Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nsnook - Profil | So 25.2.2012 11:36:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

pridam taky fotku...daiwa certate 2500-4000..:-)

    Ndusan-feeder - Profil | Pá 24.2.2012 14:40:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Niečo na začiatok pstruhovej sezóny.

      NTavris29 - Profil | Pá 24.2.2012 13:57:10

      Tak už jsem taky v klubu.o) Koupil jsem si Windcast X a Z 5000. Moc hezký strojky,snad nebudu zklamanej.

        NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 19:35:48

        dosec >> :-¨)))

          NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 12.2.2012 19:35:37

          Jarda 2004 >> .-)

            NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 19:35:20

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 12.2.2012 19:33:52 >> Nevím nevím je to patent ale kdo dnes nekrade tajemství ostatních.

              Ndosec - Profil | Ne 12.2.2012 19:35:18

              Jarda 2004 >> to není novinka to je jen blbě obšlehlý od specialisty,na tyto doplňky .-))

                NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 12.2.2012 19:33:52

                Jarda 2004 >> shimano odjakživa dělá náboje a doplnky na kola :-)

                to bude urcite od shimana :-)

                  NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 19:32:10

                  dosec >> To se pleteš tohle je horká novinka na to Shimano nemá ani náhodou.

                    Ndosec - Profil | Ne 12.2.2012 19:30:27

                    Jarda 2004 >> :-)) s tímto má víc zkušeností shimano hlavně s těma nábojama :-))

                      NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 19:29:00

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 12.2.2012 19:28:00 >> To nehrozí naprosto novej systém a materiál při výrobě.

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 12.2.2012 19:28:00

                        Jarda 2004 >> aspon mu nekroutí vlasec :-)

                          NJarda 2004 - Profil | Ne 12.2.2012 19:27:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Horká novinka od Daiwy.

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 12.2.2012 19:17:56

                            Greysmen >> taky přeju hodne štěstí. snad se vydaří. :-)

                              NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 12.2.2012 19:17:36

                              alda2211 >> s tema vajčkama si delas prdel? :D

                                Nchesper - Profil | Ne 12.2.2012 19:15:59

                                Greysmen >> tak ať dobře pořídíš

                                  NGreysmen - Profil | Ne 12.2.2012 19:13:48

                                  chesper >> no mě staré nepřipadaly, ale po tom co jsem sundal z náhradních cívek vlasec jsem se zhrozil, chtěl jsem mu je vrátit ale Mikbaits manie se mnou nekomunikuje hodil si mě do ignorovanejch a hotovo tak to vemu přez právníka a soud, může to sice trvat déle(občansko právní soud), ale pak si k tomu musí ovšem připočítat samozřejmě veškeré náklady což ho bude asi mrzet.

                                    NHermis_s - Profil | Ne 12.2.2012 14:57:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pripraveno na sezonu.

                                      Ndukin - Profil | Pá 10.2.2012 20:07:15

                                      Paja.luksiK >> Entoh, má velice hladký chod i při velké zátěži.. já je koupil za šest a neměnil bych.

                                        NTavris29 - Profil | Pá 10.2.2012 16:34:06

                                        Zdarec chlapi, nemá někdo zájem o Emblem 5500 Pro ?