Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nalda2211 - Profil | Pá 19.4.2013 21:01:45

Pvl >> taky teď něco dám a uvidíme všude ti jen samej stan :-(

    NPíňas - Profil | Pá 19.4.2013 20:56:00

    alda2211 - 19.4.2013 20:47:17 >tak dej vědět sz

      NPvl - Profil | Pá 19.4.2013 20:54:40

      alda2211 >> tak nějak , na nerevíru 1 nočka

        Nalda2211 - Profil | Pá 19.4.2013 20:47:17

        Pvl >> čus už jsi smočil.......

          NPvl - Profil | Pá 19.4.2013 20:41:53

          alda2211 >> Veřejně ,to teda ne :o§) Zdr.

            Nalda2211 - Profil | Pá 19.4.2013 20:36:36

            Píňas >> možná jo..... ale tady veřejné ne

              NPíňas - Profil | Pá 19.4.2013 20:28:59

              alda2211 >> a ty bys nějaký nápad neměl?

                Nalda2211 - Profil | Pá 19.4.2013 20:22:03

                Píňas >> to musíš důkladně promyslet není to na sezónu :-))))

                  NPíňas - Profil | Pá 19.4.2013 20:14:52

                  alda2211 >> no jo ale mě zatím nějak nenapadá jak ty krasavce vyladit:-)

                    Nalda2211 - Profil | Pá 19.4.2013 20:12:32

                    Píňas 17:40:33 >> ahoj jsem rád že tě článek zaujal a volba na repas prutu je v tvých rukou........o)

                      NPíňas - Profil | Pá 19.4.2013 17:40:33

                      alda2211 - >> čau,tak jsem se začetl do toho článku a musím říct že jsi to napsal parádně,klobouk dolů a asi ti dám vytunit tribali

                        NSNOW - Profil | St 17.4.2013 13:23:14

                        nechtel by nekdo moturek z mikrovlnky? kupoval sem ho za 350 a za 200 ho necham .

                          NSAHIB - Profil | Pá 5.4.2013 19:31:35

                          deni 79 >>
                          Ńazdar,
                          ne - není-))
                          Já se jen dotazoval,zda to je ten moterek...Protože mi to napadlo v rachotě ,že by to z toho šlo perfiš vymazlit,..jsem tě as vylekal,to sory-))taky by ho tam mohli dát...

                            NTomajo - Profil | Pá 5.4.2013 19:17:00

                            computerfish >> to jo, tohle co mám já je šmejd. Defakto jsem na tom udělal 4 kompletní pruty a motorek je téměř kapút. Ale netrápí mě to. Další pruty už v plánu asi nemám :-) Možná až zase příští zimu můj poslední pár.

                              Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 19:15:17

                              SAHIB >> kdy je ten motorek v akci? Nebo jsem to prosvihl?

                                Ncomputerfish - Profil | Pá 5.4.2013 19:12:10

                                Tomajo >> kdysi jsem dělal regulátory otáček na vrtačku. Taky by to šlo použít.

                                  Ncomputerfish - Profil | Pá 5.4.2013 19:09:52

                                  Tomajo >> Nemáš zač, uděláš si nový. Krásná práce, dávám bod.

                                    NTomajo - Profil | Pá 5.4.2013 19:01:40

                                    computerfish >> tak tedy díky :-)

                                      NTomajo - Profil | Pá 5.4.2013 19:00:58

                                      SAHIB >> Akce Lidl to není, ale jinak jsi to trefil úplně přesně :-))) Motorek na gril od tchýně a hlavice ze staré nefunkční aku :-)

                                        Ncomputerfish - Profil | Pá 5.4.2013 18:58:12

                                        Tomajo >> Hezké, tak zlom prut!