Tip na dovolenou 2012

Ahoj nevíte někdo o fajn místě pro rodinu(2 rodiny) někdě na břehu rybníka, přehrady... s chatkou (ne Morava, Ostravsko atd....), může být i sou voda nevadí, ale hlavně ať tam něco plave:o)jde jen o koule ne sumcařinu apod....díky

dressi - Profil | St 9.5.2012 11:31:48

mico >> co to je za revír (zarybněnost, majitel atd...) a jaké jsou možnosti ubytování, popř. ceny.

    Hurvinek - Profil | Čt 9.2.2012 18:35:34

    Pája35 >> voda docelaOK,ale všude hroznej nepořádek.Jestli tam pojedeš vem si dostatek pytlů na odpad.Chytačka ušla.

      Pája35 - Profil | Čt 9.2.2012 12:03:17

      Knapík >> Takže nic novýho. Jakmile to koupil rusák tak se neni čemu divit. Díky.

        Knapík - Profil | Čt 9.2.2012 12:00:21

        Pája35 >> milion lidí a to zejména z východní strany ...

          Pája35 - Profil | Čt 9.2.2012 11:53:01

          Nevíte někdo jak to vypadalo loni v Boněticích?

            Dan.J - Profil | Čt 9.2.2012 11:43:08

            kospi >> Třeba pro ty co tam mají karavan,chytají celou noc a nehledě na nacpaný vezírek.Osobně sem na to stráž upozornil a ta neudělala vůbec nic,proč taky však jim z nich jdou peníze!!!

              kospi - Profil | Čt 9.2.2012 8:06:41

              Dan.J >> A pro koho??

                Dan.J - Profil | St 8.2.2012 20:39:49

                Kreja >> Jen by tam měl vyházet tu rybářskou stráž,je to hnus.Řád tam platí jen pro někoho!

                  Kreja - Profil | St 8.2.2012 18:38:36

                  Dan.J >> jo jo paráda J.

                    zmach - Profil | St 8.2.2012 13:44:59

                    Michlav >> Ahoj, můžeš mě poslat více info k té Leštině ? Popř. foto chaty a celkový pohled na revír, ceny atd. Dík Zdeněk na zmach6032@centrum.cz

                      Dan.J - Profil | St 8.2.2012 13:38:27

                      Kreja >>Štilec,taky tenhle flek znám a mooc dobře:-)))

                        Star-Lab - Profil | St 8.2.2012 13:15:51

                        Zdravím,nemáte náhodou někdo nějakej kontakt na pronájem chaty na Staňkově???Pronajímají jich tam hodně,za kempem v klidu,ale zatím jsem nesehnal jedinej kontakt,děkuju všem za pomoc!Milan

                          pitt - Profil | St 8.2.2012 13:10:36

                          mico >> zdar muzes mi poslat nejake informace ohledne povolenky a ubytovani . diky

                            pitt - Profil | St 8.2.2012 13:09:04

                            Michlav >> zdar pisni mi nejake info ohledne ubytovani a povolenek . diky

                              pitt - Profil | St 8.2.2012 13:04:41

                              valcha186 >> zdar kde to je a posli mi i ceny .diky

                                mico - Profil | Út 31.1.2012 22:05:33

                                Ahojte.nachadza sa to cca 40 km od ceskych hranic od Breclavy.Je to nasa svazovka ktera ma rozlohu 65 ha a je pekne zarybnovana.Pobliz jsou taky mrtva ramena moravy kde se da taky pekne zachytat a pekne kousky.Hodte si do Googlu Male Levare a tam si to projdite.Je to rekreacni oblast tak ze je tu aj vyuziti z detmi.

                                  Rado Korec - Profil | Út 31.1.2012 10:19:51

                                  Možno to niekomu pomôže, je to síce SR, ale aj tu sa da pekne zachytať... tu je zoznam revírov http://narybach.eu/2009/07/sukromne-reviry/

                                    Forest 1 - Profil | Út 31.1.2012 8:51:06

                                    mico >> hm, muzes se vice rozepsat???

                                      ladikxxx - Profil | Út 31.1.2012 7:48:57

                                      mico >> Vypadá to pěkně,nemůžeš to trochu upřesnit?

                                        Milan 66 - Profil | Út 31.1.2012 0:34:35

                                        mico - 31.1.2012 0:21:51 >> na kolik vyjde povolenka pro cehuna?

                                          mico - Profil | Út 31.1.2012 0:21:51

                                          Ahoj.ak by si nahodou rozmyslal navstivit Slovensko tak tady mas neco kde by ste mohly byvat :-)

                                            Aleš10 - Profil | Po 30.1.2012 20:48:12

                                            BioBoid >> a da se tam primo neco od neho koupit nejakej matros? :)) a co za to chce nevis?

                                              pytlakslama - Profil | Po 30.1.2012 20:43:34

                                              Aleš10 >> Na halibutky tam šli nádherní líni kolem 50 cm kousek od břehu . .

                                                BioBoid - Profil | Po 30.1.2012 20:42:21

                                                Aleš10 >> majitel válí prý "nejlepší oliheň"...

                                                  Aleš10 - Profil | Po 30.1.2012 20:41:43

                                                  pytlakslama >> ananas jo zbytek nemusim na to chyta moc lidi mam radsi neco neokoukaneho :)