Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 15:10:44

klobas >> jasně budem se těšit!!

    Nklobas - Profil | St 2.11.2011 15:09:10

    kožich007 >> Večer něco pohledám v komplu nebo zítra u segry v komplu něco bych měl mít nafocené .-)

      Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 14:26:49

      yvana >> hezky ale pravdivě napsané!!

        Nborecrybář - Profil | St 2.11.2011 14:26:16

        yvana >> když já okolo sebe mám jen takové co chytají na kukuřici,rohlík , k tomu srkačky a já bych se chtěl posunout jinam a skusit něco nového, ale nemám od koho to odkoukat a tak musím číst. Proto jsem se tady i zaregistroval protože tady se něco dá najít ale abych se mohl ptát musím být registrovanej.

          Nborecrybář - Profil | St 2.11.2011 14:24:09

          rover >> tak ty plovoucí pelety jsou zajímavé, také se přidávám k tomu abys byl tak hodnej a nafotil to pro nás tady díky za všechny

            Nyvana - Profil | St 2.11.2011 14:24:00

            borecrybář >> Tak musíš hlavně dát sám na sebe ty budeš chytat ty si musíš poradit u vody.Tady ti může každý dát svoje zkušenosti nic jiného:-)

              Nborecrybář - Profil | St 2.11.2011 14:21:24

              yvana >> díky za informace k tomu peletovému mixu a i za ty fotky co ste sem dala asi si je pořídím a dám na vás!

                Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 11:54:59

                rover >> rádo se stalo ale rád bych se vrátil k těm peletám a nebo jsem to raději měl udělat jako diskuzi o všem a bylo by to :))) o tom to je je potřeba si poradit a pomoct!!!

                  Nrover - Profil | St 2.11.2011 11:49:38

                  kožich007 >>
                  Také už mě to napadlo, ...zřejmě to budu muset něčím takovým řešit, jezdíme občas na delší výpravy, tam už je nutností, aby bylo vše na 100% OK.
                  Jinak díky za odkaz :-)

                    Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 11:44:19

                    rover >> protékání se dá řešit pořádným přestříkáním impregnací. koukni sem http://www.nano-concept.cz/potahy-calouneni/nano-im​pregnace-textilu-a-kuze-250-ml
                    uvažuji že si to koupím na blůzu i na klobouk, pokud to funguje tak jak říkají tak to bude pecka!

                      Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 11:42:14

                      rover >> no stačí to čistit a hlavně chránit před těma nečistotama.

                        Nrover - Profil | St 2.11.2011 11:29:33

                        yvana >>
                        A o to jde, ...od JRC mám bivak, a u něj v určitých místech voda lehce proteče, ale to už jsem věděl, když jsem ho kupoval :-)

                          Nrover - Profil | St 2.11.2011 11:27:25

                          kožich007 >>
                          jj, je to o "údržbě", ...chytají se do něj různé nečistoty, když jsi v přírodě, a časem u něj ubývá na "funkčnosti", ale to se dá řešit šetrnějším, resp. méně častějším používáním podstatně oddálit :-)

                            Nyvana - Profil | St 2.11.2011 11:21:31

                            rover >> Tak nepromokavost mám vyzkoušenou měla jsem tuhle bundu na sobě kde celý den chcalo kde se nebylo kam schovat a vydržela a nepromokla.

                              Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 11:20:53

                              rover >> co bys pro nás neudělal :))))
                              jinak proč se bojíš sucháčů? je to sice horší na údržbu ale pokud se čistí tak s nima není problém.

                                Nyvana - Profil | St 2.11.2011 11:20:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kožich007 >> Víš po pravdě nikdo ti nedá přesně recept jak a na co chytat to co mi fungovalo na jedné vodě tak za týden na té samé vodě už to nešlo tak že ty kulaté pelety ty měj s tím chybu neuděláš ten lososák ten funguje všude a potom měj zkrátka uděláno víc příchutí víš jak to myslím.Ber sebou i malé peletky třeba 8-10mm a zachytáš jak nikdy.Neboj jsou opravdu rybáři co něco umí a taky nechytnou to by nás ani nebavilo:-)

                                  Nrover - Profil | St 2.11.2011 11:18:14

                                  yvana >> kožich007
                                  Dík za fotky Yvko, sucháče sice v lásce moc nemám, ale za tu cenu je to myslím slušný kup, ...jde mi hlavně o tu nepromokavost.
                                  Vy mi teda dáváte, no najdu si někdy večer čas, a odfotím to :-)

                                    Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 11:15:29

                                    yvana >> no to je právě ono vždy najít čím na té které vodě ochucovat aby to fungovalo. Zatím mi to moc nejde :)))) ale to se poddá určitě jo.

                                      Nyvana - Profil | St 2.11.2011 11:13:30

                                      rover >> No tak o tohle mi šlo tak že jak píše kožich můžeš to nafotit prosím?

                                        Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 11:12:19

                                        rover >> aha tak že to nenadzvedne třeba další peletu? mohl bych tě požádat o pokus doma ve skleničce a že bys nám to sem hodil?