- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kapři z Labe 2011
Zdravím, zajímalo by mě, jak Vám to jde letos na Labi? Zdá se mi, že tam letos kapři vůbec nejdou. Jak jste na tom letos Vy? Berou Vám?
Autor diskuse: sladas - Profil , 17.7.2011 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
10x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
sladas - Profil | Ne 7.8.2011 8:47:40
sportex >> a jak jsi zjistil o které místo jde? mě nezajímá kde přesně chytá jenom jak mu to bere
Tomik - Profil | Po 1.8.2011 11:50:18
ja treba na ty fotce co sem dal shane 23,vubec nevim kde to muze byt.A to ze na labe uz nejakej ten patek jezdim.A takova je nas tu spousta.
cawa - Profil | Po 1.8.2011 11:18:22
je to proste přemnožily se tam sumci ty sežraly kapři a lidi sežraly sumci s toho vyplívá jen to že je tam par tech večich kousku
TondasDas - Profil | Po 1.8.2011 9:50:01
Shane23 >> no koukam pekni kousci :)) radsi se fot smerem k silnici pac treba ja vim kde tehle flek presne je :D
malinko - Profil | Po 1.8.2011 9:29:41
Z reakcí přísedících je zřejmé, že tento flek je vcelku frekventovaný, a takovejch kapríí jem spousta. Páč jinak by se tak nečílili :-))
Poušťák - Profil | Po 1.8.2011 9:25:17
Ondra (tloušťák) >> Za co?Za to že jezdí na Labe?..)))))))))))
sportex - Profil | Po 1.8.2011 8:04:02
Shane23 >> no ty si výbornej...doufám že si na ten tvuj flek nesedneš hodně dlouho,ještě by jsi mu měl napsat na co si to chytal a kde přesně v jaký hloubce :((((((((((((
Shane23 - Profil | Po 1.8.2011 1:21:34
sladas - >> Koukám, že se tu dovíš přesně to, co potřebuješ a na co si se ptal.... první letošní dvoudenní výprava na Labi.
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 18.7.2011 22:05:52
vahaj >> já visím s tvrdým. Jsem romantik
Kuban - Profil | Po 18.7.2011 20:14:37
vahaj - čest :-) Naštěstí nemám co vyzradit :o) I když jsem letos dostal dva typy na fleky,tak jsem si na nich ještě neškrt :o) Ale vytrvám a jednou,jednou...
mi-ku - Profil | Po 18.7.2011 20:13:04
Netipa - poslední hrdina MRKu >> já se zase vždy připravil (litr ginu a dva litry toniku), pak jsem si připadal krásný, neodolatelný, svatnatý, no jednoduše frajer a i ošklivky mě připadají hezčí..pak nějakou ukecám, jdu na věc,..trvá mě to dlouho a vše je v cajku...jen druhý den, kdy mě zavolá střízlivému , já se na ní podívaám a najednou mě dojde řeč a jen si sám sobě nadávám...takže raději chodím na ryby...))))))
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 18.7.2011 20:10:11
mi-ku >> To vykání už je smutný. Mě tykaj ale zároveň mě maj za takovýho toho zkušenýho, životem protřelýho týpka, kterýmu vysej na každým slovu. No tak kecání by mi šlo, ale pak když přijde na věc, tak člověk nestíhá nic :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Jezero Borek u St. Boleslavi410
Lov z nafukovacího člunu1187
Zkušenosti se čluny Kolibri728
Lexikon boilies komponentů901
Zlatá kaprařská malina1332
Mikbaits - pikantní švestka534
Zavážecí lodička s GPS113
Pruty sportex - zkušenosti378
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











