Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

elhierro - Profil | Čt 26.1.2012 22:34:02

Orion24 >> Tak když to není blbost, je to skoro nenormální jev. Něco jiného jsou zaváděcí ceny u NO NAME výrobků, ale že by prestižní firma měla mít u novinek zaváděcí ceny? To je fakt hloupost. Nový iPhone také stojí raketu, za půl roku je o 30-40% levnější. :-)

    roce - Profil | Čt 26.1.2012 22:29:17

    Greysmen >> candáty ? Neeeeee:-)))

      Sprachys - Profil | Čt 26.1.2012 22:19:19

      Greysmen >> aha, to já to mám v noci jako bezodporovej signalizator zaberu v noci na candaty, vedle navijáku svíčku... prostě romantika jak má bejt :-) jak spadne zátka, nechám kousek poodjet a sekám....

        Greysmen - Profil | Čt 26.1.2012 22:16:52

        roce >> a na co je máš ty? ře se nepochlubíš jak to s nimi letí z vody ;-))

          Greysmen - Profil | Čt 26.1.2012 22:14:57

          Špráchys >> Sprachys - 26.1.2012 20:41:34 >> já to nedávám kvuli zvuku ale aby mě nebral vlasec proud nebo vítr a to stačí položit přez vlasec na zemi pod navijákem klacík a nebo malinkej kamínek a před špičku dám alobal či kuličku polistirenu

            Orion24 - Profil | Čt 26.1.2012 20:55:25

            elhierro >> prečo nie?...uvadzacie ceny su tiez niekedy nizsie :-), blbost to neni....

              elhierro - Profil | Čt 26.1.2012 20:49:11

              Orion24 - 26.1.2012 20:21:17 > Za o něco výhodnější cdenu než na kamenném obchodě. Ale nikdo nemůže očekávat, že novinku budou ve slevě. To je asi blbost, že? Když chci novinku, je logické. že si musím připlatit.

                Sprachys - Profil | Čt 26.1.2012 20:41:34

                Greysmen >> dávám zátku od píva na cívku, ozve se líp, než nějakej šutr nebo větev...

                  Mysho22 - Profil | Čt 26.1.2012 20:35:24

                  Suly >> JA mám Daiwu Capricorn 2500A už asi 4rokom a nemožem na tento navijak povedať ani fň Kebyže sa dá zohnať ešte jedna funglovka bezváhania do nej idem. Pre mňa je to nezmar , chod paradny žiadny vola v klučke brzda jemná. Tahám na nom jigy od 5 do 15g a SSR 9 či Husky 14 cez zimu ho dám kamaratovi pozreť no vždy mi ho vracá so slovami ,,ved ho máš ako nový tak čo s ním mám,,

                    Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 26.1.2012 20:23:51

                    Orion24 >> drahé :-)

                      Orion24 - Profil | Čt 26.1.2012 20:21:17

                      elhierro >> co znamena z a veletrzni ceny?

                        Lauri - Profil | Čt 26.1.2012 17:46:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Mám tyto kolovrátky a nemám důvod je měnit za novější. Jsem naprosto spokojený.

                          Pavel Z - Profil | Čt 26.1.2012 17:45:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Greysmen >> většinou tenhle uzel

                            Greysmen - Profil | Čt 26.1.2012 17:42:43

                            Pavel Z >> koukám, že používáš místo šnůry silnej monofil, tak by mě zajímalo jakej používáš uzel pro spojení

                              Greysmen - Profil | Čt 26.1.2012 17:40:45

                              roce >> tak to vidím poprvé to je zvíře ;-))) já když zkouším candoše tak v případě že nemám kuličkovej klip pod rukojeť prutu, taky dávám kaminek,nebo větvičku ale na zem pod naviják

                                Greysmen - Profil | Čt 26.1.2012 17:12:53

                                Žádňas >> dle fotek to vypadá že jo, ale zatím jsem to neřešil.

                                  Pavel Z - Profil | Čt 26.1.2012 7:45:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Greysmen >> greysmen - >> daiwa windcast s5000

                                    Žádňas - Profil | Čt 26.1.2012 7:41:36

                                    Greysmen >> Jak jsi nakonec dopadl s tema Windcastama? Byly od dastyho?

                                      Pavel Z - Profil | Čt 26.1.2012 7:40:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Greysmen - >> Daiwa Tournament Linear-S BR 4000

                                        Vojtěch - Profil | Čt 26.1.2012 7:21:43

                                        Co říkáte na nové elektronické indikátory záběru plus příposlech. Jsou v katalogu
                                        Daiwa r.2012