Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nperch2 - Profil | Čt 26.1.2012 6:43:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj, rád bych Vás všechny rád pozval na Moderního rybáře. Včera jsme s klukama ze slovenské repre stavěli stánek Daiwy a myslím, že je na co se těšít ;)

    Nroce - Profil | St 25.1.2012 23:03:04

    Greysmen - >> Míro pořádně se koukni jak se používá odpadávací kámen :-)))

      Nroce - Profil | St 25.1.2012 23:02:07

      alda2211 >> je to candáták ne?,tak je to jedno..........:-))))

        Nalda2211 - Profil | St 25.1.2012 22:54:45

        roce >> ty jsi mi ale pred focenim vymenil kamen ten co jsem tam dal ja mel kilo ale to by asi nebyl videt ten navijak........

          Nroce - Profil | St 25.1.2012 22:28:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Greysmen >> tak na toto je má ALEŠ :-))))

            NDave ZR-7 - Profil | St 25.1.2012 17:25:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ...mám Black Widow 3lb a jsem fakt spokojenej, jsou sice měkčí, ale zdoláváčka na nich je fakt parádní. Měl jsem jeden koupil jsem druhej a fakt za ty peníze skvělá práce!

              NGreysmen - Profil | St 25.1.2012 17:00:19

              Hermis_s >> ještě jsem neměl náladu to řešit

                NHermis_s - Profil | St 25.1.2012 16:41:13

                Greysmen >> Tak co chlape,nejaka odezva?

                  NDomino222 - Profil | Út 24.1.2012 12:31:20

                  saxana >> ešte nie, ale nevyzerá zle..

                    Nsaxana - Profil | Út 24.1.2012 12:27:03

                    DAIWA R'Nessa Jigger Spin - novinka 2012, mal niekto v ruke ?

                      Nbart.bm - Profil | Ne 22.1.2012 14:13:19

                      clarence >> sem si jich tam nevšim sakra :( kdyby náhodou jsi je chtěl prodat dej vědět dík moc

                        NMartin... - Profil | Ne 22.1.2012 13:37:13

                        dosec >> to já jsem na to sám zvědavý, kolik tam toho natočím...přeci jen LD jsou daleko větší, ale taky si budu bát na jedny menší na závody s tenčím vlascem, tak jsem zvědavý

                          Nclarence - Profil | Ne 22.1.2012 13:36:19

                          bart.bm >> Neprodávám i když jsem původně chtěl koupil jsem je před vánoci synovi a on dostal lepší tak mi zbyly.Koupím na ně pruty a bude to oni jsou skoro nový a docela se mi líbí.J

                            Ndosec - Profil | Ne 22.1.2012 13:35:18

                            Martin... >> mám sice jen eska velikosti 4500 a 5500.Teď jsem si nechal navíjet vlasce,abych věděl co se tam vleze.Na velikost 4500 se vešlo 530m 0,28 a na velikost 5500 jsem nechal dát 433m 0,35 (měl jsem to rozpočítaný z 1300m na tři cívky) ale těch 500m by tam vešlo.Než jsem šel do kšeftu tak jsem použil kalkulačku co je někde tady myslím od Turňy a seklo se to zhruba jen o 100m u 0,28 :-)))

                              NRadek Fox - Profil | Ne 22.1.2012 13:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Greysmen - >> Koukám, že zde nemám žádný příspěvek, tak to musím ihned napravit :-) V krátkosti říkám, řadu let vlastním navijáky DAIWA Tournament S 5500-T a zatím mi slouží bez jediného problému.

                                Nbart.bm - Profil | Ne 22.1.2012 13:22:47

                                clarence >> to prodáváš??

                                  NMartin... - Profil | Ne 22.1.2012 13:20:51

                                  Z >> to já tam jedu až jindy...naiš mi třebas do SZ co připravuješ na letošek nového?

                                    NZ - Profil | Ne 22.1.2012 13:16:18

                                    Martin... >> jj,hned první pescado na dešný, už se těším. nová taktika,nový krmení tak uvidíme

                                      NMartin... - Profil | Ne 22.1.2012 13:13:48

                                      Z >> učitě, ukážu i nějaké fotečky...možná se někde potkáme, tak se pak můžeš pokochat i vyzkoušet :-)

                                        NZ - Profil | Ne 22.1.2012 13:12:00

                                        Martin... >> pak napiš, jak to znich lítá