Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Pá 17.8.2012 21:04:03

yvana >> jo to já vím že jdou na černou halibutku, ale překvapila mne robin redka. Je to mastné tak proč by to nevzal. Vo ale bylo fajn byl ten bolen na halibuta :))

    Nyvana - Profil | Pá 17.8.2012 21:01:46

    kožich007 >> No však není všem dnům konec teď mám pořád hoňky jezdí lidičky a já jsem ráda.Jinak na ty pelety jdou fakt sumci kamarád na halibutky s Ujčova taky sumce:-)

      Nkožich007 - Profil | Pá 17.8.2012 20:52:55

      yvana >> no se nedá nic dělat, ale třeba se to jednou povede. Já jsem byl dost spokojenej jak to šlapalo. Sice jsem vytáhnul jen jednoho kapříka, ale ta druhová různorodost která tam byla je prostě skvělá a tak to byla skvělá chytačka.

        Nyvana - Profil | Pá 17.8.2012 20:48:48

        kožich007 >> Kožíšku tak fakt gratulace vidíš ani jsem nezajela:-(

          Nkožich007 - Profil | Pá 17.8.2012 20:42:45

          tak jsem byl na 5 dní na Kořensku a docela to šlo. Já sice osobně čapnul jen jednoho kapříka, ale povedl se i tento krásnej sumec 90cm (robin red peleta, háček 6 JRC conect). Kluci nachytali asi 16 kaprů ve velikosti od 49 - 63cm. Jinak se načapalo mnoho plotic (40-47 cm), tloušťáků (44-48cm), pak klasika cejn a cejnek, jeden jesen. Čapalo se převážně na halibut a robin red.
          Otec čapnul na halibut peletku 12mm bolena 49cm. asi jim taky šmakujou.

            Nkožich007 - Profil | So 11.8.2012 20:12:58

            Jány >> krásnej kapřík. To já teď vyhořel na vše, ale jak okolo říkali lidi tak na Jesenici kde jsem byl nikdo nic nečapnul už tři měsíce. Snad se mi zlepší nálada příští týden na Vltavě, samo pelety jedou semnou.
            Více takových krásných kapříků!!

              NJány - Profil | Út 7.8.2012 22:34:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ahoj musim rict ze pelety fakt suprove funguji chytal jsem na ne kapry od 70 do 85 cm tak ze je maximalne doporucuji:)velikost pelet 27 a 20mm robin red.)

                Nborecrybář - Profil | St 25.7.2012 12:11:09

                kožich007 >> focení mi moc nejde a hlavně sebou tak často foťáknenosím. Potěšil a tak jsem to sem dal. Jo co se vše dá chytnout na peletky od chyť a pusť je bomba !

                  Nkožich007 - Profil | Út 24.7.2012 20:23:54

                  borecrybář >> pěknej kapřík. Jen příště to chce lépe fotit :))

                    Nborecrybář - Profil | Po 23.7.2012 14:38:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kožich007 - >> tak jsem byl o víkendu na rybách. Chytal jsem hlavně na pelety halibut a robin red. Nachytal jsem hromadu malejch kapříků a cejnů. Jen navečer přišel tenhle krasavec. 73cm krásnej souboj. Snad se s ním brzo potkám. Chycen na halibut 20mm, krásnej souboj vůbec se mu nechtělo.

                      Nkožich007 - Profil | Po 16.7.2012 20:34:53

                      tak co lidičky jak vám to šlape??

                        Nkožich007 - Profil | So 23.6.2012 21:13:26

                        yvana >> no to je jasné ne vždy to nejdražší a od nejznámějších společností musí být nej. Dobré je skusit něco nového ryba na to reaguje kolikrát perfektně a to je dobré.

                          Nyvana - Profil | So 23.6.2012 21:11:52

                          kožich007 >> Tak mám zásoby ještě pelety s Ujčova taky moc dobrý na zákrm,jinak boilisu jsem moc nespotřebovala spíš pelety všechny možný těm jsem se podívala na zoubek,ale red fisky i halibutky mám dost.Jenom jsem chtěla říct že i levnější věci můžou být účinné.

                            Nkožich007 - Profil | So 23.6.2012 21:03:40

                            yvana >> no tak třeba někdy jindy je někdo skusí a dá vědět. Já teď musím ještě dojet zásoby toho co mám a nechci prozatím utrácet, ale až dojdou tak potom poreferuji.

                              Nyvana - Profil | So 23.6.2012 20:57:30

                              kožich007 >> No já je měla nějak brzo na jaře a vzala je až teď taky mě překvapili a to jsem měla na druhém prutu boilis škoda,že jsem jich neměla víc samotnou by mě zajímalo jak by fungovali kdybych jich měla víc na zákrm takhle jsem musela šetřit:-)

                                Nkožich007 - Profil | So 23.6.2012 20:51:29

                                yvana >> no tak tomu rozumím. Jen beru to jak jsou na tom ty kuličky v nové várce. Loni jsem si je raději doma předvrtal, ale je fakt že krásně voní a docela to funguje, ale jak kde :)) řekl bych že jako náhrada boilie je to pecka a za ty prachy to je poho a nemusíš se určitě bát nacpat jich do vody rozumné množství na zákrm :))

                                  Nyvana - Profil | So 23.6.2012 20:46:42

                                  kožich007 >> Ahoj tak měla jsem dvoje ty jedny ty nešly navrtat ani vrtačkou tak mazali do vody,ale ty druhé brusinkové to už byla jiná káva trochu silou ale normál jehlou jsem je navlíkla.Škoda,že jich bylo jenom kilíčko:-)Ale ryby moc pěkný.Halibutky mám taky i pelety,ale to víš za tolik dnů se něco spotřebuje.

                                    Nkožich007 - Profil | So 23.6.2012 19:23:12

                                    yvana >> tak to gratulace, já teď doházel poslední co jsem měl a nejspíše budu muset dokoupit nějaké nové kuličkové pelety. Halibutek a robinek mám dost. Jak moc jsou měkké? musí se to doma předvrtat a nebo jsou jako boilie?

                                      Nyvana - Profil | Pá 22.6.2012 20:51:22

                                      kožich007 - >> Ahoj Martine tak jsem vyzkoušela kuličkové pelety od Chyť a Pusť chtěla jsem je pouze na zakrmení,ale byly docela měkké tak jsem si řekla že je zkusím i pod háček,jinak příchuť brusinka muž se smál než jsem na to vytáhla šupíka 78cm no co mám říct na tohle kulaté nadělení přišlo pár pěkných kaprů víc to nešlo,protože nám došly:-)Největší co jsem já vytáhla na tu brusinku byl kapr 82cm.

                                        Nkožich007 - Profil | Po 11.6.2012 21:41:10

                                        ahoj všichni
                                        tak jsem se vrátil z tří denní akce na Letinský rybník. Po cestě jsem se stavil v Plzni u chyť a pusť a vzal jsem nejen pelety, ale dal jsem i na rady Jardy Kučery a vzal jsem si balík pikantní švestky od mikbaits a to se opravdu vyplatilo. Zakrmoval jsem boilie multipack ananas a pelety. Chytal jsem na jeden pelety a na druhej boilies. Jardo díky za radu, to boilie mi přineslo všechny mé ryby a druhý den jsem vynechal chytání ne pelety, ne ovšem zakrmování. Zvedl jsem si osobák kapra na pěknějch 83cm/10,3kg a ve váze kapr 76cm/11,4kg. 4apnul jsem i svého prvního jesetera 113cm/10kg. Táta chytal na pelety a načapal na ně 15 kaprů, skusil i boilie a na něj si čapnul jesíka. prostě povedená rybačka na krásném revíru u Plzně!!