Thermo komplet ProLogic

Mám vyhlídnutý komplet PROLOGIC Comfort Thermo Suit Camuflage. Myslíte že je to dobrá volba? Popřípadě co by jste doporučili v podobné cenové kategorii. Díky

odkaz:

http://www.chytapust.cz/prologic-rybarsky-komplet-comfort-thermo-suit-camuflage/d-73266/
Autor diskuse: MethodCarp - Profil , 18.10.2011 všeobecné - náčiní, doplňky
90 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nfishmen17a - Profil | Út 20.2.2018 14:55:49

Leorim >> Mě se líbí,že když mám jen kalhoty,tak je mi teplo a bunda mi ani nechybí.Ten vysoký bederní pás dělá hodně.Kalhoty ani bunda nešustí,je to pohodlný komplet.

    NLeorim - Profil | Út 20.2.2018 0:23:27

    fishmen17a >> tak jen doufam ze bude i toto co jsem poridil dobrá koupě to se pozná u vody ..

      Nfishmen17a - Profil | Po 19.2.2018 21:26:47

      Mám komplet Thermo Armour Max 5 a jsem s ním maximálně spokojený.I když bylo okolo nuly,tak jsem měl pod bundou jen obyčejné triko a tričko s dlouhým rukávem.Je v něm fakt teplo.Chodím v něm i na procházky okolo vody.

        Nbady1 - Profil | Po 19.2.2018 20:17:42

        Leorim >> Přesně tak .

          NLeorim - Profil | Po 19.2.2018 19:00:43

          bady1 >> no je to zajimavý ale fakt to bylo velký jako svina nechapu....L je mi akorad...no hlavně že nam nebude tahnout na záda tu nepromokavost beru s rezervou....

            Nbady1 - Profil | Po 19.2.2018 16:27:55

            Leorim >> Meřim 195 cm a važim 110 kg a na FOR FISHINGU jsem vyzkoušel tento: http://www.prologicfishing.com/cz/product/litepro-t​hermo-jacket/ i s kalhotama a ještě tento: https://www.tropicliberec.cz/dvojdilny-zatepleny-ob​lek-prologic-max5-comfort-thermo-suit/ a měl jsem to s velikosti naopak nebylo mi XL ale až XXL, :-) Ale nakonec jsem koupil https://www.chytapust.cz/Komplety/Prologic-Termokom​plet-Comfort-Thermo-Suit-Green , Pokud bych kupoval CAMO tak vezmu od Albastaru.

              NLeorim - Profil | Po 19.2.2018 15:14:54

              Mate nekdo tento komlet od prologicu:
              https://www.parys.cz/prologic-oblek-highgrade-therm​o-suit?a=42425-63539-0
              Prvně jsem objednal XL to bylo jak na slona měřím 192cm a cca 100kg bunda i kalhoty velký a to mam ve směs všechno oblečení XL...
              Tak jsem poslal zpatky a vymenil za L dneska to došlo a to už sedi dobře naštěstí...
              Mate někdo tento komplet?

                Nkvapok - Profil | Čt 5.2.2015 8:49:10

                Ahoj
                jak zde píší kolegové mám 182cm 100kilo a určiě xl. L mi byli malé jinak žádný zázrak za ty peníze.
                vůbec mi neseděli bunda ani kalhoty.
                Tak jsem je vrátil.

                  NPetrstaif - Profil | Čt 5.2.2015 7:53:42

                  Ten komplet je vyloženě zimní záležitost, nebo je reálný i jaro a podzim...

                    Nyvana - Profil | So 3.5.2014 12:14:10

                    Nevíte jestli je někde diskuse o tomhle oblečení? http://www.chytapust.cz/Komplety/Trakker-Zimni-komp​let-F-32-Combi-Suit zajímalo by mě o něm všechno,klady i zápory.Díky

                      Nwlcakk - Profil | So 3.5.2014 11:44:27

                      1. Mám ten samý problém s délkou.. kupoval jsem je v obchodě a obědnal si prvně L-ka.. ty byly malé. Potom XL a ty už jsou v poho jen délka těch kalhot mohla být delší. Ono když člověk stojí je to super. Znáte to, jak vám gatě šoupou o mokrou trávu a pak od nich máte mokrých 20cm od země.. Tohle se mi nikdy nestalo. Ale zato když si sednu tak vám čouhají boty ven a v zimním období je to trocha problém..

                      2.Vím že se jedná o komplet ale uvítal by jsem u bundy bederní pás. Né vždy je potřeba oblíkat i gatě a pak tento pás chybí.

                      3. Kapsy které jsou na bundě nejsou nikterak moc hluboké. KDyž je člověku chladno. Ruky by si nejraději strčil i pod gatě ale v tomto případě je schováte max po zápěstí. (pro mě dost málo)

                      4. S tímto kompletem sem byl v -10°C a čekal jsem že to bude větší hitparáda. Pod tím sem byl klasicky oblečen (tričko s dlouhým+tričko s krátkým+svetr) , pod gatěma sem měl tepláky. Všem kteří si tento oblek kupují zrovna říkám. Pokud s ním hodláte sedět v bivaku bez spacáku, vřele doporučuji si pod oblek kupit termoprádlo.

                      Můj názor: Za tyto peníze by jsem čekal trochu více komfortu, nicméně oblek je zcela dostačující pokud budete sptát v zimě ve spacáku a odhadnete svou velikost či vám perfektně sedne.

                      Kdyby měl někdo nějaké dotazy, chtěl něco změřit a pod. napište SZ..

                        NLejboj - Profil | So 3.5.2014 9:31:46

                        Mam dva roky, kvalita sesiti by mohla byt lepsi, trha se vnitrni podsivka kalhot a kapsy na bunde, pozor na nepromokavost, kalhotum staci drobnejsi dest a po hodine uz je na kolenou citit vlhkost, ocenuju lehkost, material je mekky a nesusti, nicmene po dvoulete zkusenosti uz do toho nepujdu a poohlidnu se po kvalitnejsim, treba Preston.

                          NJACK68 - Profil | So 3.5.2014 9:12:55

                          Zdar. Taky vlastním tenhle komplet a bomba !! Akorát byl problém s velikostí. Jelikož nejsem žádná vazba spíš dlouhán, tak velikost L kterou normálně používám byla krátká.Velikost XL je sice širší, ale do dýlky moc nenarostla.Kalhoty sou prostě kratší.

                            Naligator - Profil | So 3.5.2014 0:11:36

                            oživění diskuse, nějaké nové zkušenosti?

                              Nluke46 - Profil | St 25.12.2013 13:09:49

                              Kolegové, mám dotaz ohledně rozdílu kompletů PROLOGIC Comfort Thermo Suit Camuflage a Green. Rozdíl v ceně dělá jen použitý vzor, nebo rozdílné materiály a případně tepelný komfort?

                              Uvažuji o verzi GREEN případně o obleku Trakker Tundra Combi Suit kde je navíc mikina. Díky za rady. Jediné co jsem se spolehlivě dočetl je, že boty prologic max-4 ​polar zone stojí za pendrek...

                                Nbrčál - Profil | St 25.12.2013 12:56:14

                                zdravím.tak ježíšek mi ho přinesl..prologic comfort camou a první dojem je super. za dva roky dám vědět co vydrží :)

                                  NPíňas - Profil | So 21.12.2013 16:53:12

                                  Pallermo >> No tak to asi počkám a klobouček je taky dobrej

                                    NPallermo - Profil | So 21.12.2013 9:11:47

                                    Píňas >> hele ale jestli nespechas tak si pockej na po new roce budou tri cepicky :D

                                    http://viewer.zmags.com/publication/68867a26#/68867​a26/88

                                      Nšmája - Profil | Pá 20.12.2013 19:36:38

                                      tak taky pridam trochu do diskuse, mam obleceni od prologicu jiz asi 4 roky, zatim na nej nemuzu rict kriveho slova a to dostava zahul behem cele sezony, ale boty od prologicu se rozpadli behem dvou let, takze s tema bych byl opatrnejsi.

                                      http://www.rsp-fishing.cz/odevy/oblek-prologic-max-​4-thermo-armour-pro

                                      http://www.rsp-fishing.cz/obuv/boty-prologic-max-4-​polar-zone

                                        NPíňas - Profil | Pá 20.12.2013 18:17:34

                                        Pallermo >> jdu na to,dík

                                          NPallermo - Profil | Pá 20.12.2013 18:15:08

                                          Píňas >> nevim odkud jsi ale temer vsude ted jsem to pekne nasel treba u pana Kordy nebo parys atd 162 kc :D

                                            NPíňas - Profil | Pá 20.12.2013 18:12:19

                                            Pallermo >> no tak to je paráda,kde ho seženu?

                                              NPallermo - Profil | Pá 20.12.2013 18:10:52

                                              Píňas >> cauky tak jsem pro tebe neco nasel :o)

                                                NPíňas - Profil | Pá 20.12.2013 18:09:04

                                                Pallermo >> tak nenapínej člověče :-)

                                                  NPallermo - Profil | Pá 20.12.2013 18:08:26

                                                  Píňas >> cauky tak jsem pro tebe neco nasel :o)

                                                    Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 21:10:55

                                                    Pallermo >> nech sa páči :-)

                                                      NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 21:06:25

                                                      rices >> jj presne tak v anglii je maj taky v akci no .D tak si vyber vid

                                                        Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 21:02:34

                                                        Pallermo >> hej tá je aj s vložkov atď ...

                                                          NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 21:01:48

                                                          Pallermo >> ejhle,okopíroval jsem ten druhý oblek,ten náš je tam za čtyři a něco.

                                                            NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 21:00:31

                                                            Píňas >> pozor to je jiny!!! to je Armour PRO

                                                              NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:53:56

                                                                Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:51:41

                                                                Píňas >> ja tiež neviem po americky, no skús dáku fešnu tlmočničku, nemusíš sa báť ide o solidnú firmu zatial všetko bez problémov :-)

                                                                  NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:50:13

                                                                  Píňas >> ale zkusim něco vygooglit jestli delaj atd a dam vedet :o) jinak tak kulicha bolek na které chytáš :D když nebude prologic :D prece nebudes mrznout :D

                                                                    NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:49:14

                                                                    Pallermo >> tak to je škoda

                                                                      NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:47:37

                                                                      Píňas >> tak ten není .D

                                                                        NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:47:22

                                                                        Pallermo >> no když já bych chtěl kulicha od prologic

                                                                          NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:46:16

                                                                          rices >> když já jsem hňup rybářský a neumím po jiném než po našem.

                                                                            Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:43:48

                                                                            Píňas >> mrkní si tam maju tam kopu veci :-)

                                                                              NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:43:30

                                                                              Pallermo >> tak si je vezmi,ruce jak v bavlnce a zima má pech

                                                                                NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:42:36

                                                                                rices >> ještě mi chybí nějaký teplý kulich,nemají tam něco zajímavého?

                                                                                  NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:41:23

                                                                                  Píňas >> jj to chce to tam maj taky v akci za par korun D: asi za ˇ500 cca

                                                                                    NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:40:17

                                                                                    rices >> ok dik za objasneni :D

                                                                                      NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:39:48

                                                                                      rices >> presne tak od tamtud je taky vezmem

                                                                                        NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:35:32

                                                                                        Pallermo >> Ta zelená-není to ono,přijde mi to jako montérky :-)

                                                                                          Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:35:13

                                                                                          Dunik >> na slovensko dákych 16-18 € , brali sme 3 komplety , v štvrtok som objednal v pondelok som to mal doma

                                                                                            NDunik - Profil | Čt 19.12.2013 20:33:47

                                                                                            rices >> Je vás asi víc co ho tady brali,kolik bylo poštovný a zasílají i do čr?

                                                                                              NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:33:07

                                                                                              když PROLOGIC tak jedině komplet

                                                                                                Nrices - Profil | Čt 19.12.2013 20:32:44

                                                                                                tu je to zelene:-) http://www.climaxtackle.co.uk/prologic/thermo_comfo​rt_suit.htm strihovo je to to iste aj tá ista tepelná vložka, no máskáčove je z tvrdčiej látky , mal som doma oby dva druhy :-)

                                                                                                  NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:29:08

                                                                                                    NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:27:06

                                                                                                    Dunik >> vydrž,stáhnu fotku a pošlu třešničku na dotunění:-)

                                                                                                      NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:25:40

                                                                                                      Pallermo >> jakej zelenej?

                                                                                                        NDunik - Profil | Čt 19.12.2013 20:25:21

                                                                                                        Pallermo >> Kamoš má ten zelený a vypadá tak nějak nic moc :-(

                                                                                                          NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:17:46

                                                                                                          Dunik >> jasny jen jestli je to uplne samy ? asi jo vid akorat cena navic je za camo :D strasny :D

                                                                                                            NDunik - Profil | Čt 19.12.2013 20:16:12

                                                                                                            Zelenej nechci.

                                                                                                              NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:14:56

                                                                                                              co tento

                                                                                                                NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:13:53

                                                                                                                Píňas >> hele ten zelenej je stejny jako ten camoo akorat je zeleny .?

                                                                                                                  NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:12:18

                                                                                                                  Píňas >> ty ses ale kuu :D:D ja vim kde to maj za 2800 :D

                                                                                                                    NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 20:10:28

                                                                                                                    Dunik >> to je docela dost,já za to dával 3600kč + boty za 1000kč zdarma

                                                                                                                      NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 20:03:51

                                                                                                                      Dunik >> tak to jo :D

                                                                                                                        NPallermo - Profil | Čt 19.12.2013 19:54:45

                                                                                                                        Dunik >> a nejak zajmava cena je ?

                                                                                                                          NPíňas - Profil | Čt 19.12.2013 19:51:19

                                                                                                                          Dunik >> Zajdi si do krámu a vyzkoušej si ho a uvidíš sám ale garantuju ti že si ho odneseš.

                                                                                                                            NDunik - Profil | Čt 19.12.2013 19:40:18

                                                                                                                            ?????To už nikdo nemá co říc k tomuhle oblečení?????

                                                                                                                              NDunik - Profil | St 18.12.2013 20:18:42

                                                                                                                              Píňas >> Dík za tvoje příspěky,snad se někdo ještě přidá s podobnými skušenostmi.Já osobně na něj slyším jen samou chválu,ale rád si poslechnu vaše skušenosti prověřeny časem a nepříznivým počasím.

                                                                                                                                NPíňas - Profil | St 18.12.2013 19:50:55

                                                                                                                                Dunik >> tři dny jsem byl v takovém počasí a pak se oteplilo a začalo pršet,takže prošel docela velkou zkouškou a sucho a teplo jako doma v pokoji.

                                                                                                                                  NPíňas - Profil | St 18.12.2013 19:48:09

                                                                                                                                  MethodCarp - >> Čau,tak já ti poradím,mám ho druhou sezonu a rozhodně do toho jdi.Tenhle oblek je úžasně lehkej,vůbec ho na sobě necítíš,nepromokne a krásně hřeje. Neváhej a ber ho.