Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 18:55:39

alda2211 >> to je dobry vedet,ze ty vis,ze nemas,kdyz ja shanim to,co nemam ani ja a dokonce ani ty...

    NSAHIB - Profil | Pá 5.4.2013 18:45:26

    Tomajo >>
    čus,
    mám dotaz esli možu..na tom stojánku,ta obracečka-nejní to náhodou Akce LIDL á 50kč motorek na gril?..a hlavice z AKU?..esli jsem v iděl dobře..
    Jinak bomba-dobrá finta,krása...

      Nalda2211 - Profil | Pá 5.4.2013 18:33:35

      deni 79 >> no já jen aby jsi věděl :-))

        Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 18:30:31

        alda2211 >> nazdar,tak to je skoda.... :-)

          Nalda2211 - Profil | Pá 5.4.2013 10:07:15

          deni 79 >> zdar ja NE :-(

            Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 7:42:15

            Nema nekdo na prodej sadu jednopatkovych ocek? Klidne pouzitou,ale neznicenou...

              Nalda2211 - Profil | St 3.4.2013 17:35:27

              Pvl >> dik budu opatrny gandalfe :-)))))))))

                NPvl - Profil | St 3.4.2013 17:29:53

                alda2211 >> Dej si bacha a pořádně se rozhlídni až budeš přecházet .o§))

                  Nalda2211 - Profil | St 3.4.2013 17:27:52

                  Pvl >> mam domluveno pristi víkend budu vedet jak jsem dopadl.........?budu online tak budu informovat kdyz bude cas pocitam ze to bude nezkutecne jezdit :-)

                    NTomajo - Profil | St 3.4.2013 17:21:11

                    Pvl >> hned jak tady u nás konečně povolí ledy budu je tvrdě prověřovat :-)

                      NPvl - Profil | St 3.4.2013 17:19:11

                      alda2211 >> Jasné není v dnešní době nic - snad jen hvězdy , mohou být jasné :o§) To ještě jen někdy Byls už ?

                        Nalda2211 - Profil | St 3.4.2013 17:17:48

                        Pvl >> to je snad jasné nééé...........o))

                          NTomajo - Profil | St 3.4.2013 17:13:19

                          tady ještě něco málo před začátkem

                            NTomajo - Profil | St 3.4.2013 17:12:47

                            alda2211 >> díky od tebe, který mi tenkrát hodně poradil, potěší :-)

                              NPvl - Profil | St 3.4.2013 17:08:07

                              alda2211 >> Ještě jde o to , jestli budou vůbec chytat .o§)

                                Nalda2211 - Profil | St 3.4.2013 17:06:38

                                Tomajo >> eňo ňuňo pěkné

                                  NTomajo - Profil | St 3.4.2013 16:53:29

                                  Pvl >> nožičky mám já :-)

                                    NPvl - Profil | St 3.4.2013 16:51:08

                                    Tomajo >> Kde mají nožičky ? .o§)

                                      NTomajo - Profil | St 3.4.2013 16:50:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      konečná a můžou jít k vodě :-)

                                        NSNOW - Profil | St 3.4.2013 13:15:21

                                        jeste by jim mohl nekdo rict at zacnou vozit komponenty Fuji a Pacbay si strci za klobouk a mozna budou mit i nejake kšefty :-D