Thermo komplet ProLogic

Mám vyhlídnutý komplet PROLOGIC Comfort Thermo Suit Camuflage. Myslíte že je to dobrá volba? Popřípadě co by jste doporučili v podobné cenové kategorii. Díky

odkaz:

http://www.chytapust.cz/prologic-rybarsky-komplet-comfort-thermo-suit-camuflage/d-73266/
Autor diskuse: MethodCarp - Profil , 18.10.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 21:00:31

Píňas >> pozor to je jiny!!! to je Armour PRO

    NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:53:56

      Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:51:41

      Píňas >> ja tiež neviem po americky, no skús dáku fešnu tlmočničku, nemusíš sa báť ide o solidnú firmu zatial všetko bez problémov :-)

        NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:50:13

        Píňas >> ale zkusim něco vygooglit jestli delaj atd a dam vedet :o) jinak tak kulicha bolek na které chytáš :D když nebude prologic :D prece nebudes mrznout :D

          NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:49:14

          Pallermo >> tak to je škoda

            NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:47:37

            Píňas >> tak ten není .D

              NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:47:22

              Pallermo >> no když já bych chtěl kulicha od prologic

                NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:46:16

                rices >> když já jsem hňup rybářský a neumím po jiném než po našem.

                  Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:43:48

                  Píňas >> mrkní si tam maju tam kopu veci :-)

                    NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:43:30

                    Pallermo >> tak si je vezmi,ruce jak v bavlnce a zima má pech

                      NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:42:36

                      rices >> ještě mi chybí nějaký teplý kulich,nemají tam něco zajímavého?

                        NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:41:23

                        Píňas >> jj to chce to tam maj taky v akci za par korun D: asi za ˇ500 cca

                          NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:40:17

                          rices >> ok dik za objasneni :D

                            NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:39:48

                            rices >> presne tak od tamtud je taky vezmem

                              NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:35:32

                              Pallermo >> Ta zelená-není to ono,přijde mi to jako montérky :-)

                                Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:35:13

                                Dunik >> na slovensko dákych 16-18 € , brali sme 3 komplety , v štvrtok som objednal v pondelok som to mal doma

                                  NDunik - Profil | Čt 19.12.2013 20:33:47

                                  rices >> Je vás asi víc co ho tady brali,kolik bylo poštovný a zasílají i do čr?

                                    NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:33:07

                                    když PROLOGIC tak jedině komplet

                                      Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:32:44

                                      tu je to zelene:-) http://www.climaxtackle.co.uk/prologic/thermo_comfo​rt_suit.htm strihovo je to to iste aj tá ista tepelná vložka, no máskáčove je z tvrdčiej látky , mal som doma oby dva druhy :-)