Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Greysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19

Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!

    - Profil | Po 8.1.2018 22:28:04

    Zdravim,jestli se vám ozve někdy tenhle pán Boris Biskupic Dědibaby okres Mělnik posta Vojkovice 277 44,tak mu nic neposíleje,na první pohled slušný ale i přes opětové upozorněni si zboží nevyzvedl.

      jarda85 - Profil | St 3.1.2018 19:32:32

      Jinak dotyčný s nickem Lu(c)kyCarp to zkouší i přes sbazar, ale ještě že si pamatuju dobře jména.

        Batmanisko - Profil | St 3.1.2018 18:40:17

        ..... Lu(c)ky carp...... Včera nebylo vyhověno jeho požadavku a ejhle do par minut telefon a vola me nejaka paní xxxx z Mělníka,, že má opravdu velký zájem o ty navíjáky, prej pro TATINKA, houby pro tatínka !!!!!!!!!!! Prej poslat Na Prahu 6... no a tak me docvaklo, jak sa veci mají !!!!!!. On se proste k tomu zbozí dostává jakymkoliv zpusobem ... NEMAM SLOV.... Odstranit takové lidi z Mrku. Asi bude tedka trosku nasra...ný :))))) Zdarvím všechny slušné rybáře a v roce 2018 vše nej... hlavně zdraví a zdraví rozum....

          Lu(c)kyCarp - Profil | St 3.1.2018 16:41:07

          Dobrý den, jen CHCI UPOZORNIT NA ČLENA »Jméno-Martin / Přezdívka-Batmanisko«!! Tento pán je opravdu velice zvláštní charakter. Dávejte si na něj pozor!! Po telefonu velice slušný a příjemný člověk. Ale po jasné domluvě kdy slíbil že zasilku odešle, a že u je vlastně na cestě na poštu. Tak EJHLE najednou mu někdo volá a pán změní názor. A zboží prodá raději hned za hotove $$..¿?¿?....
          To se mi nezdá jako úplně férové a správné ... A sám za to jiné členy odsuzuje...
          Příklad víz. obrazek ...
          Tomu já říkám FARAKTER MISTŘE!!!

            chendler - Profil | Út 26.12.2017 20:15:22

            retrívr >> me zase zarazi,kdyz tady pan KRALICEK,da neco do bazaru,ja mu slusne napisu v jakem stavu je zbozi,precte a ani se nenamaha odepsat. Zbozi neproda,inzeruje ho znova,znova mu pisu a ZNOVA SE NENAMAHA odepsat!!! Mistr sveta jako prase!!!!!

              jarda85 - Profil | Út 26.12.2017 17:33:47

              Zdravím všechny poctivé rybáře, dejte si prosím pozor na tohoto arogantního blbečka,https://www.mrk.cz/clen.php3?id=89401 Už mi nabízel i pár věcí, a po slušném odepsání že uvedené zboží nechci že to je kšunt, tak se ukázal jeho charakter. Pozor,tenhle člověk určitě nemá dobré úmysly.JINAK TOHLE JE JEHO ODPOVĚĎ- ty jsi taky kšunt šmejde zasranej

                jarda85 - Profil | Út 19.12.2017 7:37:56

                Zdravím, máte někdo zkušenosti s tímto členem https://www.mrk.cz/clen.php3?id=82171&kw=Sedryk

                  Radek F.B.C - Profil | Po 18.12.2017 20:16:49

                  Zdarec všichni. Je tu někdo komu nezplatil "Bouda" - Milan Boucník??? Budu rád když se někdo ozve, bude na něj podána žaloba, tak se můžete přidat.

                    Martin M. - Profil | Út 5.12.2017 13:03:54

                    Marselino >> pravidlo bazaru: Není povoleno inzerovat: nerybářské automobily, výpočetní a telekomunikační techniku, zbraně, nabídku ubytování (pouze poptávka), jakékoliv zboží, které nebylo pořízeno k osobnímu použití, ale za účelem prodeje (komerce), a zboží či služby, které poškozují zájmy či dobré jméno MRK.cz. Veškeré prodeje za vyšší než nákupní cenu se považují za nepovolenou komerci - platí zejména pro zboží ze zahraničí. Komerční inzerce je možna jen za poplatek. Odkazy na webové stránky nejsou v inzerátech povoleny.

                      Pavlas9 - Profil | Po 4.12.2017 11:24:16

                      Zkušenost s panem Lukášem Hájkem z Prahy 6, lukar.kekejah@gmail.com Měl přijet pro stojan,čekal jsem na něj půl dne doma,nepřijel a už se neozval.

                        Tomb88 - Profil | Út 28.11.2017 20:47:26

                        Pozor na matyx7, další překupníček, který vydělává na zboží z Anglie a nabizi veci za nehorazne ceny a samozrejme bez zaruky. Tak at se nenechate napalit. Ma cerstvi ucet a zacina zakladat zivnost.

                          Lu(c)kyCarp - Profil | So 11.11.2017 3:53:41

                          Zdravím všechny ......
                          Tento příspěvek do této diskuze je pro "poctivé, férové" členy 🎣 MRKu 🎣 které jsem svým neseriózním a nedůsledném jednáním způsobil nejen finanční škodu(nevyzved. zasilka) , ale i zaviňil spoustu zbytečných a nepříjemných stálostí 😬 a ztrátu času .😤...
                          A proto bych se VÁM VŠEM ke kterým jsem se v minulosti takto zachoval MOCKRÁT OMLOUVÁM ZA MÉ CHOVÁNÍ K VÁM, VELICE MĚ TO MRZÍ A OPRAVDU JE MI TO LÍTO, CO SE STALO...

                          ....a pokud kolegové KTERÝCH SE TO SAMOZŘEJMĚ TÝKÁ, mojí omluvu alepoň trošku přijímáte, prosím vás ozvěte se mi do SZ, a pokusím se alespoň malinko vyrovnat s vašimi nepříjemnostmi které, jsem způsobil.....

                          Takže ještě najednou se Moc Omlouvám, a věřím že alespoň s některými členy se vztahy zlepší a třeba i moje •pověst• u nich ale izde na Mrku .....

                          Díky za pochopení a VŠEM PŘEJI KRÁSNÝ VÍKEND 👋

                            ProchyCR - Profil | Čt 19.10.2017 16:02:09

                            Psal jsem zde poměrně obsáhlý příspěvek, týkající se překupníků, kteří levně koupí a se ziskem prodají. Buhužel příspěvek byl smazán:-( Nebudu jmenovat, ale borci si zde z toho udělali živnost. To, že si někdo nevyzvedne zásilku jednou, se dá ještě pochopit, ale pokud si zboží nevyzvedne opakovaně, to už o něčem svědčí. Zřejmě na zboží nesehnal kupce. Proč zde někdo sonduje (asi budu prodávat, měl by někdo zájem atd.) nebo na jiných bazarových stránkách přímo nabízí zboží, které úplně náhodou jiný kolega prodává na MRKu a fotky zboží jsou totožné? O obchodnících z eBaye ani nemluvím. Zboží se zde objevuje hodně často a klidně i dvakrát předražené! Je normální, že zde někteří borci mají v kartě více jak 200 inzerátů? Neustále se zde na bazaru opakuje pár takových jmen:-( No nic, asi budu opět smazán...

                              Škaris - Profil | Út 17.10.2017 14:09:36

                              Zkušenost s panem Lukášem Hájkem z Prahy 6, lukar.kekejah@gmail.com. Beru ihned, kupuju, chci, kamarád přijede, nepřijede, pošlete atd....Zabalil jsem, vyplácal celou izolepu, šel dřív z práce kvůli poště, smazal inzerát. Poté pár emailů bez reakce a nakonec...díky, vzal jsem něco jiného, lepšího, chápete ..... :-)

                                Anýzový dědek - Profil | Po 16.10.2017 21:10:56

                                Lu(c)kyCarp >> Chlape, stojí ti to za to?
                                Sice jsem s tebou nikdy neobchodoval, ale při prohlídce tvých zápisů jsem narazil na jednu zajímavost a tou je, že rozumíš absolutně veškerým rybářským potřebám od háčků až po čluny, retro ti také není cizí a co mne nejvíce zaráží, tak je počet tvých inzerátů.
                                Jsi tu něco málo přes rok a máš na kartě již 273 inzerátů, to má málokdo i z dlouholetých členů mrku.
                                Tvoje chování vůči kolegům rybářům nekomentuji, ale na tvém místě bych se plazil kanálama , fotky, které zjevně používáš nejsou ani jedna tvoje, ale různě postahované z netu včetně několika mých.
                                Styď se a modli se, aby ti někdo nepřijel šlápnout okovanou botou do úsměvu.
                                Přeji těžké sny.

                                  t.casper - Profil | Po 16.10.2017 20:09:15

                                  Také mohu vřele NEDOPORUČIT mistra Lu(c)kyCarpa! Byli jsme domluveni, že si u mne vyzvedne boilies, přizpůsobil jsem tomu časově celé dopoledne a co myslíte? Nepřijel, nezvedal telefon (volal jsem mu 2x), neodepsal na sms. I jsem mu psal, že mi to může přijet osobně vysvětlit a nic.. Bral bych omluvu, může se stát cokoliv, ale bohužel reakce žádná.

                                    Glock 17 - Profil | St 20.9.2017 21:38:18

                                    Tak podívej se Lukáši Hájku z Prahy 6 alias Lu(c)ky Carpe, to že jsi tu vydrbal s více lidmi, tím, že nepřebíráš zásilky a pak si ještě budeš hrát na chudáka, který měl momentální finanční problémy, to už je trošku moc! Myslíš si, že lidé tady jsou úplní hlupáci nebo co??? Poštovné bylo 203,-Kč za čtyři navijáky s dobírkou, pokud nevíš jak účtuje pošta poštovné, tak si to zjisti... Nechápu, že takový člověk jako jsi ty, má tu drzost si tady ještě stěžovat!!!! O tvém pokusu 2 navijáky prodat zde na Mrku, v době kdy jsi je ještě neměl ani vyzvedlé z pošty, ani nemluvím..... Ty dvě stovky na účtu ještě nemám, ale vidím, že moje sms zabrali velice dobře, protože jinak by jsi mi nevrátil ani korunu, tak jako ostatním :-) Třeba Tě to probere a pochopíš, že při vydrbávání s lidma, taky můžeš narazit!

                                      Lu(c)kyCarp - Profil | St 20.9.2017 21:16:09

                                      Prosim o smazání předchozího mého zápisu... ...Diky Administratore....

                                        dukin - Profil | Ne 17.9.2017 10:59:25

                                        Ahoj,
                                        tak i já mám zkušenost s nevyzvednutím dobírky.
                                        Nedoporučuji obchodovat se členem mumin.
                                        Adam Kincl, Haškova 17, Brno Lesná 638 00