Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:06:17

Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:01:17 >> jo olej je důležitej, ale jak tady psalo pár lidiček stačí i kulaté nebo csl pelety zalejt lososákem a jede to jako blázen :)) no tady u nás asi ryby držej dietu a olej nechtěj. Na jedno rabníku tady nechytíš candáta na nic jiného než na žlutou kuku a nebo žlutou kuličku a to na položenou :))

    lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:06:14

    kožich007 >> Ja pouzivam hlavne FOX SSC velkost 5a 4 to je taky stred pre mna :D na haciky ake su longshangy ten kruzok mozes pouzit . Ale sak aj ho puzivas nie ?

      lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:04:38

      yvana >> No na to aby sa ryba pichla je vyrobene to maskovacie rovnatko ktore tam mam tiez . Ked ho mas na haciku mas 97%-nu sancu ze sa ti ryba pichne na prvu supu. taktiez je tam k tomu aj ten kruzok . Ale pri takomto type hacika ako je napr. FOX SSC so zahnutym ramienkom dovnutra sa ti z vecsej casti hacik zapichne aj sam bez rovnatka ale pre istotu ho tam davam :D

        kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:02:40

        Branči >> lasti555 - 2.11.2011 20:57:10 >> jaké používáš háčky? já používám Gardnery Long Shank a JRC Háčky MTB Connect

          yvana - Profil | St 2.11.2011 21:01:51

          kožich007 >> No tak jestli ho má tropic tak počkej tady stačí dát do vyhledání zboží a něco vyjede.

            lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:01:17

            kožich007 >> Nie chyta apustaky nepouzivam .....Na Halibut pelety moc nechytam kedze len vyvazam . A pelety pouzivam iba na krmenie na dlhsej vyprave a to Halibut pelety od CarpZoomu a tie sa my osvedcili . Ako som pisal na pelety chytam malo iba niekedy na nejakych rybnikoch ked sa chcem zahrat s nasadakmi :D :D na vyvazanie maju moc rychlu rozpustnost a to my vyhovuje iba na stiahnutie ryby na krmne miesto kedze to uvolnuje olejcek a ten stupa k hladine ... ale tak ho uvolnuje v teplej vode v studenej to uz nepracuje tak ako by to malo ? ale stale ich pouzivam kedze ryba potrebuje na Zimu nabrat aj oleje a tieto pelety ho maju dost :D

              yvana - Profil | St 2.11.2011 21:00:53

              Branči >> lasti555 - 2.11.2011 20:57:10 >> No tak já když mám malý háček tak to nepoužívám ale neříkám že je to špatný tady jde o navázání a to znamená že můžu mít dobrý háček návazec a ryby padají je to třeba jenom tím že nemají udělaný návazec tak aby šel venkem ale třeba bokem a potom se ryby nepíchne.

                kožich007 - Profil | St 2.11.2011 20:59:28

                yvana >> tak tady ho mají, ale je to tropik a na ten nejsou nejlepší reference mají strašně dlouhou čekačku. a le aspoň se dá odrazit od ceny :))
                http://www.tropicliberec.cz/krmitka-2/wirek--krmitk​o-feeder-kulate-s-vystrelovaci-pruzinkou-32x44mm

                  lasti555 - Profil | St 2.11.2011 20:57:10

                  yvana >> Viem ale nieje to pravidlo :D :D Mne sa osvdcil aj na tomto haciku .

                    kožich007 - Profil | St 2.11.2011 20:56:19

                    yvana >> někde jsem ho náhodou našel skusím se zeptat pana googla :)a dám vědět

                      kožich007 - Profil | St 2.11.2011 20:55:30

                      Branči >> lasti555 - 2.11.2011 20:53:15 >> takhle také dávám kroužky a je to pohoda. pomáhá to jak ty ríkáš k tomu že to lépe drží u háčku a lépe se to možná zapíchne. řekl bych že je to lepší než jen dlouhej vlas. Používáš i nějaké pelety?? a co třeba chyť a pusťácký? ale ta)y se asi u vás sehnat moc nedají?

                        yvana - Profil | St 2.11.2011 20:54:46

                        Branči >> lasti555 - 2.11.2011 20:53:15 >> Moc pěkný tenhle kroužek nebo oválek se používá hodně často když je háček z dlouhým ramínkem.

                          yvana - Profil | St 2.11.2011 20:53:36

                          kožich007 >> No právě že mám to staré ale zkoukla jsem kousek toho videa je to fakt zajímavé tak že se zeptáme M.M. jestli by nám neřekl zdroj myslím že to nebude drahý a myslím že se dá tohle krmítko použít i na boilis.

                            lasti555 - Profil | St 2.11.2011 20:53:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kožich007 - >> Tak tu mas nadvezec :D :D mozno trosku lepsia fotka :D Ten kruzok ktory tam je mozno tam niekomu vadi lebo je na kratkom raminku konkretne na haciku FOX SSC c.4 . Ja ho tam davam kvloi tomu aby my drzala gula lepsie pri haciku a pomaha mu to otacat sa do spodneho pysku kapra .

                              kožich007 - Profil | St 2.11.2011 20:45:20

                              yvana >> no ono právě existuje ještě jedno, ale to se otevírá a musí se zajišťovat nějakou rozpustnou spojkou a to jsou náklady navíc. Jaké máš ty?

                                yvana - Profil | St 2.11.2011 20:40:10

                                kožich007 >> No zatím jsem video neviděla ale vystřelovací krmítko mám doma tohle krmítko mi ukázal prvně na mrku SAHYB tak se jdu číhnout co by jsi chtěl:-)

                                  kožich007 - Profil | St 2.11.2011 20:36:21

                                  yvana >> ty jo koukal jsem teď na to video o tom vystřelovacím krmítku. To by mohlo být docela zajímavé, skusit do toho dát ty mikro peletky a ucpat to třeba pva houbičkou a nebo trochou krmítkovky a dát dlouhej návazec a na vlas peletku a mohlo by to být smrtící.co na to říkáš?? asi si to nechám koupit od ježíška :)))
                                  je to tady http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=23071

                                    kožich007 - Profil | St 2.11.2011 19:40:55

                                    tak co najde se někdo a přidá své poznatky k lovu na pelety a nebo přidá třeba i nějakou fotku!!!!!!!

                                      yvana - Profil | St 2.11.2011 15:36:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      borecrybář >> Víš tady neuděláš hned skok od kukuřice i když já na ní chytám pořád musíš zkoušet a nebát se kuchtit,vymýšlet.Já jsem klidně do obalovačky místo vody dala pitíčko jablíčko krásně to vonělo a ryby na to šli.On si někdo myslí že když si koupí boilis nebo pelety za hodněš penšz že musí nachytat ale tak to nejde.Proto začni právě třeba těma kuličkovýma peletama od pusťáků k tomu si kup malé peletky a robin red ten snad nesklame.No a potom sám uvidíš co a jak ti chytá.Začni třeba PVA šňůrkou ta není drahá a uvidíš.

                                        borecrybář - Profil | St 2.11.2011 15:11:11

                                        klobas >> klidně dej i fotky tvé sestry :))) ftip