Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | So 12.11.2011 23:00:30

rover >> No tak povídej copak se děje?

    Nrover - Profil | So 12.11.2011 22:59:02

    yvana >> Ty máš šestý smysl, jinak to není možné ...

      Nyvana - Profil | So 12.11.2011 22:56:35

      rover >> Tomu teď nerozumím proč zrovna v rámci dnešního večera?Děje se něco o čem nevím?:-))

        Nrover - Profil | So 12.11.2011 22:47:40

        yvana >> Tak je to správné, a tak to má být, ...jsem zvědavý, jak dlouho, to v rámci dnešního večera vydržíš :-)

          Nyvana - Profil | So 12.11.2011 22:40:37

          rover >> No tak já nikam nechvátám ráno nemusím vstávat tak jsem chvilku tady a za chvilku na jiném foru:-)

            Nrover - Profil | So 12.11.2011 22:35:07

            yvana >> jj, jsi chytrá holka, ...cože nespíš ? :-)

              Nyvana - Profil | So 12.11.2011 22:29:33

              rover >> No tak ho nemůžu odradit přeci:-)))Samo stačí šrotovník:-))

                Nrover - Profil | So 12.11.2011 22:17:33

                yvana >> :-)))
                chce to buchar, to mi nevymluvíš ...

                  Nyvana - Profil | So 12.11.2011 21:42:45

                  kožich007 >> No tak já se odreaguju ale jinak:-)

                    Nkožich007 - Profil | So 12.11.2011 20:51:40

                    yvana >> a pomáhá ti to?? mně jo:)) i se u toho pěkně odreaguji :))

                      Nyvana - Profil | So 12.11.2011 20:51:07

                      kožich007 >> No tak já to jinak taky mlátím čím se dá ty velký:-))

                        Nkožich007 - Profil | So 12.11.2011 20:47:30

                        yvana >> já právě že jsem koupil ten peletovej mix a tam jsou velký pelety různý příchuti a tak jsem je skusil nadrti na ryhclej účinek a řekl bych že to byl správný nápad a tu rybu to přitáhlo, ale ičím jiným než paličkou a nebo kladivem to nejde :))))

                          Nyvana - Profil | So 12.11.2011 20:42:30

                          kožich007 >> No tak je to pořád jenom plast já zatím nic nepotřebovala drtit když do PVA punčošky tak boilis nakrájím jinak tam napráskám co mám:-)

                            Nkožich007 - Profil | So 12.11.2011 19:50:43

                            yvana >> no právě že jsem někde slyšel že ta drtička co je na boilies tak prej tvrdé pelety nedá, tak nevím já to neskoušel

                              Nkožich007 - Profil | So 12.11.2011 19:49:33

                              Patan >> skusil jsem jednou jen rozlámané co byly přeschlé a zdálo se mi že to přilákalo více ryb a možná to rychleji fungovalo a tak to občas nadrtím do pva sáčku a nebo punčochy a klidně do toho přidám trochu metod mixu a jeto. je fakt že to používám vpodstatě hlavně na feeder, ale řekl bych že to je dobré (můj názor).

                                NPatan - Profil | Pá 11.11.2011 23:42:00

                                kožich007 >> muzu se zeptat na co drtis pelety??

                                  Nyvana - Profil | Pá 11.11.2011 23:15:47

                                  kožich007 >> No přeci drtička na boilis nebo pelety :-))

                                    Nkožich007 - Profil | Pá 11.11.2011 21:33:39

                                    takovej dotaz. máte někdo nějakej jinej spůsob drcení pelet než já? já to bouchám v igeliťáku paličkou na řízky, zkoušel jsem mlýnky ale nějak to nedaly a nějaké struhadla taky ne jen ta palička.

                                      Nkožich007 - Profil | Pá 11.11.2011 21:15:19

                                      borecrybář >> neotravuješ klidně se ptej o tom to tady je. hlavně nehádat to nechci!! jinak dej vědět jak ses rozhodnul a nezapomeň nějaké fotky :))

                                        Nborecrybář - Profil | Pá 11.11.2011 10:02:12

                                        kožich007 >> dík moc skouknu to ted už musim letět pracovat. doufám že tím nevotravuju je to někdy těšký no snad to vydržíš :)