Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | St 2.11.2011 11:11:26

rover >> tak tady to Pavle máš kapuce má normál tvrdý kšilt aby to nepadalo do obličeje potom je tam stahování jak okolo kapuce tak i na samotným hořejšku kapuce
.Rukávy se dají stáhnout sucháčem.

    Nrover - Profil | St 2.11.2011 11:08:10

    yvana >>
    Neřekl bych přímo plovoucí, ale mají jemnou "měkčenou" strukturu, je v nich vzduch, určitou dobu nade dnem "stojí", a to bohatě stačí :-)

      Nyvana - Profil | St 2.11.2011 11:04:56

      kožich007 >> No jestli máš čerstvý česnek tak o to líp to víš ten má grády ale když budeš takhle kuchařit nezapomeň na teplotu vody a jak dlouho u té vody seš.Potom vybírej a kombinuj boostry tyhle smrady.Samo že na jaře něco jiného na letní vodu taky.Je to stejné jak pelety tak boilis.

        Nyvana - Profil | St 2.11.2011 11:02:26

        rover >> No Pavle já taky neznám plovoucí pelety tyhle jsou plovoucí fakt?Jestli ano tak jdu do nich.

          Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 10:59:54

          yvana >> no já raději čerstvej česnek, to když si dělám vlastní rohlíkáče a to je pak síla. ale skusím je namočit už to tady někdo psal že je dobré je boostrovat a ten česnek s lososákem nezní vůbec špatně :)))) jsi skvělá kuchařka!!!

            Nrover - Profil | St 2.11.2011 10:59:41

            yvana >>
            jj, testuju je už od jara, v kombinaci s "něčím" šlapou dobře, a hlavně pro nedočkavce celkem rychle :-)

              Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 10:58:00

              rover >> to jsou ty plavací? vypadá to zajímavě asi budu muset taky skusit. Já zatím dával nadlehčovátko a to docela šlo, ale takhle by to mohlo být hodně zajímavější. vůbec jsem netušil že jsou plavací pelety díky moc

                Nyvana - Profil | St 2.11.2011 10:56:01

                rover >> Tak tyhle nemají chybu díky za tip a cena fakt parádní.

                  Nyvana - Profil | St 2.11.2011 10:54:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  kožich007 >> Tak těch kulatých pelet se vůbec neboj prdni je do kýble zalej trochu lososákem a nějakou příchutí jde o to že je lepší to nechat nacucnout.Já zkrátka věřím česneku tak si kup sušený česnek v kauflandu když mají akci a normál ho tam nasypej občas to promíchej s tímhle nic nez¨kazíš a máš za pár korun boilis jak na krmení tak na chytání.Klidně si dej nějaký ty pelety kulatý zvláš´t a když budeš chtít na ně chytat tak je nadipuj jde jenom zkoušet jak píše Rover kombinovat z plovkama cokoliv.

                    Nrover - Profil | St 2.11.2011 10:52:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kožich007 >>
                    já mám tyto - játra, oliheň, česnek ...
                    http://www.carp-b.cz/carpb/eshop/6-1-PELETY/0/5/263​-Pelety-mekcene-sacek-1-kg

                      Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 10:42:32

                      rover >> a kolik to stojí a kde se to dá sehnat? pošli foto!!

                        Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 10:42:09

                        yvana >> no mně taky od nich přišlo vče rychle, i když pokud neměli tu velikost co jsem chtěl tak mi cinkli a já buď vzal jinou velikost a nebo jsem počkal.
                        co sis koupila pěkného??

                          Nrover - Profil | St 2.11.2011 10:39:15

                          kožich007 >>
                          Měkčené "česnekové" pelety od Carp B, ...dávám je na zarážku, redku pod háček

                            Nyvana - Profil | St 2.11.2011 10:38:45

                            kožich007 - >> Tak tady je důkaz jak jsou rychlý.Balík mám už doma.

                              Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 10:38:21

                              něco o těch kulatejch peletách a nějaké úlovky na ně a třeba i montáže :)) ???????

                                Nyvana - Profil | St 2.11.2011 10:36:25

                                rover >> Tak číslo M je nejmenší velikost to mám já potom je L jinak nafotím ti všechno.

                                  Nrover - Profil | St 2.11.2011 10:30:58

                                  yvana >>
                                  Ještě že tě mám, myslel jsem, že "L" je nejmenší, ...Emko opravdu nemají :-)
                                  Jestli můžeš, tak upínání kšand, a taky zapínání u krku včetně kapuce, možná ještě konce rukávů. Díky moc :-)

                                    Nyvana - Profil | St 2.11.2011 10:17:59

                                    kožich007 >> No tak halibutky ty jsou opravdu suprový na ty nedám dopustit.

                                      Nyvana - Profil | St 2.11.2011 10:17:13

                                      rover >> Pavlíku ale M je nejmenší číslo ale to asi budeš už těžko schánět.No řekni si co chceš konkrétně nafotit.

                                        Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 10:16:18

                                        rover >> jaké česnekové plovky?