sem v ruce CI410000

                        Ndosec - Profil | So 28.1.2012 11:44:12

                        kozell >>kde jsi srovnával ceny a váhu? CI4 ve velikosti 5500 je lehčí než Z a cenově mě přijde i levnější.

                          Nkozell - Profil | Pá 27.1.2012 21:17:21

                          Carcas >> taky sem váhal mezi CI4 a Windcast Z a vyhráli Windcast Z - rozhodující byla cena a manipulace z brzdou, navíc je i oněco lehčí.

                            Nmurphyy - Profil | Pá 27.1.2012 20:57:27

                            Carcas >> nedrzal som, ale osobne osobne by som bral CI4 a 20 rokov iny navijak neriesim, maximalne potom techium XTB alebo MGS XSB :)))))

                              NGreysmen - Profil | Pá 27.1.2012 18:08:56

                              Kokš >> jaká to je velikost?

                                NKokš - Profil | Pá 27.1.2012 11:46:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zdravim Daiwisti, kdyby někdo chtěl váli se mi doma jedna funglovka Windcast X a nemám pro ni využití, kdyby měl někdo zájem tak ji nechám za cenu lepší než se prodáva S.

                                  Nalda2211 - Profil | Pá 27.1.2012 11:39:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Greysmen >> to nechtej ani videt sundal civku na tu hridelku dal vrtuli a rozdelaval takhle vajicka s ruznejma slozkama na boilie proste vsestrane vyuziti.......o)

                                  ps: ja to odsuzoval

                                    NCarcas - Profil | Pá 27.1.2012 11:31:50

                                    Ahoj co myslíte že je lepší koupit Shimano Ultegra CI4 nebo Daiwa Windcast Z??
                                    Ptám se z důvodu případné pozáruční opravy navijáku,vím že shimano má servis v Brně ale Daiwa?Odpovědi že u Daiwy se nikdy nic nemůže stát neberu,je zde někdo kdo držel v ruce oba navijáky?
                                    Díky za odpovědi.

                                      NMysho22 - Profil | Čt 26.1.2012 23:37:48

                                      Suly >> pokial to je funglovka a nechceš ju tak povedz a ja si ju zoberiem :-D

                                        NSuly - Profil | Čt 26.1.2012 23:15:27

                                        Mysho22 >> právě že mám možnost funglovky, ale když mě se zrovna dvakrát nelíbí:-D. jen abych si pak nedrbal hlavu až nebude.