Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NTavris29 - Profil | Pá 20.1.2012 20:48:08

Greysmen >> bankéřky :o)

    NGreysmen - Profil | Pá 20.1.2012 20:47:18

    Tavris29 >> co koupit cívky, nebo na bankéřky?

      NTavris29 - Profil | Pá 20.1.2012 20:46:00

      Greysmen >> Klidně půjdu s Tebou :o)))

        NGreysmen - Profil | Pá 20.1.2012 20:45:43

        dosec >> co to tam máš za ten zelenej vlasec dle fotky to vypadá že je ne každej cívce jinej

          NGreysmen - Profil | Pá 20.1.2012 20:43:23

          tak mi přišel meil od daiwy, náhradní cívka na Windcast Z cena 1152,-peněz asi začnu souložit bankéřky ;-))

            Nclarence - Profil | Pá 20.1.2012 17:47:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pavelsafov >> Bazar MRK 3ks za 3000.-

              Ndosec - Profil | Pá 20.1.2012 17:18:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Greysmen - >> s těma cívkama je to síla doufám,že mě to nepotká :-)) Já si dokoupil a ve středu mě došel třetí kousek windcastu vyšel mě se slevou u pana Flídra,na 2660,-Kč.Dneska jsem si nechal namotat nový vlasce a jsem dá se říct připraven :-)

                Nblahy - Profil | Pá 20.1.2012 10:30:36

                Chlapi potrebuji nejake nahradni dily na moje Daiwa Infinity 5500 BR. Na jednom se mi pokazila volnobezka.!
                Diky

                  NKolis - Profil | Pá 20.1.2012 9:59:53

                    Npavelsafov - Profil | Pá 20.1.2012 9:39:35

                    Prchlajs >> co nebo kdo je drahorád, to je přezdívka někoho tady na Mrku

                      Npavelsafov - Profil | Pá 20.1.2012 9:33:24

                      Hermis_s >> já vím, ale spíš je to náhoda, a ty co jsem si vybral jsou sice z Francie, ale vyjde na cca 65 euro, a novej, ikdyž 4500 je klasika, bráchovi jsem je kupoval před 6ti lety a jsou pořád bombastický, a to má bratr cca 140 docházek ročně, takže jsou fakt prověřený lovem

                        NPrchlajs - Profil | Pá 20.1.2012 9:33:02

                        pavelsafov >> zkus drahoráda ten by je mohl sehnat.Nebo na KL.Je je mám za 2450/ks,ale už je to doba.

                          NHermis_s - Profil | Pá 20.1.2012 9:29:36

                          pavelsafov >> Ahoj,tady v bazaru,obcas se tam objevi.

                            Npavelsafov - Profil | Pá 20.1.2012 9:28:37

                            Hermis_s >> Čus, můžu mít dotaz, za kolik a kde jsi je pořídil, tohle jsem sháněl jako vůl ale nesehnal, takže mám v merku toto

                              Nmetal - Profil | Pá 20.1.2012 9:19:57

                              Prchlajs >> No tak takhle ti vydržej další 5 let :-)))

                                NPrchlajs - Profil | Pá 20.1.2012 9:17:38

                                metal >> pkolici od hrnce a starej škrpál :-D

                                  Nmetal - Profil | Pá 20.1.2012 9:13:51

                                  Prchlajs >> Už ty navijáky něco vytáhly ??

                                    NPrchlajs - Profil | Pá 20.1.2012 9:11:32

                                    Hermis_s >> Každej má to svoje oblíbený tyhle mám 5 let a absolutní spokojenost neměnil bych.Předtím jsem měl emcast a nikdy víc.Prostě starý dobrý kolovrátky.

                                      NHermis_s - Profil | Pá 20.1.2012 9:08:53

                                      Prchlajs >>Souhlasim,mam je taky poridil jsem si je minuly rok.

                                        NPrchlajs - Profil | Pá 20.1.2012 9:04:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tahle klasika nikdy nesklamala.Bez servisu několikrát ve vodě a stále 100%stav.