Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

Ntichy blazen - Profil | St 14.12.2011 7:52:18

MO Braník výročí 40 let v roce 1963

    Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 21:16:02

    a příště si dáme zas cestopis po mo v republice

      Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 21:14:53

      a ještě jeden moderní s kapříkem, zajímavostí je že má jen 4mm zapichovátko

        Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 21:12:57

        a ještě jeden odznak této doby

          Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 21:11:30

          a ještě jedna rybářská stráž, tentokrát ta aktuální

            Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 20:58:37

            DS >> díky za opravu, prohrábni skřín a klidně něco přidej i sem

              NDS - Profil | Po 12.12.2011 19:29:36

              tichy blazen >> Toto není výrobce, ale "polski zwiazek wedkarski". Vidím, že jsi opravdu "blázen", když mi pošleš adresu, tak uklidím ve skříni a pošlu Ti pár kousků pod stromeček.

                Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:20:55

                pro porovnání celá trojka

                  Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:19:35

                  rozdíly jsou minimální

                    Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:19:00

                    rybářská stráž typ 2

                      Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:17:47

                      rybářská stráž typ 1

                        Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:15:56

                        nejmladší přísežná stráž

                          Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:14:25

                          přísežná stráž o mnoho starší

                            Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:13:50

                            a ještě jeden

                              Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:13:20

                              podíváme se teď na odznaky chránící rybářské právo- tento je z netu

                                Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:10:45

                                Tento odznak je jeden z těch rozměrově větších - detail

                                  Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:09:57

                                  sjezd ČRS

                                    Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 15:08:29

                                    další výrobce

                                      Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:26:25

                                      jeden kaprařský

                                        Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:24:18

                                        ještě jeden silon u mě teď nový