Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nborecrybář - Profil | Út 29.5.2012 17:23:34

karel562 >> krasavec, snad to taky na pelety skusím velkou rybu. Zatím jdou jen ty menší, ale to nevadí hlavně že jsem u vody v klidu a daleko od starostí. přeju ještě více takovejch ryb

    NHurvinek - Profil | Ne 27.5.2012 22:39:26

    Vřele doporučuji.Nemaji chybu,používam malý velikosti na vlas robin red a je to dosti účinná nástraha.

      Nkožich007 - Profil | Ne 27.5.2012 20:43:11

      karel562 >> krásnej kousek, gratulece. Mně se zatím taky vede, ale spíše na halibutky. Jsem zvědav jak dopadnu za 14 dní na výpravě na kaproše. Snad konečně vytáhnu něco většího.

        Nkarel562 - Profil | Ne 27.5.2012 12:25:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj všichni
        Tyhle pelety používam na řece, rozhodně si na ně nemůžu stěžovat a doporučuji všem.
        Většinou používam ROBINRED a maji vážně úspěchy...takže PTRŮV ZDAR

          Nkožich007 - Profil | Po 7.5.2012 13:37:53

          ahoj lidi. Jak se vede? já jsem se vrátil po týdenní rybačce na Staňkově. Docela to byla bída, nikde žádná ryba a i co jsme zaslechli tak nikdo nic nechytnul. Naše skore je na 6 chytajících 9 kaprů ve velikosti od 45 do 60cm. Zde jsou dva největší 56 a 60cm. Bylo nutné natáhnout a udržet rybu a naštěstí se nám to povedlo pomocí vnadění peletama od chyť a pusť a také vnadícíma koulema mikbaits ananas. Chytalo se na koule od mikbaits a carp inferno. Mně osobně šlapal dobře legend ananas v kombinaci s jahodovým dipem. Chytat se dalo i na pelety a i na to něco přišlo. tak to aspoň trochu zlepšilo to nic co tam bylo.

            Nkožich007 - Profil | St 11.4.2012 20:15:46

            ahoj lidi. tak jsem dnes zajel nakoupit do Plzně a mají nádherně čerstvé peletky, je to znát. Hned jsem koupil mikro peletky do method mixu na feder, pak nějaké peletky malé na vlas na feeder a pak větší na zakrmení a na vlas ke kaprákům. Vzal jsem jak halibutky i robin red original. je to luxus. Jinak na doporučení pana Kučery mladšího jsem vzal i balík boilies od Mikbaits, velké balení na zákrm a pak Mikbaits legend na lov, k tomu pěkně popky G1 a nějakej all amino nutric na polití. Mluvil o tom moc dobře tak věřím že to bude vše i dobře fungovat. Je znát že tam člověk osobně jedná s profíkama, většinou od nich nakupuji přez eshop, ale není nad osobní kontakt!!

              Nkožich007 - Profil | Ne 8.4.2012 22:01:29

              čechys >> si říkám že to musel být pěknej boj, ještě že jsi dopadl tak dobře a byl si línej :)). já mám zatím na feedre jen kapříka nad 6kg, boj to byl pěknej, ale už by to chtělo něco většího. Snad se to zadaří letos :))
              ať ti koušou

                Nčechys - Profil | Ne 8.4.2012 21:50:41

                kožich007 >>

                Shakespeare Omnix Feeder 3.60m akorat stesti ze jsem mel na navijaku 0.28 vlasec. byl jsem linej si to prehazovat na slabsi a asi se to i vyplatilo.nebejt tam ta silna saturna tak je fuc.

                  Nkožich007 - Profil | So 7.4.2012 22:36:10

                  čechys >> to musel být docela mazec takovou rybu vytáhnout na feeder!!! na jakej prut jsi to táhnul a jakej vlasec a tp??

                    Nčechys - Profil | Pá 6.4.2012 23:43:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Chycený na jednu peletu od Chyť a pusť Pelety Robin Red original carp 8 mm, na feder

                    119 cm a 23 kg.

                      Nyvana - Profil | Pá 6.4.2012 17:32:14

                      kritik >> Díky moc Ládíku no na pohled jsou všechny stejný ale jde o to aby šupíkům chutnali:-)

                        Nkritik - Profil | Pá 6.4.2012 14:57:27

                        yvana >> Ivanko, není to to samý. Liší se ve složení a mají krapánek jiný podíly obsažených látek, tuků, vitamínů.

                          Nborecrybář - Profil | Pá 6.4.2012 10:20:28

                          smellslike >> krásná ryba snad se mi povede taky taková

                            Nkožich007 - Profil | Čt 5.4.2012 20:06:40

                            smellslike >> nádhera!!! gratulace jen tak dál!!!! já si jedu nakoupit do Plzně příští týden a nezapomenu na hromadu pelet jak halibut tak robin red a doufám že to půjde na Staňkově jako loni. Někde jsem zaslechl že prej mají v Plzni čerstvou dávku, tak to bude pecka!!!

                              Nsmellslike - Profil | Čt 5.4.2012 14:47:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kožich007 >> Krásné zahájení sezony s peletami Robin Red Original od Chyť a Pusť. Už tři roky z jara fungují výborně!

                                Nyvana - Profil | Po 19.3.2012 21:25:53

                                Fanax >> Fanoušku já myslím že je ale určo to sem psát nebudu:-)

                                  NFanax - Profil | Po 19.3.2012 21:24:03

                                  yvana >> Yvčo nevím jestli halibutka a robinredka je jedn a to samé.

                                    Nyvana - Profil | Po 19.3.2012 18:14:05

                                    borecrybář >> Nevím ale já si myslím že jsou dělaný podle stejného receptu můžu se mýlit ale mě právě že třeba kamarád chytá na ty černé a úspěšnost hodně velká.Tak už nevím co by chtěli ty šupináči:-)

                                      Nborecrybář - Profil | Po 19.3.2012 11:45:53

                                      yvana >> tak to jsem nevěděl že je to jedno a to samé. Mně právě také šlapal robin red a halibutky moc ne. Zajímavý postřeh, ale klidně by to mohlo být barvou dna a tp ??

                                        Nyvana - Profil | Po 19.3.2012 11:35:55

                                        borecrybář >> Víš co je zajímavé?Že jsem zkoušela ty černé a ty nechtěli redy chtěli a jsou to jedny a ty samé halibutky jenom barvou se liší:-)