Thermo komplet ProLogic

Mám vyhlídnutý komplet PROLOGIC Comfort Thermo Suit Camuflage. Myslíte že je to dobrá volba? Popřípadě co by jste doporučili v podobné cenové kategorii. Díky

odkaz:

http://www.chytapust.cz/prologic-rybarsky-komplet-comfort-thermo-suit-camuflage/d-73266/
Autor diskuse: MethodCarp - Profil , 18.10.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Pallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:29:08

    Píňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:27:06

    Dunik >> vydrž,stáhnu fotku a pošlu třešničku na dotunění:-)

      Píňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:25:40

      Pallermo >> jakej zelenej?

        Dunik - Profil | Čt 19.12.2013 20:25:21

        Pallermo >> Kamoš má ten zelený a vypadá tak nějak nic moc :-(

          Pallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:17:46

          Dunik >> jasny jen jestli je to uplne samy ? asi jo vid akorat cena navic je za camo :D strasny :D

            Dunik - Profil | Čt 19.12.2013 20:16:12

            Zelenej nechci.

              Pallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:14:56

              co tento

                Pallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:13:53

                Píňas >> hele ten zelenej je stejny jako ten camoo akorat je zeleny .?

                  Pallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:12:18

                  Píňas >> ty ses ale kuu :D:D ja vim kde to maj za 2800 :D

                    Píňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:10:28

                    Dunik >> to je docela dost,já za to dával 3600kč + boty za 1000kč zdarma

                      Pallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:03:51

                      Dunik >> tak to jo :D

                        Pallermo - Profil | Čt 19.12.2013 19:54:45

                        Dunik >> a nejak zajmava cena je ?

                          Píňas - Profil | Čt 19.12.2013 19:51:19

                          Dunik >> Zajdi si do krámu a vyzkoušej si ho a uvidíš sám ale garantuju ti že si ho odneseš.

                            Dunik - Profil | Čt 19.12.2013 19:40:18

                            ?????To už nikdo nemá co říc k tomuhle oblečení?????

                              Dunik - Profil | St 18.12.2013 20:18:42

                              Píňas >> Dík za tvoje příspěky,snad se někdo ještě přidá s podobnými skušenostmi.Já osobně na něj slyším jen samou chválu,ale rád si poslechnu vaše skušenosti prověřeny časem a nepříznivým počasím.

                                Píňas - Profil | St 18.12.2013 19:50:55

                                Dunik >> tři dny jsem byl v takovém počasí a pak se oteplilo a začalo pršet,takže prošel docela velkou zkouškou a sucho a teplo jako doma v pokoji.

                                  Píňas - Profil | St 18.12.2013 19:48:09

                                  MethodCarp - >> Čau,tak já ti poradím,mám ho druhou sezonu a rozhodně do toho jdi.Tenhle oblek je úžasně lehkej,vůbec ho na sobě necítíš,nepromokne a krásně hřeje. Neváhej a ber ho.