Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

Nkobr.d - Profil | Čt 11.6.2015 22:02:43

carpson >> Prosím tě jaká je to velikost člunu?

    NHeri - Profil | Čt 11.6.2015 16:49:52

    slavina >> ale to mas uplnou pravdu, vzdycky pritahujes lod-clun ke kotve a az kdyz si nad ni tak ji zvedas jinak si koledujes o to ze o ni prijdes, resp ze ji ukotvis na dne na vzdycky :-) Zejmena ctyrramene kotvy jsou ne to jako delane :-D

      Nslavina - Profil | Čt 11.6.2015 16:18:03

      Heri >> tak to bych přitahoval člun ke kotvě a né kotvu k člunu:-)))

        NHeri - Profil | Čt 11.6.2015 16:11:29

        slavina >> tak predevsim fo netaham ja :-) ale jinak se to dela el. vratkem nebo pomocnym motorem.....no a kdyz se neco pos..e tak presne jak pise Alda.....rum...pal a to je potom fakt wopruz :-D

          Nalda2211 - Profil | Čt 11.6.2015 16:04:00

          slavina >> takhle jednou po-ranu taham klikou rum-palu ty neznas :-)

            Nslavina - Profil | Čt 11.6.2015 16:02:16

            Heri >> Tak 1250kg je dost jak to taháš ven:-)))

              NHeri - Profil | Čt 11.6.2015 15:46:53

              zdevac >> zdar panove, kotveni neni ani tak o vaze kotvy jako o delce kotevniho lana.S 5kg kotvou ukotvis opravdu poradnou lod.Kotevni lano by melo byt minimalne 3xhloubka vody kde kotvis, radsi delsi.Zkratka cim delsi tim lepsi.Pokud chces byt na dvou kotvach , mysleno ve predu i vzadu musis dat treba zadni kotvu, vyjet dostatecne vysoko, predni k. a vratit se aby si stal nekde mezi nima.Nehlede na to ze pro kaprarinu je idealni dve kotvy ve predu do "V"a jedna vzadu.Jen pro priklad, moje pracovni lod ma vytlak 1600 tun a na rece stojim v klidu na kotvach o vaze 1250kg kazda :-)
              At se daří.

                Nslavina - Profil | Čt 11.6.2015 15:36:14

                carpson >> máš tam sz

                  Ncarpson - Profil | Čt 11.6.2015 14:43:17

                  Bude to bomba :) uz se to rýsuje

                    NDendy036 - Profil | Po 8.6.2015 19:05:15

                    Holátko >> dočiahnem skúšal som,až potom som ho dával zvariť :)

                      NHolátko - Profil | Po 8.6.2015 16:09:03

                      Dendy036 >> Držák pěkný, Ale na swingery ani na hlásiče určitě nedošáhleš...

                        Nslavina - Profil | Po 8.6.2015 14:19:16

                        Čurbec >> to je koupenej stan z army shopu. místo těch tyček tak jsem tam dnes s carpsonem šupl 20ku pprko a drží jak :-)))

                          NČurbec - Profil | Po 8.6.2015 11:29:49

                          slavina >> měl jsi pravdu, nevypadá to tak vysoký. Ten pytel nahoře je homemade nebo něco z Tesca? :-))) každopádně chvála. Při větru do 10m/s by to melo fakcit.

                            Nslavina - Profil | Ne 7.6.2015 19:52:41

                            Dendy036 >> už jsem tam pruty dal a drží jak prase. není třeba to hnát do extremu. nebláznite jeden takovej šroub musí unést min 10 stojanů.

                              NDendy036 - Profil | Ne 7.6.2015 16:12:15

                              slavina >> Ahoj nápad docela dobrý.To uchytenie stojanu ku zrkadlu bude asi slabé.Ak si spočítaš váhu držiaku,stojanu na prúty a váhu prútov,signalizátorov,navijákov atd,tak to bude pekná váha.Zároven aj pekná páka na to malé uchytenie držiaku + dva šroby o zrkadlo.Ale je to len moj názor!Ja som to vyriešil takto

                                Nslavina - Profil | Ne 7.6.2015 9:02:57

                                MISO* >> 1max dvě noci.

                                  NMISO* - Profil | Ne 7.6.2015 6:14:44

                                  slavina >> a v tomto clne tam chces ako dlho vydrzat?

                                    Nslavina - Profil | So 6.6.2015 20:20:46

                                    tak už můžu na vodu:-)

                                      Nslavina - Profil | St 3.6.2015 19:58:24

                                      Čurbec >> drží to jak přivařený. Ono to tak vysoký není. vypadá to tak jen když není nafouknutý.