Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nborecrybář - Profil | Po 19.3.2012 11:28:12

ahoj všem. Tak co zkoušel někdo z vás nějakou tu šupinatou potvoru? Já byl na jednom menším rybničku, bylo nás tam pár rybářů, ale rybačka perfektní. Chytal jsem jeden prut na halibutky a jeden na robin red original. Perfektně braly tan robin red. Jen trochu nadrcených do voňavé krmítkovky a jednu na vlas a už to jelo. docela pěkná rybačka, doufám že to takhle půjde i nadále.

    Nkožich007 - Profil | Po 5.3.2012 20:24:11

    borecrybář >> no já ještě nikde nebyl, ale snad tento víkend se někam podívám, uvidíme jak to bude

      Nborecrybář - Profil | Po 5.3.2012 10:22:54

      tak to u nás trochu povolilo a skusil jsem jen tak zlehka na malé pelety halibut a světe div se přišla i nějaká ta rybka. Bralo to hodně opatrně, ale já si po dlouhé době konečně pěkně odpočinul od práce a starý :))
      jak to šlo u vás ostatních?

        Nkožich007 - Profil | Po 20.2.2012 20:42:18

        tak jak se vede? všude led a sníh a tak špekluji nad dalšími nákupy co by se mohlo hodit po rostátí ledu na rychlé chytání. asi skusím nějaké mikro peletky a feeder. co vy?

          Nkožich007 - Profil | Út 31.1.2012 20:16:34

          yvana >> no mám za to že je to použitelné a kdo to má kam blíže a nechce to kupovat přes eshop tak si zajede kam chce

            Nyvana - Profil | Út 31.1.2012 20:07:10

            kožich007 >> Díky projdu to.

              Nkožich007 - Profil | Út 31.1.2012 20:06:14

              yvana >> jo není problém www.chytapust.cz jinak ten jet fish má www.jetfish.cz

                Nyvana - Profil | Po 30.1.2012 21:07:13

                kožich007 >> Hoď mi linku na chyť a pusť jo?nechce se mi to hledat díky.

                  Nyvana - Profil | Po 30.1.2012 21:05:35

                  kožich007 >> Tak že to mají teda všude.

                    Nkožich007 - Profil | Po 30.1.2012 20:53:38

                    yvana >> tak ji tam maji taky.

                      Nkožich007 - Profil | Po 30.1.2012 20:52:05

                      yvana >> ty jo to se taky kouknu.

                        Nyvana - Profil | Po 30.1.2012 20:50:47

                        kožich007 >> No tak to by měl mít Jet Fish i na svém shopu ne?No tak se jdeme číhnout.

                          Nkožich007 - Profil | Po 30.1.2012 20:38:42

                          yvana >> ty jo tak jsem se dnes po delší době kouknul na chytapust a oni mají pěkné akce na mikbaits a jet fish. U mikbaits 20% na boilies a u jet fish 20% na vše. asi bude nějakej nákup :))

                            Nkožich007 - Profil | Po 30.1.2012 20:28:06

                            borecrybář >> zajímavej nápad s tou slivkou, ale já bych ji raději nalejval do sebe a na zalejvání použil nějakej levnější alkohol už jsem o tom taky přemýšlel, ale zatím ještě pořádně neskusil.

                              Nborecrybář - Profil | Po 30.1.2012 12:50:00

                              yvana >> kouknu pop kšeftech a uvidíme co se stím dá dělat

                                Nyvana - Profil | Po 30.1.2012 12:25:07

                                borecrybář >> V každý drogerce to mají já přidávám i esenci do kukuřice do krmítovky do nálevu ne teda do nálevu na okourky:-)

                                  Nborecrybář - Profil | Po 30.1.2012 12:00:13

                                  yvana >> díky za info skusím se po tom kouknout

                                    Nyvana - Profil | Po 30.1.2012 11:24:46

                                    borecrybář >> Jo jako esence na alkohovém podkladu.Beru vanilku,pomeranč zkrátka ovocný to nakládám na jaro dá se použít i dip ovocný ale tohle splní účinek jako drahý dip.

                                      Nborecrybář - Profil | Po 30.1.2012 11:14:15

                                      yvana >> jako esence na alkoholovém podkladu z obchodu? a jakou používáš?

                                        Nyvana - Profil | Po 30.1.2012 10:53:06

                                        borecrybář >> No tak od Chyť a pusť ty můžeš v pohodě.to je jasný že na studenou vodu dávat co je na alkoholové bázy jinak do teplejší vody potom lososák.Já mám taky něco naloženo ve slivce tu už nemám a ten řev doma děs běs:-)Jinak stačí esence z drogerie a máš vidět jak to voní.