Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nborecrybář - Profil | Po 30.1.2012 10:47:06

yvana >> díky za info. Jo mluvím o peletách od chyť a pusť jde mi o to zda rozpustit třeba jahodovej dip v alkoholu (třeba slivovici, té mám nejvíc) a pak do toho naložit pelety. Ten lososák se asi ve studený vodě dobře nerozpouští?

    Nyvana - Profil | Po 30.1.2012 10:43:54

    borecrybář >> Tak jestli se bavíš o halibut peletkách od chťáků tak ty klidně můžeš dát do nálevu já mám jedny alkohol plus něco,druhý mám lososák plus něco.Ale jsou i pelety které když dáš oi dipů boostrů tak jsou brzo jako srágora.Musíš spíš brát halibutky ty opravdu naložené vydrží dlouho.

      Nborecrybář - Profil | Po 30.1.2012 10:37:40

      ahoj všichni
      tak jak vám to jde? byl někdo i v tomto počasí na rybách? nějaké úspěchy?
      já nikde nebyl je tam vše zamrzlé a zima. Byl jsem se aspoň projít okolo "vody" ledu a udělal nějakou tu díru aby se jim lépe dejchalo. Napadlo mne skusit rospustit dip v alkoholu a polejt s tím pelety, myslíte že by to fungovalo?

        Nkožich007 - Profil | Po 16.1.2012 18:10:31

        Emilooo >> jo tak to určitě nebyla tak dobrá práce, ale třeba to brzo sleze a sude klid :))

          NEmilooo - Profil | Po 16.1.2012 17:58:17

          kožich007 - Já taky nebyl.Uhazoval sem sních.

            Nkožich007 - Profil | Po 16.1.2012 17:56:17

            Emilooo >> pic tak co jak si dopadl o víkendu? já nikde nebyl měli jsme menší spářku s boulingem a tak sem nezvládl ryby.

              Nborecrybář - Profil | Ne 15.1.2012 13:44:34

              tak co jak vám to šlo o víkendu? já byl na chvilku včera a docela spokojenost, povedli se cejni a ploťka. kapři nějak nechtěli papat a tak aspoň že něco přišlo. halibutky vzhledem k teplotě vody držej dlouho a to je fajn

                Nborecrybář - Profil | Pá 13.1.2012 21:05:13

                kožich007 >> nemám takovej foťák kterej bych chtěl tahat k vodě a ani se mi nechce, čím víc jsem o tom přemejšlel tak mi to přijde jako zbytečné držet rybu na suchu jen pro fotku

                  Nborecrybář - Profil | Pá 13.1.2012 21:04:09

                  yvana >> no teď tady taky fouká a sněží ale včera to bylo docela fajn a hlavně klid

                    Nyvana - Profil | Pá 13.1.2012 20:55:28

                    borecrybář >> Včera byl jak kde slušně tady fouká už dva dny vítr a to dost rest fest.Na jaký to bylo halibutky?Na redy fish,nebo fish originál a průměr.

                      Nkožich007 - Profil | Pá 13.1.2012 20:52:21

                      borecrybář >> nahoď někdy nějaké foto. jinak gratulace

                        Nborecrybář - Profil | Pá 13.1.2012 13:45:47

                        kožich007 >> tak já byl na rybách včera, sice trochu foukal vítr ale aspoň byl u vody klid. chytl sem dva menší kapříky, vše na malé halibutky s malým háčkem. docela pěkně strávnený den

                          Nkožich007 - Profil | St 11.1.2012 21:56:48

                          Emilooo >> jj dej budu rád. od minulého týdne jen marodím a válím se doma a nikam se nedostanu. zatím si doma jen připravuji cajk na sezonu a sleduji fishing &hunting tak nějaké zprávy potěší!

                            NEmilooo - Profil | St 11.1.2012 21:51:40

                            kožich007 - Pudu je prubnout v sobotu.Pak dám vědet.

                              Nkožich007 - Profil | St 11.1.2012 21:47:31

                              ahoj lidi
                              tak byl někdo z vás již chytat a skusil peletky?

                                Nkožich007 - Profil | Út 3.1.2012 20:37:39

                                borecrybář >> pic díky za přání, jj jen objednávej dokud to jde. já ted budu muset nejdříve něco jiného a později pelety, snad ještě bude nějaká akce :))

                                  Nborecrybář - Profil | Po 2.1.2012 11:57:28

                                  ahoj všichni. Přeji vám do nového roku co nejvíce štěstí a zdraví.
                                  díky za info že jsou akce na pelety. musím se na to podívat a něco objednat. Díky moc

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 20:45:47

                                    yvana >> díky a měj se fajn.

                                      Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 20:44:46

                                      TWIN 69 >> Moc díky ty taky a ty vlastně zítra už budeš poblíž mě tak že klidně dej vědět kdyby jsi jel okolo poblíž a přeju ti úspěch.

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 1.1.2012 20:39:06

                                        yvana >> Jasně,tak ho pozdravuj a pozdravuj ode mě Vaška a Betynku.pro dnešek končím,protože ráno jedu do ČB.Ahoj