- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jakou kaprařinu preferujete ?
Co preferujete?
A) Vyvážka 21%
B) Odhoz79%
Od 9.10.2011 hlasovalo 256 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NKocháč - Profil | Čt 27.10.2011 21:52:48
NCtvrtek - Profil | Čt 27.10.2011 21:51:07
Nlado40 - Profil | Čt 27.10.2011 21:36:31
NKocháč - Profil | Čt 27.10.2011 21:33:19
NKocháč - Profil | Čt 27.10.2011 21:26:38
NKocháč - Profil | Čt 27.10.2011 21:21:17
http://www.youtube.com/watch?v=p7688ZyX5JE
NCtvrtek - Profil | Čt 27.10.2011 21:19:27
NKocháč - Profil | Čt 27.10.2011 21:15:35
NCtvrtek - Profil | Čt 27.10.2011 20:44:34
Ale jedno je jisté,časopisy už nečtu,chytám jen na odhoz,nahazuji až když se vzbudím a stahuji když se mě chce spát(většinou).Straním se lidské rase.Chytám a krmím pro mě kdysi nevídanými věcmi,to jest partikl, malé koule a mám radost s každého záběru,ale nesmí jich být zase moc a když přijde něco většího tak to je jen bonus k úspěšné rybačce. A HLAVNĚ MÁM KLID!!!
Takže jsem hlasoval za Bééé :)
Nlasti555 - Profil | Čt 27.10.2011 19:02:54
NLidl - Profil | St 12.10.2011 18:13:07
Ncheguevara - Profil | St 12.10.2011 17:04:08
NButchi - Profil | St 12.10.2011 16:56:31
Do tebe ne, zaprvé nemám důvod, neboť to není kontroverzní diskuze, zasdruhé jsem si slíbil, že do lidí jako jsi ty rozhodně rýt nebudu..
Už kvůli respektu :-)))
Kapra si potahám rád, jak jsem psal - na angličák, nebo na feeder.. S odpovídající nástrahou pochopitelně, ty K70 by stejně doma nikdo nechtěl jest :-D
NButchi - Profil | Út 11.10.2011 6:53:42
Ož sem si chtěl začít dělat legraci, ale pak sem si všiml, žes to založil ty..
Takže, kapry chytám rád, zjm. na odhoz.. S angličákem.. :-)))
NPavel Z - Profil | Út 11.10.2011 6:06:57
NLibor 1 - Profil | Po 10.10.2011 19:45:03
NRick - Profil | Po 10.10.2011 19:36:05
NKocháč - Profil | Po 10.10.2011 19:02:12
NRick - Profil | Po 10.10.2011 18:57:47
NKocháč - Profil | Po 10.10.2011 18:55:01
NRick - Profil | Po 10.10.2011 18:50:52
NTomajo - Profil | Po 10.10.2011 18:43:23
Nadam.fsh - Profil | Po 10.10.2011 17:49:43
NxxxMarioxxx - Profil | Po 10.10.2011 17:24:58
NSOPTIK 52 - Profil | Po 10.10.2011 16:58:46
NTulo - Profil | Po 10.10.2011 16:22:35
NOreh - Profil | Po 10.10.2011 16:16:49
Nadam.fsh - Profil | Po 10.10.2011 15:48:37
NKocháč - Profil | Po 10.10.2011 9:43:53
NVnúčik - Profil | Po 10.10.2011 9:04:40
Nmetal - Profil | Po 10.10.2011 8:20:03
NBOWDEN® - Profil | Ne 9.10.2011 20:27:30
Dej se na plavačku, zkusíš a už u toho zůstaneš!!
NZdenal77 - Profil | Ne 9.10.2011 19:42:33
NMinnow - Profil | Ne 9.10.2011 19:36:45
Nmetal - Profil | Ne 9.10.2011 18:59:54
NOreh - Profil | Ne 9.10.2011 18:03:15
Nadam.fsh - Profil | Ne 9.10.2011 18:00:04
NKocháč - Profil | Ne 9.10.2011 17:53:37
Ncmanamanas - Profil | Ne 9.10.2011 17:52:16
Narnošt - Profil | Ne 9.10.2011 17:39:16
NKose - Profil | Ne 9.10.2011 17:31:58
vyvážka- je u mě čekání na větší rybu...
mám rád oba a i velké i menší vody, hlavně že vypadnu k vodě a vyčistím si hlavu od práce...
Npikoklik - Profil | Ne 9.10.2011 17:26:09
NOreh - Profil | Ne 9.10.2011 17:21:49
NStandey - Profil | Ne 9.10.2011 17:17:49
NAnýzový dědek - Profil | Ne 9.10.2011 17:12:15
NKocháč - Profil | Ne 9.10.2011 17:05:38
NHrdobec - Profil | Ne 9.10.2011 17:04:53
NAnýzový dědek - Profil | Ne 9.10.2011 17:01:30
NOreh - Profil | Ne 9.10.2011 16:58:58
NAnýzový dědek - Profil | Ne 9.10.2011 16:54:25
Jelikož je u nás na revíru zakázáno zavážení a na takových loužích to ani nemá smysl, tak raději v klidu nahodím a čekám až mi Česílko něco pošle.....o)))))
NHavo82 - Profil | Ne 9.10.2011 16:14:55
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NDolní Benešov1703
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5337
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NKrátkodobá kaprařina x9967
NLexikon boilies komponentů901
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NJezero "Troubky" u Tovačova74
NPruty sportex - zkušenosti378
NDalešice ??8160
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...














