Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:07:43

Casio >> ten kapr je asi 2 měsíce starej. od té doby se povedli i jiní, ale toto je můj osobáček 15,2kg :) jinak chytám na 15mm a 20mm. před 14 dny jsem byl v jižních čechách a čapal jen na tyhle peletky a byla to pecka, sice malé rybky, ale za to asi 15 kapříků za dva dny (okolo rybáři měli max do 6ti kousků). Jinak jsme s kámošem udělali pokus na kámošovo psovi a dali jsme mu vybrat pelety od hulína (copens) a pak original robin red a pak tyhle mastné. Sežral všechny, ale pak chtěl a loudil už jen tyhle od chyť a pusť :))

    NCasio - Profil | Po 2.9.2013 20:06:16

    yvana >> Ahoj:-) noo... a já si na podzim koupil 20 kg boilí směsi...Takže asi boilí na krmení a redky na chytání?? :-)

      Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:03:16

      kožich007 >> Ahoj tak přímo tyhle v tomhle balení jsem neměla a po pravdě,kde jinde najdeš robin redky laciněji?Jinak na halibutky letos chytám a dobře chytám a co je zajímavé,že i na Orlasu,včera se tam na halibutky vytáhnul kapr 92cm,měla jsem tady partu a jeli jsme pouze na halibutky.

        Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 19:58:13

        yvana >> ahojky holka jj a ještě ty redky
        http://www.chytapust.cz/pelety-red-halibut-10kg/d-7​8702/
        hele nezkoušela si náhodou tyhle ? http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-robin-re​d-carp-s-dirou-pytel-10kg/d-78028/
        jsou sice dražší, ale když jsem ušetřil na jinejch v akci tak třeba tohle by nemuselo bejt špatný. Pokud by byly lepší než klasický robin redky carp. nevím

          NCasio - Profil | Po 2.9.2013 19:55:15

          kožich007 >> Taky jsem si všimnul jak jsou promaštěný,je to vidět na první pohled přes igelit.:-) Na jakou velikost chytáš ty? Jinak gratulace k úlovku!

            Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 19:52:51

            kožich007 >> Ahoj kožíšku myslíš tyhle pelety?
            http://www.chytapust.cz/pelety-black-halibut-10kg/d​-78201/

              Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 19:50:31

              Casio >> docela mne to překvapilo, já koupil halibutky a kámoš vzal ty redky. Jsou docela zajímavě mastné a hlavně tvrdé a ve vodě dostanou zvláštní mastnej slizkej povrch. Je to úplně jiná peletka (asi to už víš sám když je máš doma). Já je původně bral s kámošem taky jen na zákrm, ale pak jsem to cpal na vlas a pecka. Na svazovce jsou sice po té co se zmenší okamžitě atakovány bílou rybou, ale aspoň se člověk nenudí. Jak jsem už kdysi někde psal, jsou revíry kde fungujou redky a halibut ne a pak naopak.
              jinak takhle se to taky dá :)) ten je na redku, ale šlo to tam i na halibutky

                NCasio - Profil | Po 2.9.2013 19:41:33

                kožich007 >> Dnes mi taky přišly Redky 10kg ve 20mm , plánoval jsem je pouze jako zakrmovací. Jaký máš s nima tedy výsledky??

                  Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 19:35:49

                  pokud by někdo měl zájem, tak mám info. Dnes jsem volal do eshopu chyť a pusť zda mají ještě ty pelety ve velkejch baleních v prázdninový akci a prej ještě něco mají, ale už jen doprodej. Tak pokud někdo potřebuje tak si tam cinkněte a objednejte ať ještě jsou. Já sem si oddechnul protože jsem si neskontroloval zásoby a tak jsem rád že to mám ještě za super cenu.
                  chytaji dobře a tak jsem vzal hned od každého balení 2 ks (red a halibut)

                    Nkožich007 - Profil | St 24.7.2013 16:33:24

                    honzulaw >> tak to je docela dobrý výkon na to jaké je počasí.

                      Nhonzulaw - Profil | Út 23.7.2013 21:04:03

                      kožich007 >> neco malo jo max 10 kg bylo moc velky vedro :)

                        Nkožich007 - Profil | Po 22.7.2013 20:42:02

                        TonikKK >> tak to já na malé peletky a feeder načapal jen nějaké plotičky, cejny a tloušťáky. jinak poho u vody s rodinkou a grilování no prostě vegeeeeet :))

                          NTonikKK - Profil | Po 22.7.2013 12:43:46

                          kožich007 >> povedenej víkend no :-)

                            Nkožich007 - Profil | Po 22.7.2013 11:39:21

                            TonikKK >> pěkně načapáno :))

                              Nkožich007 - Profil | Po 22.7.2013 11:38:49

                              honzulaw >> no právě že čím je voda teplejší tak tím rychleji se rozpadají,a le 3 hodinky je v poho pokud bych chtěl více tak si dám koulís a nebo pelety ještě naložím do oleje a je to. Jinak jak si začapal?

                                Nhonzulaw - Profil | Po 22.7.2013 9:33:25

                                kožich007 >> tak jsem se vratil docela to jde jen se mi zda ze vydrzi hrozne malo ve vode cca 2-3 hod max. na to ze voda mela 23 stupnu

                                  NTonikKK - Profil | Po 22.7.2013 8:52:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  o víkendu to na robin redky žralo jak vzteklý....

                                    Nkožich007 - Profil | Pá 12.7.2013 20:14:12

                                    honzulaw >> tak doufám že se dostaneš na nějakou pěknou rybu třeba jako tahle (pro mne hezká)

                                      Nhonzulaw - Profil | Čt 11.7.2013 14:03:01

                                      kožich007 >> taky jsem obednal 10 kg :) pristi vikend to zkusim tak uvidime pak dam vedet :)

                                        Nkožich007 - Profil | St 10.7.2013 19:28:39

                                        honzulaw >> moooc dobrý a cena ještě lepší, já koupil jak redky tak halibutky v 10 kg balení a je to pecka. Mám to už ale trochu vyzkoušené na okolních revírech, stává se mi že třeba redky nejdou ale halibutky jo a naopak. Prostě každej revír je jinej.