Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NGreysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19

Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!

    NSpecialista - Profil | Pá 15.1.2021 5:46:51

    kapr97 >> znám taky takoví sráče, to je na bomby.. Děkujeme za práci s vkládáním, pro představu toho utrpení a vyhnutí se obloukem, je to dobře

      Nkapr97 - Profil | Pá 15.1.2021 0:14:14

      cormoraan >> Ahoj,
      přidám k tomu i zprávy co jsme si vyměnili. Několik dní ze mě dělal pitomce. Doufám, že si to ocas čte, mně to sebralo docela dost času. Rozhodně nedoporučuju s tímto člověkem obchodovat. Podle vygoogleni jeho čísla se na MRKu už dřív pohyboval a taky se asi nechoval zrovna férově.

        Ncormoraan - Profil | Čt 14.1.2021 21:32:55

        Dík za info kluci.

          N1Mara - Profil | Čt 14.1.2021 21:16:30

          cormoraan >> Bych se na něj vysral, buď to to chci prodat a jak slíbím tak udělám a nebo ať jde prodávající do prdele a je to ! taky jsem si koupil z fb dva sudy s víkem, prodávající lpěl na poslání peněz předem, to jsem odmítl a nakonec to poslal na dobírku a je to na pohodu .-))

            Nkubas. - Profil | Čt 14.1.2021 19:29:24

            cormoraan >> Tak nějak to probíhalo, az nakonec obchod neproběhl, na takové jednání nemam nervy... Bylo několikrát domluveno osobní předání a ani jedno se neuskutečnilo z časových důvodů uzivatele s nickem RAPALA, takže tak.

              NHALIN - Profil | Čt 14.1.2021 19:17:58

              cormoraan >> já jsem domlouval sadu woblerů známému od uživatele RAPALA a osobní převzetí a vše naprosto v pořádku. Ale je to jen jedna moje zkušenost

                Ncormoraan - Profil | Čt 14.1.2021 19:04:06

                kubas. >> Ahoj, reaguju na tvůj starší příspěvek na kolegu s nickem RAPALA. Obchod teda neproběhl podle představ?
                Mně slibuje od půlky prosince nějaký krámy, ale porad nic neposlal. Jen výmluvy na málo času a podobně. Udajne se na to chystá zítra, ale když jsem dneska četl tvůj příspěvek, tak to raději včas stopnu. Prachy jsem mu žádný neposlal naštěstí, ale nerad bych na dobírku rozbalil nějakou pet láhev a podobně.
                Máte s ním někdo ostatní zkušenost?

                  NSpecialista - Profil | Pá 8.1.2021 15:05:56

                  Já myslím, že upozornění je v pořádku. Mnozí jsou na Mrku i v různých fb skupinách skrze rybaření. Proč neupozornit na šmejda na místě možného výskytu? Ať tady je nebo v budoucnu může být...

                    NMelody - Profil | Pá 8.1.2021 14:00:22

                    Zdravím,
                    v listopadu jsem objednala knihy od Venduly Koutné.
                    S tím, že knihy nové max jednou čtené.
                    Jedna z knih přišla zničená, špinava, smrděla jak kdyby ji někdo vymáchal v popelníku. Přebal totálně zničený.
                    Slečna se mi ve zprávě vysmála a následně mě blokla na FB
                    Nedoporučuji. Velkým obloukem se jí vyhněte.

                      NSolokapr - Profil | Út 29.12.2020 17:05:14

                      Také už pruty posílám jenom přes zaslat.

                      https://www.rybobrani.cz/jak-zabalit-a-poslat-levne-rybarsky-prut/

                        NCarpdann - Profil | Út 29.12.2020 7:42:06

                        chobot >> čau taky jsem to sním řešil a poslat mi peníze za poštovné na účet. Chtěl poslat peníze za bivak tak jsem mu poslal jen na poštovné a to vrátil. Po 4dnech se ozval že měl problémy nějaké. Jmenuje se Brunat Svatopluk. To jméno mi poslalo peníze na účet

                          NNAVI73 - Profil | Út 29.12.2020 1:56:31

                          chobot >> ty obchodujes s někým kdo tu nemá žádnou historii na dluh? To sis zvolil opravdu vystiznou prezdivku

                            Nchobot - Profil | Po 28.12.2020 23:59:01

                            Rytíř >> Jméno toho ignoranta je Mrkam

                              NRytíř - Profil | Po 28.12.2020 21:40:28

                              chobot >> a kdo?

                                N1568 - Profil | Po 28.12.2020 21:39:57

                                chobot >> Něco tu o něm bylo, pohledej tu

                                  Nchobot - Profil | Po 28.12.2020 21:33:57

                                  Mrkam Zdar borci nevíte někdo kdo to je? něco mi dluží a nereaguje na zprávy za jakoukoliv informaci budu rád děkuji. Petrův zdar

                                    NIllex lover - Profil | So 26.12.2020 23:29:14

                                    chendler >> Dal jsem to sem proto, aby třeba někdo zbytečně neplatil České Poště 369,- Kč když může jen 130,-... to je vše.

                                      NIllex lover - Profil | So 26.12.2020 19:07:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      činka >> Poslání prutu za 130,- kč. Vyzkoušeno.
                                      https://www.zaslat.cz/

                                        Nčinka - Profil | Út 22.12.2020 21:55:48

                                        POZOR!!!
                                        Jeden homoděj z Hodonína alias Marcel N....k si objednává zboží, které následně nevyzvedne. Chvilku komunikoval, ale od pondělí ticho po pěšině. Takže jsem vyhodil 333Kč poštovné. Prut je na poště od 11.12. Jestli ho někdo znáte, tak mu můžete vyřídit, že karma je zdarma.