Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Greysmen - Profil | So 21.1.2012 23:35:02

Martin... >> já mám taky LD , tak moc neutahuj vlasec při navíjení ať se ti taky nezbortí ;-)) možná že ten slabej hliník takový množství napruženýho vlasce neunese

    Martin... - Profil | So 21.1.2012 23:19:52

    Greysmen >> viděl a připadá mi stejný jako GE a GF, akorát zas jiná metalíza, jen je tam i nějaké to ložisko navíc. Musím si jej pak někde potěžkat

      Martin... - Profil | So 21.1.2012 23:18:17

      Greysmen >> to je sice fakt, ale i tak bych mu to omlátil o hlavu a trochu jej povláčel na Mrku...na takový lidi si fakt člověk musí dávat majzla. Ještě že já si je beru funglovky, tak doufám, že mě nezklamou...a beru si LDčka :-)

        Greysmen - Profil | So 21.1.2012 23:16:56

        Martin... >> už jsi viděl ten novej sceptr GTX ?

          Greysmen - Profil | So 21.1.2012 23:16:21

          Martin... >> vracet je nebudu stejně jsem chtěl dokupovat mělký cívky 5000 tak si tady ty nechám v záloze protože se použít daj jen mě zklamala kvalita to ba se u navijáku v takovéhle cenové relaci asi stát nemělo u sceptru se mě to stalo taky na cívce 6000 jenže to je naviják za 1400 stovek tam člověk nečeká takovou kvalitu jako u motadla za 5000

            Martin... - Profil | So 21.1.2012 23:10:23

            Greysmen >> prostě bych mu to vrátil a chtěl peníze nazpátek. Tohle se nedělá takhle to tajit a ještě říkat, že jsou v záruce, když k nim nemá záručáky, to je pak hovno a né záruka

              Bambus...Tacklesmani - Profil | So 21.1.2012 21:20:50

              Greysmen >> no tvl . tak to je nějakej alobal ne?

              to je na infarkt jak rikáš

                Greysmen - Profil | So 21.1.2012 21:19:29

                Greysmen >> dno cívky by mělo bát kónické na tej fotce je vidět jak je v části za brzdovími lamalami propadlá

                  Greysmen - Profil | So 21.1.2012 21:16:08

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 21.1.2012 21:07:29 >> koukni kousek zpátky je tam fotka po té co jsem z nich sundal cca 600 metrů vlasce kterej na nich při koupi byl

                    Bambus...Tacklesmani - Profil | So 21.1.2012 21:07:29

                    Greysmen >> hoj kolego :-)

                    jak propadlý cívky?

                      Greysmen - Profil | So 21.1.2012 20:46:04

                      Martin... >> on už záručáky nemá prej je vyhodil, jel jsem pro ty navijáky k němu do Kladna (abych nekoupil zajíce v pytli) tohle bohužel vidět nebylo a ani on za to zřejmě nemohl ale novinka 2011 to není, už jsem je držel v ruce začátkem léta 2010 byli dovezené z UK taky s těmi tmavými cívkami a od té doby jsem je chtěl, , ani nevím jestli se s nimi ještě prodávají tenkrát u nás stáli na KLku přes 6500,-

                        Žádňas - Profil | So 21.1.2012 20:33:37

                        Greysmen >> Určo taky bych to tak udělal, todle je docela síla

                          Martin... - Profil | So 21.1.2012 20:32:59

                          Greysmen >> ty víc jak rok staré nebudou, jsou to novinky 2011, tak si mu řekni o záručák

                            Greysmen - Profil | So 21.1.2012 20:19:43

                            Martin... >> jo kdybych je měl nové tak asi jo, ale jelikož jsem je kupoval tady na bazaru od Mikbaitsmanie tak mám smůlu ;-( říkal že jsou půl roku staré ale to pravda nebude no nic budu muset koupit nové cívky 5000 už jsem se ptal na cenu 1152 peněz z kus

                              Martin... - Profil | So 21.1.2012 17:14:43

                              Greysmen - >> zlatý Sceptry co? taky mám na cestě ke mě Windcasty Zka, tak jsem na ně zvědavej, snad nedopadnu stejně jak ty. Ale na tohle by měla jít reklamace.

                                Suly - Profil | So 21.1.2012 17:03:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zdárek. Používáte někdo Daiwu Capricorn 4000A. Je to už starší navijáček(ani jsem nezjistil v jakém roce s ním daiwa přišla), tak jak případným majitelům po letech slouží, je to držák?

                                  dosec - Profil | So 21.1.2012 17:00:17

                                  Greysmen >> já to sundám nejdřív tak za dva roky(pokud bude vlas v pohodě) tak ty cívky mě zatím netrápí.Co oči nevidí srdce netrápí :-)))

                                    Greysmen - Profil | So 21.1.2012 16:55:03

                                    dosec >> já na tom asi mám to samé alespoň myslím už byl na těch motadlech když jsem je koupil tak ho zkusím co je zaš když nebude vyhovovat tak koupím buď ASSO Ultra to je jistota z náhradních jsem sundal nějakej černej vlasec že tam namotám Celt X nebo Daiva Duo a když jsem viděl ty propadlí cívky tak jsem dostal skoro infart.

                                      dosec - Profil | So 21.1.2012 16:34:44

                                      Greysmen >>taky mě to zarazilo s tou barvou.Chci vyzkoušet jinej než používám tak jsem si nechal namotat formax xenon 0,35.První dva z leva jsou namotány z tisíci metrového balení.Ten na pravo nejsvětlejší je ten stejnej,ale z tříset metrovýho balení.I prodavači z toho byly překvapení a přitom to byla nová dodávka.Vyzkouším a uvidím snad ta nestálost barvy nebude mít vliv,na kvalitu.Zkoušel jsem je v ruce a pevnost tam je tak uvidím.Případně vyhodím a vrátím se k mě osvědčenému :-))

                                        Greysmen - Profil | Pá 20.1.2012 20:49:44

                                        Prchlajs >> no jo to vypadá ještě na japonce a ne na malaisii ;-))