Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NMartin... - Profil | Ne 22.1.2012 13:06:44

Z >> jsou na cestě, měli by někdy v týdnu dojít, tak se na ně těším jak malej :-)

    NZ - Profil | Ne 22.1.2012 13:05:46

    Martin... >> zdar kámo, už ti došly ty Zetka?

      NMartin... - Profil | Ne 22.1.2012 12:56:12

      dosec >> narvu tam min. 0,35mm a budu doufat, že mi z vyvážek zůstane aspoň pár otoček :o))

        Ndosec - Profil | Ne 22.1.2012 9:52:55

        Martin... >> myslíš,že tu kapacitu co mají LD využiješ ?

          NMartin... - Profil | Ne 22.1.2012 8:18:54

          Greysmen >> normálně bych mu ty cívky narval do řiti nebo bych za to chtěl aspoň nějaký peníze nazpátek...tohle je nepěkný podraz

            NFSnevajs - Profil | Ne 22.1.2012 5:47:23

            Greysmen >> ta civka ma to na funkcnost vliv ? Mam na mysli jestli se to necha poznat,kdyz namotas vlasec ?
            Jinak preji at pochodis !

              NGreysmen - Profil | Ne 22.1.2012 0:08:05

              Hermis_s >> jo dám

                NHermis_s - Profil | Ne 22.1.2012 0:06:12

                Greysmen >> Spis bych mu zavolal,ale je to na tobe.Pak dej vedet,jak si pochodil,docela me to zajima.

                  NGreysmen - Profil | Ne 22.1.2012 0:03:51

                  Hermis_s >> hmm máš pravdu písnu Dastymu SZ

                    NHermis_s - Profil | Ne 22.1.2012 0:02:14

                    Greysmen >> Nejdriv bych asi zavolal dastymu,jestli je neprodal tomu mladymu a overil bych si to,ale je to velice pravdepodobne.Me zarazilo to,ze ti rekl,ze vyhodil zarucaky...divne.

                      NHermis_s - Profil | So 21.1.2012 23:51:11

                      Greysmen >> http://www.mrk.cz/bazar.php3?zadal=8200

                      Nevim,psal jsem,ze bud pouzil cizi fotku,nebo neni prvni majitel.

                        NGreysmen - Profil | So 21.1.2012 23:50:56

                        Hermis_s >> jak víš že nebyl první majitel?

                          NHermis_s - Profil | So 21.1.2012 23:49:32

                          Greysmen >> ..proto jsem ti napsal...So 21.1.2012 23:42:27

                            NGreysmen - Profil | So 21.1.2012 23:48:11

                            Hermis_s >> jo já je koupil od Mikbaitsmanie během dvou měsíců co je měl v inzerátech zlevnil asi z 8500 na 7000

                              NHermis_s - Profil | So 21.1.2012 23:42:27

                              Greysmen >> Ten kluk od ktereho si je kupoval nebyl prvni majitel.Nebo pouzita fotka pri inzeratu byla kradena...inzeroval je pekne dlouho,nez si je koupil...

                                NŽádňas - Profil | So 21.1.2012 23:41:01

                                Greysmen >> je už někde na netu? nemůžu ho najít

                                  NGreysmen - Profil | So 21.1.2012 23:38:19

                                  Martin... >> je to pořád stejnej sceptr jen v jiným kabátu s jinou kličkou a novým označení o 400 stovky dražší než normálně a ložisek má stejně jako GE nebo GF ale barva se jim povedla to musím uznat konečně přijatelná barva asi zase opisujou od DAIWY ;-)))

                                    NMartin... - Profil | So 21.1.2012 23:37:39

                                    Greysmen >> no uvidíme, přinejhorším reklamačka :o)) ale doufám, že mě tohle nepostihne

                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | So 21.1.2012 23:36:01

                                      Greysmen >> :-D