Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 10:15:32

yvana >> vyladá to velice dobře, sice to nejsou pelety ale když už se tě tady ptají a ty jsi ochotná se podělit tak toho si vážím.
jinak moc pěknej kapřík. já zatím chytal jen na ty hnědé robin redy a jde to jak kde ale asi skusím ty tmavé to by mohlo fungovat perfektně. já osobně jsem zatím opravdu neměl problém s halibutkama, ty jsou od nich prostě pecka!!

    Nrover - Profil | St 2.11.2011 10:09:31

    yvana >>
    jj, velikost "L" je stále k mání, pak až "XL", ...já potřebuji "M" a ta bohužel zatím není :-(
    Foto klidně pošli, budu rád :-)

      Nyvana - Profil | St 2.11.2011 9:56:46

      rover >> Klidně tu soupravu nafotím celou já jí dávám dost zabrat a u těch kalhot tam si klidně vezmu tepláky pod ně v pase je i guma a všude plno kapec já jsem spokojená ono šlo o to sehnat to nejmenší číslo a to tady u chyťáků měli nebo pořád mají.

        Nrover - Profil | St 2.11.2011 9:41:03

        yvana >>
        Já na redky chytám už od září, mám daleko víc záběrů, než na koule, ...ty menší průměry opravdu začínají být akčnější, s krmením to chce fakt opatrně, pár kousků kobrou nebo raketkou a bohatě stačí.
        To bys byla zlatá, foto bych určitě uvítal, mám možnost mít komplet ještě za původní cenu, ...zatím jsem na něj neslyšel negativní odezvu.
        Edit: díky moc :-)))

          Nyvana - Profil | St 2.11.2011 9:39:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          rover >> Tady jsem ti to nafotila co je taky dobrý že se dá všechno odepnout to znamená že dole u nohavic je to na zip tak si v pohodě obuješ vysoký boty nemusíš pracně rvát nohavice přez boty.

            Nyvana - Profil | St 2.11.2011 9:34:26

            rover >> Ahoj Pavlíku tak jsme zkoušeli dost věcí a tyhle robinredky fakt jsou dobrý mám i černý ty jsou jenom 8mm velký a taky zachytali.Nemělo moc cenu krmit tak jsme dávali třeba jenom dvě rakety toho mixu.
            U těch kalhot jestli myslíš že tam je fleece tak tam není je tam jenom podšívka ale co je suprový tak vzadu na těch kalhotech máš zvýšený pas aby ti netáhlo na záda a kšandy ale je to na zip tak se to dá odepnout když tak ti to klidně nafotím.

              Nrover - Profil | St 2.11.2011 9:28:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              yvana >>
              Ahoj Yvko, přesně jak píšeš, v tuto dobu "robinredky" fungují stoprocentně, já je kombinuji ještě s plovoucíma peletema s příchutí česneku, ...o víkendu během 2 hodin ( bez zakrmení ) několik kapříků do 60ti cm, dokonce pár jesenů a perlínů. Ryby jsou ještě rozjeté, ...vzhledem k počasí budou ještě min. 14 dní bez problémů fungovat.
              Jeden dotaz - ty kalhoty z kompletu od JRC jsou zateplené ?

                Nyvana - Profil | St 2.11.2011 9:18:28

                borecrybář >> Ty zakrmovací mám doma já je dávala ty menší do PVA pytlíku a klidně je dávala i pod háček jinak zakrmovalo se minimálně.

                edit:Tyhle zakrmovací jsou dobrý když se jede na dýl.

                  Nyvana - Profil | St 2.11.2011 9:16:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  kožich007 >> Tak nebudu určitě sem dávat něco co jsem nevyzkoušela tak že oblečení za jedna a potom co mám a chytám na to to bylo teď naposled kdy jsem byla na rybách a další dva kolegovéí na ně chytali byly tyhle pelety.
                  http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-robin-re​d-original-carp-s-dirou-1kg/d-71279/
                  Nachytalo se slušně tak tady máš aspoň fotku.Jinak na druhým prutě jsem měla Killa taky slušně zachytal já zkouším různý kombinace.

                    Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 9:12:14

                    borecrybář >> ten peletový mix jsem skoušel jen jednou že jsme to s kámošem koupili když jsme jeli na sedmi dení výpravu a docela to fungovalo a podle echolotu jsme tam rybu udrželi docela dobře. každá se rozpadá jinak dlouho a ty velké asi hodně dlouho, neskoušel jsem dobu rozpadu. jinak s nima zkušenost nemám

                      Nborecrybář - Profil | St 2.11.2011 8:49:10

                      kožich007 >> pokud něco skusím tak samo dám vědět. také mne ty pelety lákají a nejen ty halibutky ale i ty jejich zakrmovací co jsou tady http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-peletovy-mix-1k​g/d-72617/
                      má snima někdo skušenost???

                        Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 8:46:46

                        borecrybář >> meteor má pravdu je to tady hlavně o peletách této společnosti kdo a jak je používá tak je potřeba sem dávat dotazy a nebo postřehy s těmito peletami a klidně i fotky od vody!! máš s nimi nějakou zkušenost?

                          Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 8:45:21

                          yvana >> ahoj yvanko. máte pravdu na vás se nedá zlobit a ani nadávat!! jinak budu rád když přispějete do této diskuze i vašema zkušenostma s peletami a klidně přidejte nějaké fotky!!!!

                            Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 8:43:26

                            klobas >> nemáš nějaké fotky? třeba i co se na ně povedlo. jaké používáš příchuti na to zalejvání?

                              Nborecrybář - Profil | St 2.11.2011 8:28:09

                              meteor >> sory ale ty pelety mně taky zajímaj. jen se toho zde moc nenajde

                                Nmeteor - Profil | St 2.11.2011 8:12:13

                                borecrybář >> hele borče, tohle téma je o peletách... svoje "potřeby" (oblečení, fluorkarbon) si řeš ve svých založených tématech anebo si projeď již existující diskuse... je tu toho po k*k*t :-)

                                  Nborecrybář - Profil | St 2.11.2011 7:21:56

                                  yvana >> hmm zní to fakt dobře asi to oprvdu skusím, potřeboval bych doplnit nějaké věci na ryby ne jen oblečení.no pak skusím poreferovat jak jsem dopadl

                                    Nyvana - Profil | St 2.11.2011 7:05:18

                                    borecrybář >> Tak to oblečení měli i jinde za tu cenu ale byla to zaváděcí cena teď to už asi nakupují za jinou cenu proto ten rozdíl.Jinak přesně tohle oblečení mám tam je výhoda že odepneš bundu tu vnitřní a můžeš ji nosit zvlášť nebo když je teplo a prší tak používám jenom tu hořejší.Bunda je fakt pěkně dělaná hlavně kapuce všude si to můžeš stáhnout podle svojí potřeby.Jinak tenhle shop mám ráda ceny mají moc dobrý a hlavně dodání je u chyť a pusť hodně rychlý.Tady se mi nestalo že bych to neměla do dvou dnů doma.

                                      Nborecrybář - Profil | St 2.11.2011 6:54:29

                                      yvana >> no oni tam mají opravdu zajímavý ceny. jsem koukal jinam a třeba todle oblečení se nedá v podstatě sehnat v této cenové relaci, by mne zajímalo jak to dělají. asi to ve správnou dobu koupili a teď na tom rejžujou :)) ale co si více přát než pro nás takové ceny, ještě by to mohli slevnit
                                      mluvím o tomto http://www.chytapust.cz/jrc-oblek-extreme-3v1-kalho​ty-zdarma/d-73257/
                                      je to ten co máš??
                                      jsem zvědav na tu dobu dodání :)) sem kupoval na tropiku a trvalo to asi 3 týdny a taky tvrdili že do 2 dne :((

                                        Nyvana - Profil | St 2.11.2011 6:49:51

                                        borecrybář >> Ahoj ale nevynadá zkrátka je to pořád rybařina ale ty pelety jsou taky fakt dobrý a za ty peníze nekup to.To oblečení mám jakmile se ukázalo na shopu a fakt můžu říct dobrý samo že občas se ukáže nitka ale neprofoukne to,neproprší a nepotíš se v tom.Za mě fakt dobrý mám z chyťapus't dost věcí a vždycky spokojenost dá se s nima moc dobře komunikovat a žádný čekání.